Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle serie se proste nemuze uz nikdy zmenit- kor kdyz tak vydelava. flame si zaslouzi uz jen proto ze je to cod, ale kdo cekal neco jinyho?
  • Rhulad
    No nic du spát.. Veskoslava jsem ulovil na udici. Já se ti divím, že na mě vůbec reaguješ :DDD
  • Veskoslav
    Ti, co nehrají sraččky typu MW III a spol.;)
  • Rhulad
    Bez auto-healu bych hru ani nehrál... koho pořád baví sbírat lékárničky? PS. nezáviď mi moje fanoušky .)
  • me taky prijde sp dementni ale naopak multi a engine je porad lepsí nez zabugovanej bf, to je taky duvod proc v bf neni e-sport
  • Veskoslav
    Všichni jsme milovali CoD, tedy většina z nás, ale ta série šla úplně do sraček ala 4 hodiny, 20000 miliard DLC a hrdinové, co přežijí i atomovku. Kdyby nebylo BO II, tak by se tato série už mohla s chutí ucházet o pračku desetiletí. A jde vidět, co je "hlavní" herní komunita, parta retardovaných idiotů, kteří musí mít autoheal, obrovské výbuchy, AI nepřátel jako u sádrových trpaslíků a to vše zabalené do enginu z roku 2007.

    Jestli ty budeš někdy ještě něco mlít o +-, tak si dej facku, za ani ne 20 sekund z -3 na +1? Nenech se vysmát;)
  • Prej "Riley, search!", vzápětí ze dveří vyletěj čtyři vojáci, z nichž jen jednomu se Riley zakousl do ruky a ostatní tři jsou z toho úplně v hajzlu... http://replygif.net/i/962.gif
  • Opravdu vás zklamalo? Já byla docela mile překvapena. Sice se zase nekonalo žádné překvápko ve formě třeba Hare Krishna stanice, ale co naplat. Subjektivně hodnotím druhý díl jako lepší, než první. I tak by se tam ale našly mouchy, jako nabíhající vlny mutantů a podobně.
  • Rhulad
    *9* COD je moje nejoblíbenější značka vůbec a nejhorší je, že se k tomu nemůžu hrdě hlásit aniž bych byl obviněn z trolovaní *9*
  • Jo, uz ani to trolleni neni co byvavalo *1*
  • Kdyz to nekoho bavi, tak proc ne.
    Me ale prijde hrozne usmevne, jak se snazi vtisknout te hre vaznejsi zpracovani a pribeh, ale pritom tam vsechno boucha, pada, lita jak v novem star treku rizlnutym avengers.
    Bud delam arkadovou hru a tomu prizpusobim cele pojeti a nebo cely koncept posunu do vaznejsiho tonu a ne tyhle polovicata nekonzistentni pojeti.
  • Veskoslav
    I na trotlení je to dost slabé.
  • prudislav
    Mě v těch "gameplay" videích nějak chybí samotnej gameplay, viděl jsem "šipku dopředu" + tlařítko použít", chvilka s "assault dronem" se skinem psa ve stejnym stylu a jedna zpomalená přestřelka že by to postřílel i důchodce
  • nikomu tu nepřišlo trošičku divný, že pod vodou se střílí ze samopalu, plave se s jakousi výbušnou ponorkou na zádech a jeden pes sám vyžene z hangáru 6 po zuby ozbrojenejch vojáků:D?

    Tahle hra se bude asi nejvíc líbit Dorittos Geoffovi, protože Activision už jeho směrem posílá nějaké to fufů.
  • Rhulad
    COD je prostě boží! Metro a podobné produkty druhořadé kvality jenom COD vykrádají. Hamba jim.
  • pejsem se objetuje a packama zajisti termonuklearni hlavici nacez umre... z hecu
  • skoda ze tam nebudou cviceny delfiní torpeda a kamikaze vybuchujici opice s vrazednyma bananama + spionazni pavouci s mikro kamerou na hrbete... to bych mel teprve radost.. a urcite si ani nebudu moct toho svyho psa zastrelit a upict u taboraku... *13* nejspis zustanu u deer hunter 2 kterej ma stejnej engine... *15*
  • no CoD 1 a 2 narozdil od tehletech paskvilu realne pusobili ...
  • Budu hadat, v Metru byl velice nizky pocet vystrelu za minutu, malo vybuchu ,zadne zpomalovacky a nikde nevlala americka vlajka, takze nuda co? *3*
  • Treba proto, ze v Metru a CoJ jsou videt naky pokroky a ty hry se nevydavaj kazdej rok? :D
    CoDko je kazdej rok stejny a stejne tupy .... trolle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší