Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Witcher 2 v japonštině!To je bomba :)
    • By mě zajímalo kdo bude dabovat Geralta. *1*
      • Keyz
        Neví,ale chci to pak slyšet :d
    • Kazdou chvili mam chut to video pretocit. Pak si vzdycky uvedomim ze je to Live:)
      Tyhle reci kolem me neberou. Asi si radeji pockam na clanek s vytahem toho nejdulezitejsiho.
  • Ma cenu na to jeste hledet? Nic noveho o te hre uz asi nereknou.
    • Asi ne :).
  • Smutný, že několik prvních vět je úplně mimo. Co ten artwork?!? To se pořád musí ještě spekulovat???
    • ales.smutny
      Pěkný snad cyberpunk? A? Spousta lidí, i poté, hádá, že by mohlo jít o Zaklínače. Opakování matka moudrosti. Myslím, že by neškodila mnoha lidem... :)
  • Hight-tech sci-fi! Dockal jsem se:)
    • Amylee.Anderson
      cyberpunk! :)
      • To si neodporuje
        • Menttor
          Píše snad že jo?
  • Keyz
    Jestli potvrdí sliby tak vedle toho bude Deus Ex 3 vypadat jako obyčejná moderní střílečka.Věřím,že to budou dělat tak jak chtějí.
    A na E3 se mohu vykašlat :) Nepředpokládám,že by tam bylo něco tak zajímavého jako toto.

    -Super,že umí pracovat s produktem který vyrobí dlouhodobě.Hra na Mac,japonský dabing :)
    • Cahir
      Deus Ex je přece jen trochu akčnějšího rázu.

      Z té konference to na mě působilo tak, že chtějí udělat opravdu komplexní rpgéčko.
      • Keyz
        Právě,hlavně co jsem pochopil tak pro "dospělé" a dle papírové předlohy.To by mohlo být skvělé,když si vzpomenu na staré hry.
      • Trochu? Drive byl DE povazovan za klasickeho predstavitele tzv akcnich RPG. To teprve v dnesni dobe uz se to neuvadi,protoze prakticky kazde nove RPG je akcni.
        • Přitom je mnohem míň akční než prakticky jakýkoli "pravověrný" RPG...
        • No nevím, DE se dal pomocí stealth, hackování apod. dohrát i prakticky bez výstřelu.
        • Cahir
          Dobře, nechtěl jsem být neuctivý k fanouškům série Deus Ex. *1* Mně osobně totiž míjí...
  • jindra.veliky
    cekal jsem aspon trailer, screeny nebo treba i gameplay kdyz by buh dal. Ale jen kecy o tom ze to bude dospela hra me nedostanou na kolena jak ostatni ovce. To ze tam budou moderni hracicky je snad jasne kdyz si davno vedelo ze to bude v budoucnosti. Zklamani *7*
  • Keyz
    20.000 Prodaných kopií Legend of Grimrock na gog za první dva měsíce(tuším tak to bylo)?Jak moc to je?
    Čísla nesleduji tak nevím jak moc to je oproti ostatním hrám.
    • Celkove by to bylo moc malo, ale je to jen jeden z prodejnich kanalu, takze to nema zadnou vypovidaci hodnotu.
  • dinggo
    I když mě za to asi zlynčujete, tak byť s ním často v momentech kdy mám pocit že mluví vážně nesouhlasím, je troll diskuzní můj velkej idol tady na games.cz. Jako rejpal od přírody dokážu ocenit ty momenty kdy vás tu tahá za nos a každej mínus co mu dáte je chvilka kroucení hlavou s úsměvem na rtech navíc. *1*
    • Asharak
      To dělal dřív. *3*
    • Kdyby tomu nasemu trollikovi ten trolling alespon sel,tak proc ne.
      Jenze on je ve vetsine pripadu spis k smichu.
      O jeho tendenci tahat do kazde diskuse jeho averze vuci bioware,cdprojektu,bethesde a jinym ani nemluve.
      To pak clovek nevi,jestli se smat,nebo brecet. *1* A jeho panackujici tajtrlici jako je ringwraith a jini ,jsou to same ,v blede modrem. *1*
      • dinggo
        Jsou dvě možnosti. Buď je to jak říkáš a nebo je trollí král protože mu na to všichni skočíte :D
        • Takze bud je to mizerny trol a nebo je to genialni trol,diky tomu,ze se maskuje za mizerneho trola? *1*
          Mno nevim,co by bylo vice k placi *1*
  • MidnighT91
    Proč se mi ten přenos každé 3 vteřiny sekne...
    • Práve si si odpovedal, je to prenos. Stáva sa, že keď je priamy prenos tak to proste nejde ako má ..
      • MidnighT91
        Hodil jsem to z best na 240p a už to jede...
    • http://www.gog.com/news/see_our_summer_2012_conference_live
  • Amylee.Anderson
    Koukněte na triko toho chlapa...
    • Já koukám do pravého rohu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit