Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kronoss1
    Nespletl sis hru? Tohle je CoD alias pětihodinový koridor s rádoby WOW efekty. U CoD bych hledal všechno, ale příběh určitě ne.
  • 2x slunce no problem
  • prudislav
    Ten Assault Drone má nějakej divnej skin *5*
  • http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2013/05/Untitled-COD-Ghosts-Lighting.jpg
  • Generalmagor
    Nikdy jsem se nějak zvlášt' nesoustředil na grafiku. Soráč, ale o to přece skoro vůbec nejde :D stačí aby byla slušná, což v tomhle případě je. Já doufám, že hlavně bude výborný příběh, pořádně opepřený emocionálně, až mi kápne slza. Takové hry mám rád, takže doufám, že hoši z Infinity nezklamou
  • Pozor SPOILER úplně nakonci hry 1. pejsek umře 2. pejsek vám zachrání život 3. pejsek vám zachrání život a umře. Já tipuju 3.
  • Masturbujú tam okolo toho jak keby to je nejaká revolučná hra
  • Velice jste mne pobavil mladý muži.
  • Tilwaen
    Pouze kopírují pana Gotta *3*
  • v tom pripade se omlouvam *3*
  • Spades
    But nobody saw CoD: Ghost coming?
    WTF? CoD Vychází každý rok, ale CoD: Ghosts nikdo nečekal? To je jak říct, že sem tento rok nečekal prosinec...
  • Tilwaen
    "Jestli nevidíš posun tak je to tvoje chyba."

    Dechberoucí argument, asi se jej taky naučím používat *4*
  • Bude to krásná sra*ka, která má zcela jasnou cílovou skupinu, malé děti a starší, kteří nechtějí nic složitého, ale opět úspěch....opět si to koupí miliony lidí díky značce, skoro žádné náročnosti a kvůli značce (ano vím, že je to dvakrát) :)
    jo a pes neumře, ale dostane to, vy se naštvete a pak to dohrajete a se psem pak půjdete při západu slunce do dálky...
  • Jak už jsem psal. Žádný nový engine není pro ty co nesledují kolem dění
  • Tilwaen
    O nový engine se mělo jednat jen do doby, než zapracoval tlak médií; nakonec z toho vylezlo, že ten nový engine vlastně není až tak nový *4*
  • Tobě bude tak 13 maximálně podle způsobu tvého vyjadřování co?
  • Spades
    Ne
  • Hmm... Aha... So real game. Chápu lidi co CoD už jenom pirátí protože kdybych si měl takovou blbost koupit tak si urvu obě ruce. No co? Dětem se to líbí tak z toho uděláme majestátní hovadinu. Jdu si radši zapnout Arctic Combat protože to je CoD killer ve všech směrech...
  • Taky proto jsem tam napsal ty uvozovky...
  • Na to, že se má jednat o nový engine je posun minimální. Já nevím, ale od dob MW1 je to každý rok to samé. Tentokrát trošku vyleštěné, ale wau efekt jako kdysi se už nedostaví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit