Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    A problém s prázdnou loukou je vyřešen, motivace jít se tam podívat je na světě :)
    patřilo trošku níže no :/
  • Myslite ze pujde hra modovat ?
    • rikali ze vydaj i editor
    • Mart9
      Samozřejmě, Dan to dělá chytře a ví, že díky moderům hra žije mnohem déle než bez nich.
  • XXHUGOXX
    Ty kokso, tie exteriéri sú prekrásne. Tie lúky, tá vysoká tráva, tie kvety, ten vlčí mak. Proste nádhera. Skyrim sa môže schovať. Inak musí to byť pre toho pána česť, že hrá svoj vlastný výtvor. Výtvor, ktorý vyzerá úžasne. Normálne je s tej krajiny cítiť tá československá atmosféra. Ešte treba trocha popracovať na tej mimike a animáciach úst a bude to pecka *4*
    • Ja s tebou souhlasim. Ma to skvelou ceskoslovenskou atmosferu.
      • Hlavně zdejší diskuse ke Kingdom Come mají dokonalou československou atmosféru.
    • Chim
      Nechci z toho dělat nějaký národní flame, ale československou atmosféru to teda fakt nemá *1*
      • XXHUGOXX
        Má. Môj názor.
        • Chim
          Nemá. Je to stejné, jako tvrdit, že to má atmosféru Protektorátu Čecha a Morava, případně Evropské Unie nebo nějakého podobného rádoby uskupení.
          • wenceslaus
            Takže když se řekne Československo , tak netušíš, jestli máš čekat rozsáhlou stepi, vyprahlou poušť, solná jezera, hluboké hvozdy, louky a rybníky.... jestli tu budou jurty, chalupy, hrázděné domy, pyramidy.
          • XXHUGOXX
            Má má má
        • ta mimika bude jina, protože bude motion capture
  • Já chci, aby vybrali milion, aby byl ve hře dog companion *1* https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance
    • Mart9
      Snad bude nesmrtelnej.
    • ucho
      pes bude 100%
    • Tilwaen
      Ještě dvacet tisíc liber a máš ho tam. Neboj, to dají *4*
  • 1. zaplnit ten rozlehly svet zajimavejma vecma, a dat hraci důvod pro by ho mel prolézat. lesy louky a kopce jsou krasny ale proc tam chodit když tam nic nebude krome motylu, srnek a travy. Po ocku bych kouknul na starsi dily serie Gothic, a ted me sežerte, na Dungeon Siege 2 a trochu se inspiroval o rozmisteni mensich nepodstatných ale hracsky potěšitelných vecech:)
    realismus bych v tomhle pripade hodil krapet stranou, fakt není nic horsiho nez obrovskej les nebo louka v kterym vůbec nic není.
    2. vim ze v tehle hre se tomu asi vyhnout nepujde, ale neukazujte moc ty mrtvy kone, kone jsou problém, plno lidi je na ne hakliva. Kuprikladu jedna z prvních modifikaci do Oblivionu bylo to aby konum nebyli videt ritni otvory..vazne ..na kone bacha..s citem:)
    3. vim ze tahle hra ma byt to co serie TES neumi, ale z jedne věci by jste inspiraci načerpat mohli a to sice z hracsky unikátními zážitky.Co tim myslim, jedna se o situace které hrac vyvola nahodou a vedou k necekanmy vecem. priklad: Oblivion..hospoda v imperial city, prijdu tam ocumuju a jen tak z nudy me napadlo ze srazim mecem z pultu nejaky poháry, coz mi moc nevyslo a strejchnul jsem omylem mecem i hospodského kterej na me samo vztekle vyběhnul a pustil se do me pestma, nechtel jsem se s nim prat tak jsem uhnul a ten trouba dal pesti zensky která stala za mnou, tu to nastvalo a pustila se do hospodského, lidi zacli volat straze který dorazili když hospodskej mlatil zenskou a zacli ho pacifikovat, hospodkej vybeh ven kde straze dostihly a zapichli, takze jsem mel od te doby hospodu bez hospodského. tahle situace je naprosto unikatni a pochybuju ze se stala ještě nekomu dalsimu. Sice výsledek je krapet krutej, smrt hospodského..mno..ale takovy věci se stavaj i v realu:)je to jen priklad, aby bylo vidno co mam na mysli.
    4. neignorujte sex, kazda rodina mela v tyhle době deti jak maku, nekde se vzit museli..a když uz jste vysoustruzily takovy krasny kozy u te slecny na zacatku..byla by skoda to nevyuzit..aspoň v nejake soft forme.
    4.
    • JJ osobně bych tam sex dal, proč ne. V zaklínači si taky ohnul skoro každou co měla pipinku a dejchala..takové zpestření od zabíjení bych uvítal *2*.Taky doufám, že využijou všechen potencionál takového rozsáhlého světa..prozkoumávání dalekých končin,socializace s okolím atd.
    • Mart9
      1. Říká ti něco pojem "kochat se"?
      2. V Tomb Raideru si musel zabít nějakou srnku, což mě dost sebralo, ale nikde jsem o tomto momentu moc nečetl, takže to asi tak hrozné nebude. Ve 1st person hře budeš chodit a koukat koním do prdelí?
      3. Dělá to Dan, o zážitky se jistě bát nemusíme.
      4. Pusť si p o r n o.
      • Kochat se je fajn..ale ne 100 hodin.
        Ja konim do zadku nekoukam, ale jak je videt nekomu to evidentne v Oblivionu vadilo:) A srnka není kun..velkej rozdil.
        Ja vim ze to dela Dan, a třeba Dragon Age dělalo Bioware a nic takového tam nebylo..zejo.
        Po rn o si občas pustim, ale nevim co to ma spolecnyho se sexem ve hre.
        • Mart9
          Evidentně chceš jen vidět ty její prsíčka :) Podle mě tam sex nepatří.
          • Spis by mi prislo divny kdybych je videt nechtel:)
            • Mart9
              Na to nemám co říct *14*
    • ad 2. to není vůbec div. Běžně koni není vidět až do žaludku, má totiž přes <>prdel ocas, kterej se mu nevznáší půl metru nad tělem. Ti koně vypadali, jako by se jim chtělo každou chvíli položit koblížek.
      • To mas jedno..kone jsou proste citliva zalezitost..at je to jak chce:)
    • Jednoduše musí svět kolem žít, a to co se týče nejen flóry ale i fauny. doufám že zdroje budou obnovitelné, kytky dorostou, prasata aspol se "dospawnorodí". Vymyslet neprznící způsob jak zaplnit svět a nenapodobovat Skyrim s drakem na kopci 50metrů za městem, kterého nikdo nikdy neviděl.

      Hráč potřebuje určitě vědět, že může dělat i něco jiného než plnit questy. V TES když hráč nechtěl dělat úkoly šell vymlátit nějaký ten dungeon apod. Což tady moc nepujde.

      Snad tam budou běhat i ty haranti :) a krásné modely ženského pohlaví potěší určitě oko každého hráče. Není důvod toho nevyužít.
    • Podle me soulozili i pred detma v te dobe. Takze narazit v lese na soustajici par podle me nebyl problem, doufam, ze to do hry pridaji nez to vyjde.
  • Jsem trosku skepticky, co se tyce tech latrin no. Nevypadaji moc verohodne. Taky se mi zda, ze Dan nejak pribral, asi to bude tim, ze utraci vydelane penize za jidlo a ne hru.
    • ty máš dost
  • kubi-wan
    Vypadá to úžasně... Nejvíc mě uchvacuje samotný prostředí, na který je prostě radost pohledět... úplně nejvíc jsem byl užaslej jen z tý pasáže, kde se poprvý jede na koni... člověk má hned pocit, že TAM je, tak moc z toho dějchá atmosféra. Dokážu si představit, že bych strávil hodiny jen bloumámin po lesích a stráních, než abych řešil nějaký úkoly *3*

    Takový uchvácení celym pojetim krajiny jsem naposled zažil v prvnim Assassin's Creed, ovšem tady je to ještě silnější, jak je to z Čech :)
    • jj, taky se mi to moc libilo. Z te grafiky kouka ceska krajina...
  • Já teda moc nechápu jak je mohli odmítnout sponzorovat na tolika místech, po této ukázce... Když to srovnam s hrama na dnešním trhu do kterých teče spousta peněz..
    • Kdyz to bude mit uspech tak si je koupej ... a polozej, stejne jako mafii. Easy. Velky vydavatel nepotrebuje slozite a narocne tituly, oni chteji kazdy rok vydat totez, udelat kolem toho trochu humbuku, a prodat optimalne par milionum mamlasu to samy co loni i predloni.

      Pak se totiz dobre planuje ... letos ferrari, pristi rok druhy, pak rolse ... zamecek ...
    • Tu je krásne vidieť, že vývojárske spoločnosti svojou honbou za peniazmi z mainstreamu tak zkostnateli, že potenciálne veleúspešnú hru nepoznajú, ani keby im pred nosom tancovala pri tyči *4*
  • Tak to vypadá opravdu dobře... Nádhera, atmosféra je dokonalá. Objekty vapdají perfektně a přírdoda taky. Pěkně tavnaté a plné vegetace, zbohem velkým plochám textury trávy. Je to nádhera, jen tak dál..
  • KIMCID
    super hlas má ten kovář
    • kovar, ten vavra v zeleny kapuci? *5*
    • KIMCID
      či vlastně mečíř

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit