Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hlavně že tam všude vlát americká vlajka, bez té by to nebylo vono. Paříž, Londýn, Praha nene. Budu skákat po stromech jak opičák zabalenej do americký vlajky. Škoda skvělé hry.
    • Tak, celé to tímto zničili...
    • ZvacA
      Pokud ujíždíš na standartách, tak potom se doporučuju i líp dívat, protože na tu dobu tam bude vlát poměrně dost Union Jacků. Třeba tě to potěší. :D
      • Děkuji za informaci. Tak když tam budou vlát ty Union Jacky, tak to mi nevadí:(. Ach jo to je vopruz.
  • Už mě ti "hodní" Američané začínají pěkně s*át.
  • Hairy_Ass
    Stejně jsem zvědav, jak moc velký vliv bude mít střelba na dálku. Při prozrazení jeho pozice by neměl mít na dálku šanci.
    • Proč by neměl mít šanci ? :-D Diť ty bouchačky nebyli nějak ultra přesné :) ...
      • Hairy_Ass
        To nebyly, ale co teprve doutnákové muškety v AC2 (a "datadiscích"), které se trefovali celkem dobře (a přitom měli mnohem horší parametry)? *3*
        • Já ti nevím mě přišli docela levý. spíš mě štvalo když se náhodou trefili tak tě dokázali pěkně rozhodit a sebrali dost života :).
  • Přece už v Revelations nebylo uplně jasný, jaká strana je ta správná a jaká ne. Co hrozně na AC poslední dobou oceňuju, je ten pohled na svět v odstínech šedé a ne jen černobíle, jako u mnoha jiných značek. Jinak běhání po stromech vypadá super, po dohrání Revelations už se těším na říjen. :)
  • Musím toho vidět víc abych mohl soudit. Zatím z toho ale nemám ty nejlepší pocity. Můžu jen říct aby jsme si počkali na víc videí. Z tohodle se nedá moc vyčíst. S prvními gameplay ukázkami poznáme více. Je pravda, že assassin se nám nějak vytratil a objevila se tam divoká verze posledního mohykána. Každopádně u každého dílu jsem se aspoň trochu bavil a čas od času mě bavil i příběh - i když podle mě ty postranní questy s romancí, byly mnohem lepší než ty hlavní questy. Taky bych řekl, že Revelation byl už jen slabý odvar od AC II. Musíme jen doufat, že se budeme bavit i u tohodle dílu.
  • Vsadím se že většina haterů si hru po vydání bude užívat jako kr*va *6*
    • Se mnou určitě nepočítej. *3* Musím uznat, že mě změnami překvapili, ale pořád to nemění nic na tom, že už je to všechno jen recyklace toho, co bylo originální v prvním díle.
      • dinggo
        Ty jsi ale šikula. Řekni mi jedinej důvod proč by se měli odchýlit od směru kterej lidi baví a prodává se? Pochop že výroba her je v zásadě povolání jako každý jiný. Cílem je prodat co nejvíc a vydělat co nejvíc. To co ty tady chceš je asi jako kdyby jsi po pekařovi chtěl aby přestal dělat housky protože už je pekl celej předchozí týden a to nehledě na to, jestli je lidé stále chtějí kupovat. A ostatně proč nepokračovat u AC v dosavadním směru? Řekni mi kolik bys napočítal podobných her které by se kvalitou vyrovnaly AC a fungovaly na podobných principech? (Můžeme pominout PoP které bylo přeci jen o kapičku lineárnější)
      • Takovymu volodroidovi by se nezavdecili, ani kdyby dalsi dil byla tahova strategie odehravajici se v roce 6874, kdy Zemi ovladli masozravy pakobylky a posledni zbytky diskusnich trollu se schovavaji pod zemi, a utoci svymi diskusnimi prispevky na nepritele na strankach nokobylky.com.
        • Stačilo by pořád nedělat jednu a tutéž hru... Mají svět AC, tak ať jej naroubují na jiné herní principy nebo dokonce úplně jiný herní žánr a rozšíří tedy universum o opravdový přírůstek, ne jen o další z řady datadisků, oficiálně se tvářících jako zbrusu nové hry.
          • Hairy_Ass
            FIFA je taky pořád o tom samým. *3* Co bys chtěl, aby se z AC3 stal letecký simulátor, kde to do sebe budou šít asásini s templářema ve vzduchu? *1*
            • Ale tohle nejsem Forgotten Realms... Já nevím, jak si to představuješ, proč by se měli zdalovat od něčeho, co jim šlape, to mi přijde fakt totálně na hlavu.
            • tak posledni wolf byl propadak, tak proc by delali dalsiho :)
            • Uznávám, že v rámci FIFA manageru se nějaké obrovské změny nekonají, ale přecejen pokud vezmeš v úvahu celý text a ne jen jeho část, tak pochopíš, co jsem měl na mysli... Co se FPS žánru týče, nějak zvlášť mu neholduju, a tedy je pro mě těžké posoudit, jakým směrem se to může ubírat či zlepšovat.

              U série typu AC však vidím potenciál obrovský... Rozhodně by to nemusela být jen "skákačka po střechách".
            • Hairy_Ass
              Ano, vydali FIFA manager, který se pak už taky prakticky nezměnil. Wolfenstein taky udal směr, jakým se FPS hraje doteď, nechtělo by to změnu? *1*
            • Pokud vím, nikdo se nesnaží dělat Wolfensteina každé dva roky a neustále jej recyklovat tak, jak je to provozováno u série AC... FIFA je založená na simulaci reálného sportu, takže je logické, že se tady tolik manévrovat nemůže. Možná sis však všiml, že existují tituly jako FIFA Manager, Fifa Street či ta onlineová verze s nakupováním kartiček - takže variabilitu tato série jistě prokazuje a funguje to i v takto tematický omezené oblasti.
          • Tohle kdyby udelali, tak uz vidim, jak ty budes prvni, ktery bude vykrikovat, jak tahle serie sla do kytek, protoze uz to s Assassins Creed nema vubec nic spolecneho :D
            • Do kytek šla hned po prvním dílu, takže nyní už opravdu nemají co zkazit, naopak by mohli překvapit a nedělat z toho další COD-like sérii. Ale je pravda, že tak trapné jako ME to pořád ještě není, to zase nechci AC křivdit...
  • nejvíc se mi nelíbí ty hadry, pak jsem zvědavej na to vyřešení toho, že stromy bejvaj dost rozvětvený, jestli to pude nějak do ztracena, celý se to nemůže odehrávat jen v zimě (třeba bude moct házej i koule), v létě jsou totiž stromy dost košaté, pak ty jehličnaté, jsem zvědavej....běhání po stromech je rozhodně náročnější jak parkour ve městě..
  • Amylee.Anderson
    http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/742/sweetjesus.jpg
  • misho8723
    Ešte niekto si všimol na konci videa, ako sú všetky tri verzie hry ukázané, tak dole je napísané : "PC FORMAT RELEASE to be confirmed " ?
    • neměl bych strach, bude, ale později..
  • robin hood pobíhá v zimním lesíku na ctihodných pláních MOHAWK zabíjejíc tisíce bojovníku americko-evropské unie? tak to je skvělé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit