Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen by mě zajímalo na co tady bude šplhat pro synchronizaci mapy že by na špičku jedličky nebo že by na posed *3*
  • Lem to trefil. Tohole je s.h.*.t jak má být. Briti zlí a hrdinní američani jsou cool a ta vražedná indiánská veverka je bude zachraňovat. No to mě .... Ale co se dalo jiného čekat, že?
  • A Ezio byl jeho pradědeček, že má stejně trapný hadry??
  • Mohli to umístit do doby občanský války v Rusku v roce 1917, ale to by na ně bylo moc originální...

    Mimochodem, proč v tom traileru není krev? (Ano, všiml jsem si, že z mrtvol na sněhu vytéká). Proč když někoho sekne do hlavy, tak nic nevystříkne a kapka se neobjaevní ani na jeho tomahawku. To je zase nějaká snaha snížit rating, nebo co? Ne, že bych se vyžíval v gore, ale tohle je prostě dementní.
  • Jen mi vadí, že musim hrát za vlastenecký amíky *9* jinak to vypadá božsky *14*
    • Božsky? Vypadá to hrozně... *10*
      • božsky zrovna ne ale hrozný to taky neni... každopádně bych ale nesoudil podle nějakýho renderovanýho traileru, to neni hra..
  • Spíš mě se.e to, že vždycky tyhle hry dělají Američani a dělaj je pro sebe, přitom těch možností byla taková spousta....a oni (nacionalisti) vyberou zdrovna tu nejhroznější (ne, že bych se na to netěšil)ale třeba taková Francie, Orient a třeba i ta Anglie by byli mnohem lepší než tahle lokace jenom pro americký nacionalisty. Aby se z tý revoluce nezbláznili, stejně nemají tak dlouhou historii jako Starý kontinent nebo Orient tudíž ani to nebude mít takovej nádech jako předchozí díly.
    • Naprosto souhlasim
      Jenomže kdybi tam dali Orient, tak by spousty amerických puberťáků netušily co že to ten Orient vlastně je.
      Co třeba carské Rusko? Velká francouzká revoluce? Vždyť Evropa je plná krásných témat.

      Předpokládám, že AC IV bude na středním východě, kde assassin se sekerou bude pomáhat US army vraždit Talibánce.
  • Těším se na tohle fakt hodně...A nesouhlasím, že od dvojky nemá co Ubisoft nabídnout dle mě takový Brotherhood byl lepší než dvojka...Byla v něm spousta novinek a fakt perfektní díl...Revelution jsem jako jediný díl nedohrál možná protože, že ho dohral brácha a řekl mi pointu :D možná spíš proto jelikož začátek mě nechytl vůbec se mi zdála horší kamera..Ale na tenhle dík se moc těším :) *5*
    • Dvojka byla úžasná a Brotherhood mírně přeplácaný
    • Brotherhood lepší než AC2? Tak to ani náhodou...
      • podle neho jo a jinak nez subjektivne to brat nejde :)
  • Aneb jak z Assasin's creed udělat Partizan's Creed.Vůbec se mi nelíbí že budu někde skákat po lese a hrát si na zálesáka.Mohawki určitě nejsou assasinovské zbraně.Tolik krásných možností bylo.Čína,Japonsko,Londýn,Egypt atd. a oni vyberou tu pro Amíky chjo *13*
    • exmaxx
      Souhlas. Ačkoliv vítám jakoukoliv změnu, z toho videa mám divný pocit, protože mi to celé nějak nejde dohromady. Jsem zvědavý, jestli mě autoři do vydání stihnou přesvědčit, že udělali správný krok *4* Držím jim palce *3*
    • Japonsko by bylo fajn...katany, hvězdice, brnění...njn, ale toto prostředí je taky fajn...uvidíme až budeme hrát finální verzi hry
      • Já nic takovýho hrát nebudu protože je to hnus. *10*
        • corfer
          A ne, a ne, a ne. Podívej se na to, co jsi napsal, vyznívá to nadmíru vtipně.:D
  • bože to je blbost. Kdyby radši udělali plnohodnotného Patriota, ale takhle to vypadá, že je to pouze ten ubohý americký patriotismus. Za několik let budou tvořit hry jak jeden americký superhrdina(který měl pradědečka superhrdinu ve druhé světové válce a ten zase v té první a tak dále) a bude lítat po barácích v afghanistánu a šířit dobro zabíjením anonymních "vojáků" neuvěřitelně "cool" brutálními styly.
  • No trailer na Revelations, mě teda uchvátil mnohem víc, ale celkově to není špatný. Jen mě teda vadí, že v tý zimě lidem nejde pára od huby *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit