Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Takže buď máš totálně nereálnou magořinu, nebo ultra realistický simulátor?
    Vzpamatuj se prosímtě... Co taková Operation: Flashpoint 2? Je to taky arkáda, ale o HODNĚ reálnější, než CoD... Vždyť i BF3 je reálnější...
  • Kronoss1
    Vše má své hranice a pro mě ta hranice končí, když 5 vycvičených chlápků nedokáže zabít 1 psa a ještě k tomu prorazí dveře.
  • Ale logika by mohla platit i ve hře, ne?
  • Pokud se nepletu, tak jsou záběry z hry CoD, né Arma. Nechápu proč by si měli cokoliv uvědomovat, CoD nikdy realistickej nebyl, na to jsou tu jiný. Tak si to trošku srovnej
  • Baldur52
    V novém Call of Duty už nečistíme budovy granátem, ale pejskem! Woof!
  • A tenhle znáte?
    Šlo si takhle CoD a potkalo realitu..

    *1*
  • Z toho důvodu to je hra, ne nějaký reálný simulátor války ;)
  • Kozy
    Brzy očekávejte DLC: Old MacDonald had a farm.
  • Spades
    Jenže Black Ops 2 neměl takovýhle směšný marketing. To je jak kdyby prostě vychvalovali Slunce seno jako komediální mistrovské dílo s emotivním příběhem a dějovými zvraty... Prostě jednou je to béčko, tak to jako béčko musím brát...
  • God-of-War
    New engine my ass. Next..
  • Kronoss1
    To je fakt. To mě (kromě záběrů ze hry) také hodně pobavilo.
  • ...boring........ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • Kronoss1
    Přiznám se, že Black Ops 2 jsem nehrál, takže nemohu posoudit.
  • Kronoss1
    Tak jsem se na to podíval a zjistil jsem jedno. Je to pořád ta stejná hra, která má malinko (opravdu malinko) lepší grafiku. Co se ale zde ještě povýšilo, je "realističnost" (hlavně co se psa týče). Když jsem viděl asi 5 chlápků prorazit dveře, kvůli jednomu psovi, kterého stačí zastřelit, tak jsem málem smíchy spadl ze židle. To myslí jako vážně? A to tiché psí zabíjeni taky? Ten chlápek by řval z celých plic než by ho ten pes stihl zabít.
    Evidentně to není hra pro mě, a tak si ji nekoupím, ale rád bych, kdyby si i CoD fanoušci uvědomili tu absurditu většiny scén ve hře.
  • Jo tak to je taky možné :D ale s tím se počítá už v bodě č. 2 :D
  • revoluciu by urobili ak by konečne moja postava hovorila ostatným co maju robit a nie nustale dookola(týka sa to asi všetkých moderných fps) stoj...počkaj...chod....zabi ho......prva misia mi pride tak trochu ako recyklacia mw3....taktiež na e3 ukazali utok na ponorku a vyzeralo to dost podobne *6*
  • Black ops 2 ukázal, že i v případě CoD to jde - vesměs žádná scénaristická bomba, ale neurazilo. Třeba tam Gaghan není na úsměvy do kamer a něco podobného se splodí i v případě Ghosts.
  • Kozy
    A že má implantovaný mozek cpt. Price.
  • Chápu, že je to CoD a hledat v tom smysl je to poslední, co bych měl dělat, ale když oni z toho dělají pomalu existenciální drama o úloze vojáka, jako ochránce demokracie, tak jak jí v USA znají, tváří se to celé tak vážně, a pak tam prsknou psa, kterému by i komisař Rex záviděl. Nemůžu se přestat smát.
  • Spades
    Ale následně po epicky smutné scéně zjistíš, že žije.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit