Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Barning skies"

    No ty vole ...
  • Shepáááárd *1*
  • Mechwarrior_bw
    wtf? čo mali znamenať tie meme ksichtíky v recenzii na SS3 ? alebo tie kvetinky namiesto krvy ? to musia cenzurovať krv alebo ako mám tomu rozumieť ? a recenzie celkovo oničom a ešte to napokon chlapec zaklincoval : "6 let stará dvojka zostáva neprekonaná" - čože ? najhorší diel série zostáva neprekonaný ?
    • ve tvejch ocich mozna. Ja se treba u dvojky kralovsky bavil.
      • Jojo, dvojka je dle mě taky nejlepší... Přeci jen je to vážně hlavně pro srandu a je mi líto, že tady se jim to teda nepovedlo... Jenže podle mě je 6/10 přehnaně nízké... Bohužel většinu světa přiláká víc to, že když zalezete za barák a okolní nepřítelé vás tudíž nezastřelí, protože tam nejdou, je mrtě kchůl. Ale já musím říct že střílení kupy mimozemšťanů mě bavilo víc než střílení kupy teroristů (to je totiž realistické! Lékárničky ne, to nefunguje takle. Normálně to do vás napálej a musíte půl minuty čekat.)... Zajímalo by mě kdy CoD bude taky stařeček, kterého se budou držet jen fanoušci, protože první díl vyšel nedlouho po prvním Samovi.
        • Mechwarrior_bw
          dvojka bola neskutočne infantilná, mám rád srandu ale iba ak je správne vyvážená, vhodne dávkovaná a nezachádza niekam kde už pôsobý príliš detinsky, umelo alebo až nútene. Bola to taká všehochuť, snažili sa tam nasypať úplne všetko čo ich napadlo ale ono i v hrách platí : "všeho moc škodí". Ešte dodnes mi v hlave z nie http://www.youtube.com/watch?v=ubEUSsUhn44 *7*

          SS:FE/SE boli určite lepšie vyvážené, konzistentnejšie diely ... napokon i recenzie a názory hráčov SS hovoria jasnou rečou (Metacritic/GR).

          A SS3 nedopadol vôbec zle... hodnotenie 76% (GR) alebo 72/88% (MC) je viac menej adekvátne. Osobne by som dal max 8z10 hlavne za to že ponúka niečo čo žiadna iná na trhu.
          • No to mě štvalo taky, ale zas jiný věci se dost povedly... Holt to už vzali jako úplnou kravinku, už tenkrát to byl víceméně zapomenutý žánr... Máš pravdu no, dvojka je jiná, mě se ale líbí všechny díly, to že dvojka nejvíc asi způsobil můj debilní smysl pro humor... http://www.youtube.com/watch?v=GZI0kKYGh9U tak třeba tuhle část zbožňuju :D
          • Ono záleží co od toho očekáváš. Já mám rád obojí.

            First a Second Encounter nabízeli sice rozlehlý a rozmanitý, ale nepříliš vyvážený levely, ale na druhou stranu měli tuhý bitvy v arénách s ohromnými kvanty nepřátel a nekompromisní obtížnost. Že měli vyvážený a vhodně dávkovaný humor si nemyslím, ale to je spíš otázka vkusu.

            Serious Sam 2 měl podle mě menší, ale vyváženější levely, bizarní bojový vozidla a celkově arkádovější a přístupnější hratelnost, byla to dost vtipná střílečka což není dneska vůbec běžný. Zklamáním trošku bylo, že už to nebyla taková hardcore výzva a finální boss také zklamal.

            No a SS3 je takový jen částečně povedený experiment, zatím asi nejslabší díl. Doufám, že v tomhle duchu nebudou i další díly. Málo humoru je tam ten nejmenší problém.

            Mimochodem, autoři se na forech zmiňovali, že zvažujou předělávku právě Serious Sama 2 do novýho enginu.
            • Mechwarrior_bw
              - čo sa týka vyváženosti obtiažnosti tak s tým mal SS problém vždy aj v jednotke, v dvojke ale žial i v trojke.
              - myslím, že jedna vtipná hláška v správny moment môže pôsobyť 10x lepšia ako tucty kvázy humorných scénok ktoré sú hráčovi podsúvané do cesty ... ale áno, je to vec názoru.
              - áno SS2 bola jednoducho 100% arkáda v tom najsilnejšom zmysle slova :) finálni boss bol skutočne sklamanie a obtiažnosť išla nadol (i keď výzva to určite bola).
            • ja trojku jeste nehral ,ale podle ohlasu od lidi to asi nebude nic extra. Povazuju se za fandu tehle serie a na treti dil jsem se uprimne tesil ,ale uz z traileru se mi ta hra zdala receno slusne zvlastni. Takze si pockam na nejakou poradnou slevu a pak si ji treba koupim. Zatim budu sondovat kdo co si o ni mysli. I kdyz reakce me spise brzdej abych si hru poridil.
          • jeste dodam ,ze tyhle weby jsou uz natolik provarene ,ze to takzvane hodnoceni neodpovida skutecnosti ,ze bych pro priste byl opatrnejsi nez se tim kasat jak se co libi hracum. Ono vseobecne je znamo ,ze lidi co se jim danej produkt libi nestracej cas nakym hodnocenim na pofidernim webu a radej mastej tu hru. Hodnekrat se prokazalo ,ze ta hodnoceni delaj jen lidi co jsou se hrou nespokojen.i Mozna i kdybys jim dal zlate vejce tak budou nespokojeni proste to maj v nature. Takze ne vazne timhle me nepresvedcis.
            • Mechwarrior_bw
              nehnevaj sa ale ty musíš mať skutočne nejaký vážny problém, inak si to neviem vysvetliť *7* reagoval som na poznámku recenzenta, ktorý by mal mať aspoň základný prehľad, pokial povie že SS2 zostáva neprekonaná pričom všetky servery vrátane Gamerankings , Metacritic alebo IMBD ukazujú, že predošlé diely boli lepšie tak myslím, že mám právo na to reagovať ako každý iný. Tak buď to akceptuj alebo pokračuj v tom čo robíš...

              - argumentovať nemám na čo, nenapísal si nič čo by stálo za reč *7* linky z ktorých čerpáš si neposlal... navyše splietaš multiplayer so singlom, škoda slov.
              - z Bonuswebu som odišiel aj pre ľudí ako si ty ale vidím, že to bolo zbytočné, našiel si si ma aj tu *7*
              - zosmiešniť ťa nechcem, to nechávam na teba.
            • takze ve tvem pripade je v poradku kdyz nespokojenej Mechwarrior pise tady neco o tom ,ze SS2 je nejhorsi dil v serie. Kdyz ti tady nekdo odpovi ,ze se mu to libi tak se ho snazis jako zesmesnit nebo co jako mel bejt ten tvuj koment. A pak jeste tady predhazujes nejake weby ,kterejm rozumnej clovek neveri ani nos mezi usima. A kdyz uz dojdou uplne argumenty tak si jako nejvetsi krivdu sveho zivota tady vytahnes nakou starou diskuzi z KONKURENCNIHO webu. Komenty ,ze jsem se na tebe nalepil si nech od cesty pokud si se nevsiml tak tohle byla prvni reakce po hodne dlouhe dobe. Mozna ,ze ta tvoje avizovana diskuze z bw byla naopak nase posledni komunikace na hodne dlouhou dobu. Tak tu aspon nelzi.
            • Mechwarrior_bw
              ? ... pri všetkej úcte (a písal som ti to už x krát i na Bonuswebe ) - ty mi nebudeš hovoríť čo si mám a nemám odpúštať alebo na čo a ako mám reagovať, rozumieš ? *7*
            • chytre takze kdyz nejsi spokojenej ze ne kazdej sdili tvuj nazor tak se tady budes prehrabovatv minulosti. Me nedela problem na tebe nereagovat ,ale prosim pak si odpust tyhle komentare co se komu libi. 100 hlav 100 chuti to snad znate na Slovensku?
          • odvolavat se na nejake weby je sice hezke ,ale kdyz se podivas kolik lidi hraje dodnes SS2 online tak se mu zadnej dil nevyrovna. Takze otom jestli je Sam 2 nejmene popularni muzu uspesne pochybovat.
            • Mechwarrior_bw
              je to divné ale až teraz som si pozrel tvoj nick - ty si ten copa-k z Bonuswebu ? ten čo negoval všetko čo som písal ? mám taký dojem, že od tejto diskusie : http://bonusweb.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A110614_215302_bw-pc-preview_das ťa mám stále na krku *7* čo tak uzavrieť dohodu, že na seba nebudeme reagovať ? ušetríme si nervy a nebudeme obťažovať okolie, čo ty na to ?
            • stema weba ses vytasil ty tak si ty kecy nech ty. Nejednodusi bude kdys si ty S Samy nainstalujes a sam porovnas kde se nejvic hraje.
            • Mechwarrior_bw
              neviem odkial čerpáš údaje (pošli link) ale vzhľadom na to že SS1 má už 10 rokov tak je asi logické že dnes hrá viac hráčov podstatne novší diel, či nie ? *7* skús porovnávať skôr celkovú hratelnosť nie to kto čo aktuálne ešte hrá - poznáš celkové počty kolko hráčov hralo SS1 a kolko SS2 ? ak áno sem s nimi.

              edit: nabudúce asi budem musieť napísať nie že "SS2 je najhorším dielom série" ale že "podľa GR/MC je dvojka najhorším dielom série" a ušetríme si tieto keci okolo.
      • Mechwarrior_bw
        o tom nepochybujem :)
  • fuck off.. :D
    • Trapas v celostátní televizi.

      Ale hlavní cílová skupina pořadu - 12-15 chlapci - to asi ocení...
      • no vidíš to, mně je 20, Cool a Replay sleduju jen občas a asi mi nějáká profesionalita, která se od nich očekává, mi je ukradená, asi jsem měl dobrou náladu, když jsem se na to koukal.. ale koukám, že to lidem trhá žíly :D a pujdu i na podruhé proti proudu a řeknu, že se mi ta pletená čepice líbí.. :)
        • Mně osobně je taky nějaká ebenovská pseudoprofesionalita u zadku, ale když ty jejich slovní výměny působěj tak strašně hloupě a strojeně...:/
          • GlaDOS
            přesně. kdyby to alespoň sedlo do dialogu. tohle bylo škrobené, až mě z té trapnosti zamrazilo v zádech
  • Dnešek jsem taky nestihl... může mi někdo napsat, kolik dostal Skyward Sword?
    • jesusek
      9
  • BoB.2
    Sakra dneska je sobota ja se zapoměl dívat no nic musim si počkat *13*
    • bu v klidu o nic si neprisel
  • jindra.veliky
    tyhle cepice nesnasim...u taty v chebu ji nosi jedna holka ze tridy a ja ji vzdycky ukradnu a mlatim ji s tim pres zadek *1*
    • Tak to si teda borec.... fakt že jo
    • Mechwarrior_bw
      si sa pomýlil malo to byť : "u taty v chebu ji nosi jedna holka ze tridy a ja ji vzdycky ukradnu a pak mne s tym tata mlati pres zadek"
    • GlaDOS
      v tomhle s tebou musím souhlasit. tyhle pytlovité čepice jsou mi taky krajně nesympatické
    • Jimei
      Tě doma neučily že krást se nemá ?
      na plácaní po zadku máš ješte čas...
    • Takže tvůj tatínek už chodí do školy? To musí být pěkná rodinka ti Jindrovi Velicí *3*
      • CrocoRay
        Třeba kombinované studium vysoké školy....i když z toho příspěvku je spíše vidět, že špatně formuloval větu. A proč ho nenecháte na pokoji, to vám ten jeden příspěvek tak ublížil? Vždyť je to ještě malý kluk a v takovém věku je psaní takových příspěvků a chování normální (jsou i horší) a to nemyslím jako urážku s tím věkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit