Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaphod
    And here we go again... nechápu proč ty recenze/novinky/whatever čte pořád ten trouba s neskutečně iritujícím hlasem. Nebo jsem jediný, komu ten jeho křečovitý tón hlasu vadí?
  • Jedním slovem vynikající! Konečně mám pocit, že sledují profesionálně udělaný pořad. Těším se na další díly. Jenom mi řekněte, kdy bude v archivu druhý díl? Já jsem ho totiž tento víkend nestihl.
    • sleepless
      Za týden, čili v sobotu 19. února.
  • Spades
    Me vadi to, ze pousteji gameplay furt dokola - vzýdycky je lepsi, kdyz recenzent nahraje gameplay presne na miru, a pritom ukazuje to co recenzuje...

    Taky tam nemuseli davat mobilni hry, a ta soutez ? to je fakt uz jenom komerce...
  • Maju chybu v programe xD Ako bezi to info tam dole tak je tam: Kinect se prodáva, od vydání se prodalo před 8 miliónu kusú xD
    • toho si všiml i podprůměrně "chytrý" člověk a přesto to sem takový jedinci nenapsali
    • Chybka se vloudila - i mistr tesař se někdy utne :-)
  • Chtěl bych se zeptat !! Zde budete dávat každý díl ? Nebo to budu muset sledovat na stránkách pořadu či v TV ? Díky .. aha a odpověď je na konci popisu :)
  • Pořad docela ujde, jen ten voiceover - ten je namlouvaný někde na dně studny? Nebo v kýblu? Bída. A lehce pubertálně zastydlá slečna Alžbětka se snaží býti svým vtipem asi free-cool-in, no je to takový ... křečovitý.
  • Úroveň debaty je ponurá a nesu za to vinu já ...... SORRY *9* *12*
  • A já si asi naseru do pokojíčku, protože moje nůžtičky si nechám na-potom. *3*
  • Co všichni máte proti Tukanovi sakra??Čím vás tak n*asral že tady o něm píšete s*ačky?! Náhodou je v pohodě a je hlavně vtipnej.Viděli jste ho vůbec někdy ve Score LIVE? Asi ne... *7*
    • Mopped
      Je to prznič legendárního časopisu. A pozor, je to jen můj názor.
    • Narozdíl od Modráka má Tukan smysl pro humor a neni nepříjemný od pohledu, spíše naopak...
      • Piggsy
        T.L.Blade: Moje řeč.
    • Ja ho taky pamatuju uz ze score live a prijde mi v pohode. Hlavne ocenuju, ze to neni nejakej dacan co dostal praci moderatora a o hrach vi kulovy, ale starej zkusenej paran.
  • Xykon
    Jak se jmenuje úvodní písnička?
    • myslim ze prodigy-spitfire ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit