Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikomu tu nepřišlo trošičku divný, že pod vodou se střílí ze samopalu, plave se s jakousi výbušnou ponorkou na zádech a jeden pes sám vyžene z hangáru 6 po zuby ozbrojenejch vojáků:D?

    Tahle hra se bude asi nejvíc líbit Dorittos Geoffovi, protože Activision už jeho směrem posílá nějaké to fufů.
  • skoda ze tam nebudou cviceny delfiní torpeda a kamikaze vybuchujici opice s vrazednyma bananama + spionazni pavouci s mikro kamerou na hrbete... to bych mel teprve radost.. a urcite si ani nebudu moct toho svyho psa zastrelit a upict u taboraku... *13* nejspis zustanu u deer hunter 2 kterej ma stejnej engine... *15*
  • Keyz
    Jestli někdy v dalších dílech COD nebude to zpomalení aby se hráč náhodou netrefil, tak to bude opravu evoluce. Ne tento díl oproti starším..
  • looks like sh*t. Zajímá mě, jestli ti redaktoři jsou tak vymletý palice, že reagujou stylem wow that's amazig and it looks so real, nebo jestli prostě musí, protože jsou od toho placení... Až mě z toho bolí hlava, když vidím tu hloupost a povrchnost.., *9*
  • V Game Dev Tycoon když mám starý Engine, tak hry už potom nedostávají tak dobré hodnocení a prodávají se málo .. proč to takhle nefunguje i v reálu?
    • V Dev Tycoonu je zarážející, že když chceš udělat menší update enginu, musís ho celý přepsat od píky. To taky moc nekoresponduje s realitou.
  • Rhulad
    Vypadá to velice dobře... konečně si spravím chuť po velice nudném Metru, které bohužel zklamalo na plné čáře.
    • Opravdu vás zklamalo? Já byla docela mile překvapena. Sice se zase nekonalo žádné překvápko ve formě třeba Hare Krishna stanice, ale co naplat. Subjektivně hodnotím druhý díl jako lepší, než první. I tak by se tam ale našly mouchy, jako nabíhající vlny mutantů a podobně.
    • :D:D:D:D Troll detected... Metro zklamalo a novy CoD bude pefektni ze? :D ... deti deti...
      • Rhulad
        ANO! COD je prostě boží! a ten pes bude mít lepši AI než všichni v Metru dohromady.
        • Budu hadat, v Metru byl velice nizky pocet vystrelu za minutu, malo vybuchu ,zadne zpomalovacky a nikde nevlala americka vlajka, takze nuda co? *3*
          • Rhulad
            COD je prostě boží! Metro a podobné produkty druhořadé kvality jenom COD vykrádají. Hamba jim.
            • Rhulad
              No nic du spát.. Veskoslava jsem ulovil na udici. Já se ti divím, že na mě vůbec reaguješ :DDD
            • Veskoslav
              Ti, co nehrají sraččky typu MW III a spol.;)
            • Rhulad
              Bez auto-healu bych hru ani nehrál... koho pořád baví sbírat lékárničky? PS. nezáviď mi moje fanoušky .)
            • Veskoslav
              Všichni jsme milovali CoD, tedy většina z nás, ale ta série šla úplně do sraček ala 4 hodiny, 20000 miliard DLC a hrdinové, co přežijí i atomovku. Kdyby nebylo BO II, tak by se tato série už mohla s chutí ucházet o pračku desetiletí. A jde vidět, co je "hlavní" herní komunita, parta retardovaných idiotů, kteří musí mít autoheal, obrovské výbuchy, AI nepřátel jako u sádrových trpaslíků a to vše zabalené do enginu z roku 2007.

              Jestli ty budeš někdy ještě něco mlít o +-, tak si dej facku, za ani ne 20 sekund z -3 na +1? Nenech se vysmát;)
            • Rhulad
              *9* COD je moje nejoblíbenější značka vůbec a nejhorší je, že se k tomu nemůžu hrdě hlásit aniž bych byl obviněn z trolovaní *9*
            • Jo, uz ani to trolleni neni co byvavalo *1*
            • Veskoslav
              I na trotlení je to dost slabé.
    • lol
  • radim.alka
    takže myslím si že ukazané gameplaye byli určitě zajímavé extra pokrok od grafického zpracování jsem nečekal ptž jsem věděl že pujde o klasicky id engine jen vylepšený a co povedlo se,zase jen o trošku ale lepší je,u COD byla hlavně vždy na first míste Hratelnost,což prý se snažily nezměnit v tomto pokračování,to bude bezva, pes mi nevadí určitě to bude jak dobrý parták ve hre tak dobrý parták pro podporu jak příběhu tak i emotivních chvílí je to originální a "celkem"realistické vycvičený pes dokáže zabít a poslouchat,jako jo 5 vycvičených chlápku by se z nej neposralo a neproskočilo dveřma ale kdyby ho ve hře hned zabily moc by to celkovému dojmu nepřispělo takže pes musí bejt "trošku"SUPERpes však vojaci v CODkach taky nepadaj po kulce a jen tak nezemřou tak proč ne pes není to simulátor tak klid někteří ! , jináč že tu nejsou WOW efekty?vždyt letecká vojenská lod a trosky padaj kednu na vás a další cutscény vypadaj WOW jo bude to libové CODKO a konečně si dali v Treyarchu klídek ptž CODBO2 mně zas tak moc nenadchlo a doufám že InfinityWard budou pokračovat stejně dustojně jak v předešlých MW :)
    • Kr.Pa
      6 čárek na 13 řádků *1*
      dobře ty
  • ucho
    nevypadá to zle. v té vodě je teda celkem dost nepřátelských potápěčů, ale to je holt kvůli akci.
  • Whoossain
    Čert vem psa, já chci vědět tohle: Budou tam bouchací sudy a auta? Tak budou???
  • Par veci prvni koupim si to je to trochu oziveni od ostatnich call of duty .......... dalsi next gen engine ?? nerekl bych ..... za dalsi ta podvodni mise mi prijde jako ARMA 3 Rip-off jeste uvidime. Ja osobne si Call of Duty kupuju jen kvuli pribehu jelikoz multak je nuda tak jsem na to zvedavej. Kazdopadne tenhle rok mam jisty koupe CALL OF DUTY GHOST, BATTLEFIELD 4, ARMA 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší