Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to chci od Warhorse *9* *9*
  • tyhle kluky co delali zaklinace neberu moc vazne, chapu ze mainstreamu se mozna zaklinac libil nebo ho dokonce brali jako dobre rpg lol.
    • Tak mi řekni, jaké RPG lepší než Zaklínač 2 minulý rok vyšlo? Skyrim rovnou vynech....
      • Dark Souls a Tactics Ogre. A mozna Avadon, ten nevim kdy vysel.
      • dvojku sem nehrál ale jednička byla moc akční, nesympatickej hl. hrdina a ty volby kt. meli jako ovlyvnovat dej byli jen marketingovy tah, proste nasilu tam dali volby na kterou stranu se pridat. a takhle to videlo vic lidi nejen ja. Ale souhlasim v dnesni dobe neni z ceho moc vybírat ale alespon risen byl lepší
        • MikeKing
          No, tak pokud ti připadá hrdina z Risenu sympatičtější než Gerald tak asi není o čem. *15*
          • Asharak
            "Buď pozdraven, jsem Geralt z Rivie."
            "..."
            "Stalo se, něco?"
            "..."
            "Hmm."
            "..."
            "Sbohem."
            "..."
        • Asharak
          Dobrý pokus *15*
      • Trol.diskuzni
        Skyrimek.
    • Trol.diskuzni
      Přesně... Udělali haluz s jednou hrou a hardkoráři z toho mají přerod v herním průmyslu. *7*
      • Ringwraith
        Tak se nediv.

        "Hardcoráři" jsou už tak smutní z toho jaký je herní průmysl, že jim stačí našeptat pár sladkých slůvek a hned si bůh.
  • btw co je tohle koukam to už 2 minuty a porad nic nejakej nudnej moderator a nejaka hra s kostkovou grafikou
    • Miserius
      Prijde hodinu po zahajeni a jeste prska vsude okolo... dnesni teenageri...
  • Ringwraith
    Jó, to zase bude CDRP circlejerk všude po netu.

    Musím ocenit, že moc dobře vědí, jaká slovíčka použít, aby chytli určitou skupinu hráčů.
  • Bez funkčních záchodů to nechci
    • Trol.diskuzni
      Na to má patent Vávra, proto Warhorse > CD Project!
  • To jsme se toho dozvěděli :D
    • Trol.diskuzni
      Velké kulové... Kdybych anglicky neuměl ani slovo, dozvím se úplně to samé. *6*
      • Cahir
        V tom případě neumíš.
        • Trol.diskuzni
          Jako rodilý mluvčí určitě ne, ale jelikož jsem v anglickém jazyce v rámci zahraniční vysokoškolské stáže studoval, tak si troufám říci, že alespoň trošku jo. *5*
      • Ringwraith
        A CDPRdroni mínuskujou jak najatí.

        Ale aspoň hry a praktiky CD Projektu RED za to dronování stojí.
        • Trol.diskuzni
          Zatím ano, pravda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit