Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypada to paradne at uz to mam doma :D
  • Celkovo mám z toho skvelý dojem. Nebudem tu riešiť veci okolo grafiky tá mi prišla dostačujúca. Bolo sľubované prepínanie postav niečo na spôsob google earth čo teda v tom videu tak nevypadalo to sa mi moc neto. Taktiež ako tu bolo povedané celková fyzika a ovládanie áut bolo v GTA 4 na výbornej úrovni a tady podľa tohoto, že gameplay videa to ovládanie nevypadalo vôbec príťažlivo spíš úplne arkádovo čo ma štvalo vo viacerých hrách z podobne otvoreným svetom. V tomto je GTA proste unikátna a aj v ďalších iných veciach. Ako hovorím dojem skvelý len keď to ovládanie áut bude také ako vo videu budem veľmi zklamaný.
  • deridon
    u toho by měl být nějáký coop, to se uplně nabizí u toho přepinání postav
  • Big_Pete
    Hmmm, typicky cechacci, ukazkovi knedlikari, cvaknete si pivo a nadavejte na celej svet.Stejne si to 90procent lidi co tu zase klasicky jen hatuje GTA5 stahne a bude u toho slintat.
  • otazka je na jake platforme to ted hrát, kupovat ps3 par mesicu pred nastupem nove generace? nevite jestli bude ps4 mit zpetnou kompatibilitu s ps4?
    • PS4 ani Xbox one zpetnou kompatibilitu mit nebudou.
    • Bude streaming přes GaiKai, ale až zase za další rok.
  • Ufff, kdyz si vzpomenu na priiiiiserne GTA4 od ktereho jsem po par hodinach utekl (a to hraju GTA od prvniho dilu) tak petku si muzou strcit kam chteji.
    • kennyB
      V čem jako bylo příšerný???
      • Nesympaticky hlavni hrdina, nudne mise, hloupa ta cast pribehu kterou jsem vydrzel, graficky nic moc (i kdyz konecne pouzili jiny engine nez vsechny trojky), mizerna atmosfera, prislo mi ze je tam snad min moznosti nez v san andreas, pro me tam nefungovalo vubec nic.
    • Ty seš ale blbec.
  • proc maj vsichni tak divne ty ruce, jak kdyby viseli za ramena? wtf next gen gta a tohle cloveka prasti do oci jako pred deseti lety.
  • Jsem rád, že tato serie vychazí na PC s takovým časovým odstupem. Byla by škoda příchod takového veledíla pošpinit pirátským řáděním.
    • ja si to na 360 tiez sosnem :)
    • Nemůžu se dočkat, až si to stáhnu na svou PS3.
  • smejki
    O_O, doslova
  • Těším se jako malý kluk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší