Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja neviem, co ste od toho preboha cakali? Ved kazdemu predsa musi byt jasne, ze CoD sa uz nikdy nezmeni - resp. minimalne kym si to bude kupovat 10M+ ludi a bude to prekonavat hranice ako 1 miliardu USD v prvych 16 dnoch na pulte...

    Cudujete sa tu nad nelogickostami, ktore boli v tej ukazke vidiet, ale ved ta hra o tom preboha je. Takisto ako je kopa nelogickosti v Transformeroch, Abramsovom Star Treku, Avengeroch, Iron Manovi atd atd. CoD je proste ekvivalent letneho blockbusteru a myslim ze by sme ho ako taky mali aj prijat - ved ked sa to cloveku nepaci, tak to nemusi hrat (ja napr. urcite nebudem).

    tl;dr - vadi mi negativizmus a toxic enviroment na tychto strankach, je to moj najoblubenejsi herny portal na cz/sk internete, ale ta komunita tu je nieco strasidelne....
    • Ale tady přece nejde o to, jesli se v té hře nebo třeba filmu dějí nesmysly, ale jak se ta hra nebo film tváří. A CoD se narozdíl např. od těch Transformerů, Iron Mana, ST atd. tváří smrtelně vážně, bez náznaku sebemenší nadsázky. A proto to tak bije do očí.
  • Strašný lunt.
  • o co že se ten pes jmenuje kapitán Price *1*
  • Tak nejdřív nás donutí lámat čoklům vazy jak na běžícím pásu a ted tu na nás hrajou emocionální podívanou, že pes je tvůj nejlepší přítel. Jsem z toho zmatenej
  • Jestli ta hra vyjde na staré i nové generace konzolí, pak věřím, že nemůže vypadat nijak výrazně lépe, než na současné generaci. Nějaké ústupky, aby to chodilo i na starších strojích tam na 100% jsou (přece jen se to vyvíjí najednou) a jsem přesvědčen, že až bude Call of Duty next-gen only, tak to bude vypadat daleko líp. Protože tohle rozhodně není (alespoň po grafické stránce) nic extra.

    Jak bude vypadat next-gen nám jak pevně věřím, ukážou kluci z CDProjekt RED na jejich Zaklínači 3 *4*
    • nextgen ukáže Warhorse *14*
  • tahle serie se proste nemuze uz nikdy zmenit- kor kdyz tak vydelava. flame si zaslouzi uz jen proto ze je to cod, ale kdo cekal neco jinyho?
  • me taky prijde sp dementni ale naopak multi a engine je porad lepsí nez zabugovanej bf, to je taky duvod proc v bf neni e-sport
    • JohnyTheZik
      v bf je vic e-sportu nez ve vsech hrach od MW1 (mozna jeste vyjma BO2)
  • Prej "Riley, search!", vzápětí ze dveří vyletěj čtyři vojáci, z nichž jen jednomu se Riley zakousl do ruky a ostatní tři jsou z toho úplně v hajzlu... http://replygif.net/i/962.gif
  • Kdyz to nekoho bavi, tak proc ne.
    Me ale prijde hrozne usmevne, jak se snazi vtisknout te hre vaznejsi zpracovani a pribeh, ale pritom tam vsechno boucha, pada, lita jak v novem star treku rizlnutym avengers.
    Bud delam arkadovou hru a tomu prizpusobim cele pojeti a nebo cely koncept posunu do vaznejsiho tonu a ne tyhle polovicata nekonzistentni pojeti.
  • prudislav
    Mě v těch "gameplay" videích nějak chybí samotnej gameplay, viděl jsem "šipku dopředu" + tlařítko použít", chvilka s "assault dronem" se skinem psa ve stejnym stylu a jedna zpomalená přestřelka že by to postřílel i důchodce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší