Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jo, můj názor na prezentaci dalšího call of duty?

    Wooow, ty jiskřičky v jejích očích *14*

    *15*
  • uz se tesim na DLC ktere prida do hry moznost hrat i za delfina
  • Dělá si někdo čárky celkem by mě zajímalo kolikátý už je to díl?
    • ty bláho to máme COD 1, UO,2,3, Modern Warfare 1,World At War, 2,3 Black Ops 1,2 a Ghosts, celkem 11, pokud bych něco vynechal doplňte. Duty Calls nepočítám, to není od Activision :))
      • Zadny strach Ubisoft jim s AC zacne brzo slapat na paty.
        • Tilwaen
          Má slova.

          Už teď hodlají vydávat každoročně alespoň jeden díl AC, protože přeci "hráči si to přejí". Chtělo by je to hecnout, aby to bylo co každého půl roku *15* Kvantita > kvalita...
      • Miserius
        CoD World at War - mezi MW1 a MW2
        • + na druhým playstationu jsou nejméně další dvě hry *4* (jednu z nich určitě dělali ti samí jako world at war - ten jejich název si však nikdy nepamatuju *2* )
  • tak to neni moc fajn...hra za psa je divna,nehlede na to,ze je nejakej tlustej ne? :D
    vubec me to nenadchlo,natoz abych vubec premyslel o koupi...mozna by se meli zamerit na jine obdobi,aby nemuseli vymyslet kraviny se psem :)
    • kennyB
      A v jiném období se psi v bojích nepoužívali??? *1*
      • psi se v bojích používali od pradávna
      • :D heh...
        myslel jsem to tak,ze by se mohli zamerit na jine obdobi nez soucastnost/vymyslena blizka budoucnost,aby nemuseli vymyslet kraviny typu ovladani psa,kdyz je nic jineho nenapada...
        jinak nic proti psovi...ale mozna to meli udelat v australii a ovladal bys klokana s rotacnima kulometama :D
        • kennyB
          Vzpomínám si na první Medal of honor a na ty psi, co v kanále aportovali granáty. Ten pes tam bude možná jako takové vylepšení, aby to nebylo pořád to samé. Jestli tam bude i trochu té realističnosti, jak slibovali, tak si tenhle díl vyzkouším. Jako poslední jsem hrál MW2.
  • Call of duty jsem nehrál od prvního MW, kterej byl slušnej. Přiznám se, že mě taky COD leze už krkem, ale nepřehánějte to tady *7* nikdo to nehrál, ale všichni už ví jaká je to sračka....ten hate na COD vám lepší život neudělá opravdu ne!
  • Agonyforme
    Toto video se mi nelíbí. Tato hra se mi nelíbí. Situace kolem této hry se mi nelíbí. Sponzoři a tvůrci téhle hry se mi nelíbí. Tahle prezentace téhle hry se mi nelíbí. Doufám, že je to tedy hodnotný názor a komentář, který mi schválí GAMES. Mějte se. *12*
  • Ja chci zpatky 2. svetovou. Ty hry meli alespon atmosferu a supr soundtracky. Viz MOH . Co presli na modernu, tak jim sel titul do kytek.
    • Inquisitor
      V tý době se taky ještě snažili udržet nějakou kvalitu. Dneska to lítá jako konzervy z fabriky.
    • Paulcz
      hmm ale ono to nebude tématem, ale přístupem a zpracováním. Stějně poslední CoD z druhý světový bylo hrozný.
      • Jestli myslíš World at War, tak ano... nesmírně sem se těšil na Pacifik, ale to co předvedli... snad jediná pěkná mise byla na moři v hydroplánu, za doprovodu bubnů https://www.youtube.com/watch?v=8QY4FdCgw-Q *5* + sem tam hezká mise, ale jinak proběhnuto nic moc tempem...a sovětská polovina hry... od Stalingradu to šlo z kopce...jen hon s kulometem v ruce a panzerfaustem na zádech...
        • Ty už se někam spláchni ty kus opakujícího se ho*na.
          • Navíc už, k tvé spokojenosti, na fora CoD nepíšu, jen mě dostali ti moderátoři a jejich řeči jak eňo ňuňo to bylo... "Have you seen it? *8* " "Wow its beautifullll!!! *14* """ ... *7*
          • Až někdy pujdeš na opravdovou střelnici (mám zbroják), nebo si zahraješ airsoft (profi), nebo budeš mít známýho mezi vývojářema (což mám, proto si dovolim sem tam srovnávat a hodnotit), pak teprv něco mektni... CoD klidně ať se vydává dál, i arkády to čas od času chce na odreagování, proč ne, ale ať se přesune CoD z AAA na béčkovej titul nejen marketingem, ale i cenou...a pak to bude odpovídat...
          • Šetři si ty urážky na někoho, kdo si je zaslouží... nejsem jedinej, kdo má na tohle stejnej názor, takže to nás hodláš pomlouvat všechny, nebo si konečně přiznáš, že si jen další ovečkou ve stádě když tohle obhajuješ ?

            P.S. Až si někdy zahraješ opravdu dobrou hru, pak sem tepr něco piš...
    • Miserius
      https://www.youtube.com/watch?v=-ELFxB-tGhE *14*
      • Michael Giacchino je mistr, pro mě je to herní verze Johna Williamse, dlouho jsem neslyšel jeho melodie v nějaké gamese a hodně to chybí, protože on skutečně dokázal navodit přesnou atmosféru v každém titulu, co jsem hrál, dokonce složil OST i k prvnímu COD, díky němu si ty melodie dokáží lidé pamatovat i dnes a myslím, že by nebylo vůbec na škodu, kdyby ho Activision znovu pověřil nějakou zakázkou :)
        • Vzhledem k jejich strategii, kterou razí už několik posledních díků, tzn. za co nejméně peněz (do vývoje) co nejvíce utržit, to asi "nehrozí"... ta melodie MoH se mi přehrává do dneška, a že je to už pěkných pár let, co jsem to hrál... nevim, proč utekli k MW (i když MW1 nebylo špatný) když se 2.sv. tolik "hodila" do těhle 2 sérií. Pro mě nejlepší díly zůstanou navždy CoD1 + United Offensive, CoD2, MoH1 a MoH Pacific Assault... nic složitýho, žádný padající mrakodrapy, žádné xté zachraňování světa před pošahaným generálem nebo mafiánem s atomovkama atd atd... *5* Podle mě, kdyby s tímhle enginem (nebo klidně už novým) zresetovali tuhle sérii a vrátili jí do 2.sv., klidně bych se k ní vrátil a utratil nějakou tu kačku... takle... pardon ale ne... bejvávalo... A ani Rex to nezachrání...
  • Opet kazdorocni vasavac penez jmenem cod, kterej si koupi miliony primitivu ktere bavi mackat 3 tlacitka dopredu dozadu a strelba.
  • Chce se mi zvracet . Od prvniho modern warfare absolutne zadna zmena . A to ze to je nextgen ,si mam myslet jen kuli pouzity tesalaci ? vzdyt je to jinak totalni hnus a nehratelna kravina ,kde uz ani nemusite hrat.
    • a co jako od next gen cekas? kdyz maji pripravovane konzole GK v dnesni cene 3000,- (a to se jeste ty konzole neprodavaji) nextgen je dnes (a do budoucna vic nez kdy driv jen PC) takze od hry ktera je primarne urcena pro konzole se nextgen nikdy nedockas!
      • On si koupi next gen BF4 a pak zjisti ze krome nalesteneho vizualu je to po herni strance uplne to same co osklive CoD. *6*
  • škoda že v podvodní misi neměli sebou cvičenýho delfína Flippera

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit