Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KokyMetalGear
    hurá je to Sci-fi alá Deus ex *5*
    • KokyMetalGear
      nebo Ghost in the Shell
  • Trol.diskuzni
    Ach jo, další Duzex...
    • smejki
      máš pravdu: Ach, ano!
    • Ataker
      Tobě se člověk ničím nezavděčí, jak to tak pozoruju.
      • Trol.diskuzni
        Kdyby udělali např. mutaci Gothic a EVE online, tak by se zavděčili. *3*
        • Cahir
          A ještě FIFY, ne?
          • Trol.diskuzni
            To ne... Ale kdyby se pokusili udělat cyberpunk soccer, tak by mi to též nevadilo ,-)
  • Cahir
    Yeesss!!!
  • Dishonored od Cd Projectu? prečo nie!
    • Cahir
      Steampunk =/= kyberpunk...
  • Funguje Vám CD key ze Streamu na gog.com/witcherbackup ? Mně pro The Witcher: Enhanced Edition z nějakého důvodu ne...
    • Cosi
      Mě nešlo z klasický edice, tak jsem poslal fotku jak bylo uvedeno pokud vám to systém nezkousne.
  • Supr
  • Spadnul server?
  • super...kyberpunk miluju...!
  • tak to byl proslov jako na koncích americkejch filmů s patriotickou vložkou před finální bitvou, "promises, promises..."
    • Trol.diskuzni
      Je to show a jak vidno, polovina hadrkór gejmerů právě zažila svůj největší orgasmus v životě... *5*
      • a tak třeba se jim to povede, třeba si skutečně zahrajem hru pro užší publikum u který si dnešní děcka bez trochy cviku jen tak neškrtnou, maj k tomu rozhodně nejlepší preference
    • Cahir
      Zatím nic nepodělali, takže není důvod nevěřit. A vypadá to, že jsou do toho opravdu zažraný.

      Připadá mi, že cynismus herního světa - jak ze strany hráčů, tak developerů, je úplně míjí.
      • všichni víme jak to většinou dopadá když je na stole velký očekávání...

        každopádně jim držim palce :)
        • Presne. Ale v podstate vse co slibili ted,meli uz v Zaklinaci(samozrejme az na rozdilne svety). Takze proc jim neverit.
          Ja se uz davno naucil prilis se netesit. Nemuzu tedy byt zklamany
      • Trol.diskuzni
        To není cynismus... Tomu se říká "být realistou".
  • Trol.diskuzni
    Warhorse > CD Project
    • Hairy_Ass
      Warhorse ještě nic nevytvořil, takže je tohle hodnocení trochu předčasné. *15*
      • Trol.diskuzni
        Warhorse > CD Project a to Vávra ani nemusel nic vydávat!
    • Vávra>Vesmír

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit