Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslíte, že vydají DLC s možností změny rasy psa? Třeba taková čivava nebo jorkšír by mohlo být zajímavé
    *1*
  • Tilwaen
    Granát do huby, čapnout za flígr, prohodit oknem, take cover, boom! Vyčištěno *15*
  • God-of-War
    A co teprv Mopse... *1*
  • Toz urcite na takoveho joksira
    http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/jorksir_3.jpg
    by aspon mohli aplikovat super novou technologie pro realisticky pohyb delsich chlupu a jak by si podaval zubama ty profesionalni zoldaky by bylo epic. Tak snad v dlc
  • GlaDOS
    Aha. Takže na jednu stranu se snaží udělat psudovážný příběh a pak tam dají tuhle hovadinu. Prostě to nedává smysl. Taková série Saints Row je skvělý příklad toho, jak hra může být nerealistická a zábavná, protože se nesnaží ze sebe dělat to, co není.
  • God-of-War
    Nevim, ale nikdy sem neviděl vycvičenou, na povel trhající kočku...
  • Abych pravdu řekla nemám vlčáky moc ráda a velký psy obecně. Radši tam mohli dát nějakou menší rasu, nebo alespoň dát na výběr. Jinak mám ráda taky kočky *14*
  • Kozy
    Stačí že tam v nějaký cutscéně zavlaje americká vlajka a vše je odpuštěno.
  • tak jsem celé video zkouknul a byl jsem zklamán, jako vážně žádná jízda na psovi s rpg v ruce? (odkaz na cod bo2) Čekal jsem, že teda koně vymění za psa, no tak snad příště
  • *14*Peeeeeeeeejseeeeeeeeeeeeek kupuju *14*
  • God-of-War
    A tak to bylo vždycky a vždycky to tak bude.
  • akorát že tam je tunel i když vyjdeš z metra ven
  • Mně se to po grafický stránce líbí. Ta podvodní mise vypadá úžasně, ale co mi vadí je to, že ten stealth styl udává váš parťák a vede vás za ručičku a vy to nemůžete nijak ovlivnit.
  • God-of-War
    Páč Metro je dobrý a CoD smrdí.
  • Kronoss1
    Už porovnávat Metro LL s CoJ a CoD je velká blbost. Metro LL je na jiné úrovní než CoD.
  • God-of-War
    Kdo to kdy viděl, aby Metro bylo TUNEL!!!!
  • tohle není simulátor sluneční soustavy ale hra *7* tak neres kraviny
  • A zrovna u toho Metra do bije do očí, takovej TUNEL!
  • Kronoss1
    Za chvíli tam lidé budou padat ze 100 metrové výšky na zem a přežijí. Pak přežijí kulku do hlavy nebo například by mohli rukou prorazit betonovou zeď. Myslel jsem si, že od těchto věcí je tu Anime.
  • Vtipný je jak tunely nikomu nevadí v CoJ Gunslinger nebo Metro LL, ale CoD je prostě taková značka do který se každy rád strefuje. A stejně to budou všichni pařit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit