Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda. Mám rád každý díl AC. A docela mně štve, co někteří z vás píšou za hlouposti. Když se vám nelíbí jak autoři vymysleli pokračování, tak taky udělejte nějakou hru a podělte se s námi o ni. Stejně je jedno, kde bude AC 3, protože i tak se bude úspěšně prodávat. Jo a tomahavk je super.
    • exmaxx
      Svuj nazor prece muze rict kazdy a nemusi kvuli tomu programovat vlastni hru...
      • jasně, že může...nechal jsem se unést...mně se ten koncept s tímto prostředím, kde je hra zasazena libí...
        • exmaxx
          Což o to, prostředí a historické období nění špatné, ale přijde mi, že je tu plno daleko atraktivnější období a míst. Ale ok, rád se mrknu i na Amíky, jen ten mix indiánskýho assassina mi pořád nejde pod kůži *4* Uvidíme, co z toho vyždímou *3*
  • casove je to uplne mimo. stredoveky asasin do doby obcanske valky
    • terz
      Co to povídáš?
  • Tak jak je tohle trapná a nudná série, tak tento díl asi už být ubožejší nemůže...
    • Série je perfektní a jestli se ti něco nelíbí tak jdi do háje a neventiluj svoje výlevy prosímtě.. jdi si raději zapnout nějakou svoji oblíbenou hru.. jak tak tipuji bude to sims nebo podobná s*ačka
      • Ty ses pokálel, žel ústním otvorem...
        • taky by mě zajímalo co hraješ za gamesy když můžeš takový blábol vypustit z huby
          • No já samozřejmě hraju tetris, tetris returns a tetris forever - nejlepší serie všech dob a semtam si dám tamagochiho k snídani.
            • no to je vidět že tě berou takový hry, ale pak se nejde divit tomu když nedoceníš propracovanost her jako je assassin's creed ;-) neříkám že ten nový bude něco skvělého, každopádně ty předchozí to bylo maso a pokud ty hraješ takové capiny jako píšeš tak pak neodsuzuj pořádný hry ;-) zatím jsem hrál všechny assassiny a můžu říct že co hra to pecka... tyhle hry jsou úžasně propracované a je radost je hrát
  • michaliuz18
    napisem to aj sem ! , kam by ste ludia chceli novy assasin creed? v minulosti bol, v buducnosti to je blbost tam budu zbrane a pistole , do druhej svetovej neprichadza do uvahy, a ked ubisoft vymysli obciansku vojnu za nezavislost tak tiez je zle ... zamyslite sa , mozme byt radi ze AC sa nejak vyvyja, seci placete za eziom stale , skor je chore ze kazdy rok vydje novy AC ale na to som si zvykol, na ceste je dalsia hra ktora viac ako 9 mat nebude
    • Jooo, 2 sv. v. .. Neznám nic romantičtějšího a napínavějšího než Assassina s Hidden bladem sprintujícího proti těžkému kulometu *5*
    • Francouzská revoluce - *16* Tam byli všichni tak zvrácení a popravovali se mezi sebou - že jeden klaďas mezi nimi by mi nevadil *1*. Praha za období vlády Rudolfa II.
      • michaliuz18
        no sory sekol som sa:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit