Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Tak, právě si s největší pravděpodobností získal CD Projekt moje prachy...
  • CD Projekt>Bioware,Blizzard,atd.
  • Aaa dva mistři světa v kritice a originalitě dorazili i do diskuze kolem Cd projekt... Anime addicted Ringwraith a prostě Trol... To je pak vždy jak jsme všichni vymazaný mozky zatímco oni stojí z nadhledem nad celou společností... Minule tu byla pěkná diskuze k Zaklínači 2. Jedna z nejkvalitnějších co jsem tady zažil... Tak jim to moc ty jejich plky nežerte, ať si moc nepošušňaj na odpovědích *3*.
    • jindra.veliky
      Dekuji za uznani mich kvalit. *14* dneska jakmile clovek nejde s davem tak je to Trol. *11*
      • Jindrisek opet mimo,jako vzdy *1*
      • ehm....nechci být ten co ti kazí tvou rozvernou "badass"náladu, ale je ti jasné, že Amaroun se v komentáři nezmiňuje o tobě...
  • MidnighT91
    Prosím já chci Zaklínače 3...
    • Ted urcite ohlaseny nebude. Ale neverim ze by ho dali k ledu uplne. Uz drive psali o tom ,jak bude slozite implementovat vsechny konce z druheho dilu do dilu tretiho. O Z3 bych se nebal. Casem.
    • K čemu ? už dvojka stojí za houby
      • MidnighT91
        Bež si zahrát diablo 3 a kvalitní hry nech jinejm...
        • Diablo?ses posral na frontě ne?
  • Ach jo, to je otrava. Každej druhej příspěvek je od toho blbečka trola.diskuzniho, diskuze na Games.cz jde pomalu do hajzlu....
    • IP ban tu nefunguje?
    • Trol.diskuzni
      Narozdíl od ostatních způsobně diskutuji - a k tématu.
      • Asharak
        Kdyby ses tak na sebe mohl podívat ne-vlastníma očima *7*
      • Vtip dne? *1*
      • S tebou se jinak diskutovat nedá, protože si idiotskej tapetář, nic jinýho.
        • Da, ale musis umet diskutovat.
          • Asharak
            A držet si vysoký nadhled. *1*
  • Alex81
    Dobře udělané RPG s atmosférou Blade Runner. Právě jsem si cvrnkl do trenek!
  • MidnighT91
    Zaklínač to sice není ale je to cd projekt je jasné že jejich cyberpunk rpg si člověk nemůže nechat ujít...
  • Keyz
    Ten černoch Mike Pondsmith měl dobrý hlas,navíc vypadal jako starší Det. William 'Bunk' Moreland z The Wire :)
    • Paul_cz
      Přesně to mě taky napadlo. Hlas má parádní. Celá ta konference byla úžasná.
  • Prečo mi ten hlúpy USTREAM stále sám prepína kvalitu z 360p na high?!
    • Taky jsem na to koukal,asi je to tím jak přepínají "kamery"
    • taky mi to dělá, tak jsem se na to vyrpdnul a počkám co se tu objeví v textu :D
  • a cenu za nej D*bilnejší komentaře vyhrává GAYskirim trol... *7* Btw CD projekt je firma s budoucností určite stejně jako Warhorse.Osobně z nich mam lepší pocit jak z EA, ktera je posledních několik let spíše pro srandu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit