Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer sa mi páči, ale kvalita ide akosi dolu. Nelpím akože na tom to nie, kvalitu hry to aj tak nezmení. Ale ak si pozriem video brotherhood a tam veľmi presvedčivo spravené oblečenia, tá látka príde ako skutočná a celkom dobré tváre, tak tu mi to príde také plastelínové. Mohli si dať viac záležať. Ale holt na hru sa teším.
  • Khanemis
    Vida, tentokrát se jim ten orel bude vysloveně hodit do krámu coby americký znak. Volný pohyb po lese je originální nápad a vypadá to i celkem dobře, i když bych se vsadil, že ho ve skutečnosti v konečné hře nebude tolik, jako se nám teď autoři snaží ukázat. Určitě bude i dost obsahu v samotných městech.
    Co se týče vzhledu hrdiny, tak kápě mi ani nijak nevadí. Spíše je škoda, že celkový vzhled hlavního hrdiny je oproti jeho předchůdcům dost nevýrazný (ačkoliv samozřejmě praktický). Je ale dost možné, že ve hře nakonec bude možnost doupravit si vzhled jeho oděvu podle vlastní vůle, a to nejen v rámci barev, a tohle tak je možná jen obyčejný defaultní výzor, ze kterého si může každý tvořit dle libosti.
  • kde je skryta cepel? :O
    • Bohužel skrytá čepel už v AC3 nebude.Tu nahradí tomahawk (pokud se pozorně podíváte je ve tvaru znaku Assassinů :-) )
      • Kecy bude Hidden blade a pak Dual nůž+tomahawk
        • Hidden blade nebude prostě...v téhle hře nebude hlavní postava Assassinem,jakože přímo.Ano připlete se k nim,ale nebude plnohodnotným assassinem jako tomu bylo v předchozích dílech.A místo skrytého nože bude ten tomahawk.
          • terz
            Nech toho matení lidí...
          • To ti řekl kdo?
          • Jazz
            Dej si facku, díky.
            Hidden blade samozřejmě mít bude, ale bude použitelnej asi ještě míň než v AC1.
            Rozhodně nečekejte akční super námrdovej nášup ala AC2 a dál...
      • Nebude náhodou skrytá čepel a druhou zbraní tomahawk?
  • Tak předpokládám, že tam bude i nějaká romance. Každý Tarzan přece potřebuje svoji Jane...

    Me Tarzan, you Jane

    Áaaaiaaiaaaa *1*
  • Nehledě na to jaký je to AC musím ho dohrát tak jako předchpozí at je jakkoliv špatný :) *3*
  • Jsem jediný komu se zdá to video naprosto příšerné? Chápu že každý nemůže dělat dechberoucí filmečky jako Blizzard ale tohle je strašné.
    • no jelikož je to renderovaný v enginu hry a neni to CGI filmeček tak je to jasný :-) CGI trailer tipuji až na E3
    • Nejdriv si laskave predcti tu diskuzi pod tebou nez zacnes vytvaret dalsi flame....
  • Jak už psal Khanemis, bylo by super si upravovat vzhled, nebo si třeba během hraní jen stáhnout kápi, kdo ví co můžeme čekat. Jinak mě trailer moc nezaujal, čekal jsem lepší. Ovšem nebudu se obracet ke starým dílům jako k tomu, co bylo dobré v porovnání s tímto, jestě ACIII nevyšlo a nic nevíme, až to bude na stole, budu kritizovat.
  • Myslím, že už té hysterie kolem této hry a celé série bylo dost. Zase taková pecka to není. Nedělejte z toho modlu. Píšete každý den o ničem. To se nedá psát o něčem jiném?
    • Takova Mama by si mela spis hledet, co budou mit deti k veceri, a jestli deti ve skole nezlobi a dobre se uci... ;)
  • Divotvurce
    Vypadá to, že měst tam moc nebude. To je celkem škoda. Série Assassins Creed pro mě byla jako učebnice architektury. Díky ní mi to šlo ve škole, stačilo si jen při písemce vzpomět, po jakých budovách jsem běhal a jak vypadaly a pak nebyl problém dostat za jedna.
    • Bude Boston a New york
  • Grifus
    Nevim ale AC v tomto prostredi mi nesedi...

    btw Podme redakce, dneska stihnete jeste aspon jeden AC clanek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit