Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevypadá to božsky? srovnejte si tohle a první trailer z Revelations a musíte uznat že si tvůrci oprvadu na třetím dílu dávají záleží, ale což stejně se najde někdo kdo bude remcat furt... *2*
  • Hopsání po větvích mi nepřijde až tak zábavný, jako skákání po střechách domů. Mno, uvidíme. Jinak to vypadá fajn.
  • napisem len toto Assassins creed embers!!! To nemohli ist dalej z tohto ? tzn namiesto assassina by sme mali assassinku ? aj to akymsi sposobom mohlo byt ozivenie :) no nic budeme mat indiana, som zvedavy ako to cele dopadne snad ubisoft vie co robi
    • ale no tak, je to přece napůl indián *1*
      • corfer
        Trefná poznámka. Já jsem napůl Řek, a taky neumím spořit peníze.:)
        • to je mi líto *2*
    • corfer
      Vidíš, to mě ani nenapadlo.:) Asasínka by byla moc zajímavým řešením! O to víc mě teď štve, že dostaneme indoše se sekyrkou.
  • Humus k zblití... *10* *13* *9*
  • takovyhle skakani po stromech uz se mi zda prehnany, ale tak, stahnu si to :D
    • jako myslim z mp by byl stejně asi nehratelnej, ale uvidim jak se to vyvine

      ale tahle serie mě dokaže přilepit ke compu nadlouho takže prachy si zaslouží
      • tak me taky, libil se mi kazdej dil, i kdyz od dvojky uz UBI nemam rad a multak nehraju
  • Ellendway
    Přál jsem si sice trochu něco jiného (nejlépe Anglie / Francie), ale i toto ujde.
  • Osobně sem zvědavej, běhání po lese a po stromech v něm je pro mě lákavější něž hopsání po střechách baráků. A to že to je z doby války o nezávislost je mi asi úplně stejně u prd*le, jako že druhej díl byl v renesanční itálii
    • Dodat ale musím, že doufám, že oběti budou na obou stranách, ne že budu vraždit jen brity, to už by asi smrdělo i mě
  • Amim
    Trailer pěknej (i když díky hudbě mám radši ten na relevation) a doba taky vypadá zajímavě. Má to potenciál to jo, ale nevěřím, že by otočili o 180° a udělali z toho trochu výzvu. A jelikož asi netočí, vůbec mě to neláká.
  • "aby se vše včetně bojů odehrávalo v pohybu"

    Už jsem se bál, že budeme hrát za nějákého mrzáčka, co se nebude moct ani pohnout. Ale chápu, googletranslate dokáže být někdy sviňka.
  • Tak a jeto hrajeme za cokobolaka toje multikulturni !! a budem se mit vseci radi propaganda izraele se loupe do mozku hracu . Skoda hru jsem mel rad ale tohle je odpad vseho odpadu.
    • Hairy_Ass
      Měl bys s tím LSD skončit, nějak ti to leze na mozek. *1*
      • pokud vim tak se hraje za indiana a ne za negra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit