Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzdy som hry hral 2-3x dlhsie ako brat. chodil som po priestranstvach, hladal skryte bonusy (quake 2), chcel vojst do kazdej budovy a kazdeho kuta (dishonored).

    tato hra je smiesna. beckovy akcny film.

    viem, niekomu sa paci, ale ako "indiana jones" hraca ma ubija ta sklucenost. a to su zabery spod morskej hladiny.
  • poridte si k tomu jeste tohle
    http://www.kickstarter.com/projects/1944625487/omni-move-naturally-in-your-favorite-game
    • Sakra prace tohle vypada hodne dobre a asi to i funguje. Ze by prvni VR ktera se i chytne? :). Jinak do haje s CoD. Vseho moc skodi ale dokud se najdou sasci co si to koupej za plnou cenu 1300 tak se to bude vyrabet dal. Kdyby to alespob udelali z WW2 (tentokrat treba za Nemce), korejsky valky, Vietnamu (ta cast v Black Ops se nepocita :)), Afganistanu za Rusy
  • Kravicka
    Se musim smat jak to lidi obhajuji ze to neni simulator kdyz tam je .. 2x slunce, pes vs 5 vojaku kde vojak na ktereho skocil pes prorazi tluste drevene dvere jak granatem a ostatni vydeseni vojaci bezi taktez ven...atd
  • promitac
    Ani logo si nevedia spravit vlastne.
    http://i.imgur.com/brWIPbu.jpg
  • docela hezkej film ale hrozná hra
    • a pekne draha vstupenka na nej, kor kdyz serialy jsou vzdy zdarma
  • promitac
    Drz tlacitko vpred pre dosiahnutie vitaztva.
    Kriste to este niekoho moze bavit?
    To uz nemaju predavat ako first person shooter, ale ako first person moovie. A s politokou xboxu ako zariadenia na TV sa to bude len naramne doplnovat.

    A boze te marketingove kecy achhh aaaaaaaachhh *12*
    • Bavíí to a bavit bude..tak to prostě je že nejjednodušší mechanismi jsou ty nejlepší...každopadně jsem se tešil na nove NOVE coD...a opět starý engin stará grafika atd...škoda..
  • call of duty: dogs *1*
    • Miserius
      Kolik lidi si jeste bude myslet ze to je vtipny?
    • Call of Dogs
  • Tak tieto gameplay zábery boli na mňa trochu divoké. Keby sa namiesto týchto "wow" scén ala prestrelky pod vodou, ovládanie psa (???) atď z toho pokúsili urobiť o to lepšiu strielačku. Ale je mi jasné, že COD je na takýchto wow veciach postavená.
  • Miserius
    Bohuzel uz jsem si vypestoval alergii na ten engine, jak ho vidim tak se osypu, 6 let porad dokola to stejny...Verim ze kravataci jsou spokojeny, ale vzdyt ten vytvarnej team to uz vubec nemuze bavit...
  • Jak by asi vypadala prezentace Trabanta v dnesnim pojeti marketingu?
    Je to next-gen auto s mnozstvim novych features. Specielne navrzena kola ktere se toci na obe strany dopredu i dozadu. Promyslene designovany volant ktereho otoceni doprava znamena zaboceni vpravo pro cele vozidlo. Revolucni material karoserie ktery nepropousti vodu a pocas deste nezmoknete. Je to neuveritelne ale pres sklo muzete videt ven a dokonce i dozadu. Asi vam to vyrazi dech ale je videt dokonce i pres bocni skla. Specielni reflektory jsou navrzeny tak aby svetlo dopadalo az na vozovku. Revolucni zrcatka zobrazuji obraz zrcadlove coz vam neskutecne usnadni couvani.......
    *1* *1* *1*
    • Kde se ten novej trabant da koupit? chci ho!
    • promitac
      Ako keby som cital naky material apple, hehe

      Daj si niekde ziadost, mas nato vlohy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit