Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kewl protože nemám cool a ani digi tv. life sux.
  • btw akorát tam je teda navíc nápis ds2, ale už se mi nechce googlit to co měl přímo na sobě.
  • Ahojte Prosim Vas neviete kde sa da kupit to triko Dead Space 2 ?? (vid. 4:36) Vopred dakujem...
    • Google nic? .. http://www.play.com/Clothing/T-Shirts/-/3054/2321/3-/Refine.html?cpage=3 je tam i to tukanovo tričko. Jinak "crackonoshu" (debilní emo nicky) bacha aby ti nerupla cévka.
      • Kámo .... nwm ale Krakonoš teda neni emo ...a s přezdívkou asdf bych držel hubu. Maminka ti přece říkala abys nepoužíval slova který neznáš n ?
    • U nás ho určitě nekoupíš, aspoň ne v tuto dobu. Jsou/byly nějaké soutěže o tohle tričko. Je možný/pravděpodobný, že se objeví na aukru/ebay. Ale určitě nečekej, že se bude u nás normálně prodávat. To si raději kup za stejnou cenu 2 značkový trička. Hrou se můžeš kochat doma.
  • Jo jo .... omlouvám se lidi, akorát mě zas Tukan rozhodil ...... příde mi tam docela arogantní ... zřejmě má sví dny .... V článku se píše že je to restart pořadu ..... pamatuje tu někdo původní Re-play ?
  • Kdybych potkal tukana ve starbuck ,tak bych mu chrstnul čaj do xichtu .... ne kafe ale čaj .... víš aby to nečekal .... a hned potom bych mu ten jeho barevnej zobák narval do prdele .....
    • kotty
      Ano vsichni jsme pochopili, ze fakt NEMAS RAD TUKANA, ale staci to napsat jednou. Dik.
  • Nemám rád TUKANA
  • Tukan je ANALOG ..... nemám ho rád je simpatickej jak dovoléna s partou němců ...... je to jenom muj názor nebo je nás víc ? *10*
    • Je to asi jen tvuj názor. A víš proč? Nám je totiž sYmpatickej a ne sImpatickej
  • Tukan je KOKOT ..... nemám ho rád je simpatickej jak dovoléna s partou němců ...... je to jenom muj názor nebo je nás víc ? *10*
    • taky mi moc sympatickej není, ale jsem schopnej se přes to přenést. Nemám vůči němu tak velkou averzi, abych se nemohl dívat.
      • Kamaráde tak to ti závidim ..... mnohem radši bych tam viděl Grygara nebo ..... nebo Husajna .... jenom néé TUKANA .... Tukan je noha vod stolu !!!
        • Kdybych potkal tukana ve starbuck ,tak bych mu chrstnul čaj do xichtu .... ne kafe ale čaj .... víš aby to nečekal .... a hned potom bich mu ten jeho barevnej zobák narval do prdele ..... *9*
          • Mě už tolik lidí po internetu vyhrožovalo smrtí, mimo to do té výhružky naflákali tolik gramatickejch chyb, že jsem jim s radostí dal svoji skutečnou adresu. A jediné čeho jsem se zatím dočkal jsou reklamní letáky. Tleskám Vám, daří se vám topit mě v papíru.
            • mmnt...... já ti nenadával
  • A zase raz jedna recenzia o Cataclysme od hraca ktory hodnoti iba PVE stranku hry, ak by ste to hrali tak by ste vedeli ze v PVP bol prve dva mesiace pre niektore classy nehratelne a fix ktory teraz spravili zase urobil z tychto slabych class zase TOP of THE JUNGLE HEROZ O.o ...
    Potom porovnavanie dungeonov s WOTLKOM mi pride uplne zcestne kedze taktiez spociatku aj v WOTLKU v modrych gearoch bolo tazke dat nejake tie dungy a porovnavanie s prvotnym raidom je to iste kedze oldschool hraci a achievery mali prebehnuty stary Naxx takze O.o velmi ma to nepresvedci o hlaske ako hlupy Honza sa nedostane do raidu ci dungu.
  • Musim rict, ze ten Bach ten Dead Space 2 hraje naprosto priserne. Se nedokaze vubec trefit :D Ja to hraju na PS3 a trefim se pokazde napoprve.
    • To jeho mierenie mi pripomenulo mna ked som sa snazil hrat take tie stare gunshot hry na automatoch bez dioptrickych okuliarov [blba stavka]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit