Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AkA_AnarKy
    Takže back in San Andreas

    Damn nebylo by spatny kdyby se hralo za staršiho tommyho z VC
  • Indy
    Ještě jsem našel toto, nevím zda-li je to pravda ale jen pro jistotu (spoiler k RDR:D)
    Na konci váš hrdina zomrie (rovnako ako v Red Dead Redemtion). V hraní pokračujete za jeho brata, ktorý zdedí všetky peniaze.
    Peniaze pochádzajú z masívneho obchodu z drogami. Viaže sa na vašu rodinu a je prepojený s príbehom.
    Časovo hra nadväzuje na GTA IV a rovnako sa na ňu často odkazuje. To, či Niko zomrel nie je známe (zatiaľ) no je spomenutý najmenej dvakrát.
    • ales.smutny
      (doplnil bych, že je tam kritický spoiler k Red Dead Redemption:)
      • Indy
        Opraveno jsem si toho vůbec nevšiml:D
    • čistá spekulace to za 1...a za druhé si nemyslím že by to nutilo hrát za další postavu...
      • Tie 2 postavy sú docela reálne, v traileri sú zobrazené 2, niečo ako mladý hispánec v bielom a starší pán v obleku, všimni si to...
        • Šak nikde není psané že hraješ jen za jednoho , i tady se šířila vlna diskuze o tom že se bude moct hrát za více postav ( a myslím že i mě se splní me očekávání když řeknu že v mp si určitě bude moct vylepšit vlastní postavu a třídu lepe než v IV)
        • o tom vůbec nemluvím mluvím o tom že postavy se možná budou střídat ale ne takhle někdo si ooblíbí postavu a v půlce hry bam. dost lidi by ot naštvalo :D
  • jindra.veliky
    doufam ze to aspon na PC vyjde bez zpozdeni *3* *3* *3*
  • jindra.veliky
    ten 11111 bude it vic minusek nez ja *1*

    btw: ja bych zase slavil kdyby to nevyslo na konzole. bych se asi pomocil smichy ale to je hodne nepravdepodobny *1*
    • Víš jak to chodí my konzolisti budeme už půl roku pařit a vy si počkáte, ale každopádně vám přeji aby si rockstar tentokrát dal zaležet GTA IV na Pc to bylo místama jak za trest :D
    • Sorry, musel jsem ti dát mínusko. Proč??? Napsal jsi 1111 a přitom ten blbkožalud je 11111 =)
      • jindra.veliky
        tak to asi neumis pocitat *1*
        • mas tam zpatky plusko, sorry mno, nějak sem se přehlídnul...
      • ja videl zas jenom toho zrzateho a musel jsem automaticky davat minus :D
    • BoB.2
      začínaš se lepšit
    • musim rict ze ti davam prvni + xD snad nebude i posledni
  • Vzducholodě? Vodní skůtry? a vrátí se kola, stíhačky a posilka ! :)
  • Na začátku sem nevěřil že je to trailer na gta ... túry , rodiny , prodávání pozemků , běžci , golfový hráči. Ovšem jednou musím říct a to fakt že tohle bude dobrá hra , už ta zajímavá grafika a hrubé pojetí stařičkého LS( bylo to ls že jo ? ) je vynikající , co se mi ovšem nelíbí je hlavní postava která se sice mihne jen v milisekundách ale i tak necítím z něho ani Klebitze ani Bellica a to byli jediné dobré hlavní postavy v serii a hlavně výborně vymyšlené , každopádně sem očekal návrat palem a spoře odděných dam a negrů se samopaly což se i vyplnilo, tahle hra bude určitě pecka tak doufám že i ta postava bude výborně sepsaná
  • Anal.S
    Nevím co tady remcáte na grafiku? Nevypadá sice technicky dokonale, ale zároveň je to nejrealističtější grafika kterou jsem viděl hýbat se i na konzolích *14*

    Ta stylizace 80-90. let je dokonalá, atmosféru uměl R* vždycky perfektně.
    • Anal.S
      Mě vždycky přišlo, že R* měl vždycky radši svět Tarantina než moderní thrillery. Možná že auta jsou částečně současný, ale ten svět byl vždycky takovej trochu retro.
    • Paulcz
      tak ona už grafika GTA IV s modem enb series vypadá naprosto úžasně, je ovšem potřeba mít pořádnou kartu
    • to si pleteš s Vice City, ne? *3* I když pravda je, že soudě dle současného stavu ekonomiky se vracíme o pár desetiletí zpět, *1*
    • Anal.S
      Myslíš že ta hudba je za rokem 2000?
      • Hairy_Ass
        To nevím, ale na období po roce 2000 to vypadá, už jen kvůli těm autům.
      • hudba ani tak ne, ale ty auta minimalne a obleceni lidi atd. *3* 80. - 90. leta byly jakz takz ve vice city *3*
      • hudba určuje rok?aha...já si myslel že třeba ten nový rover tam kolem 0:57 trošku ukazuje rok za 2000...
        • + to černé TT x R8 audina taky neukazuje moc světla z 80-90let.
    • ''Ta stylizace 80-90. let je dokonalá''

      WTF?
      tohle je za rokem 2000
  • BoB.2
    Doufam že to bude lepe optimalizované než 4ka.
  • Doufam ze PC socky utrou, a bude to jen exkluzivne na konzole... boze, ja bych tak slavil.
    • hh, ty si mi pekny blbec :D
      • Xykon
        Dostal už někdy někdo víc mínusek? :D
        • Těžko říct jestli má někdo víc :) , ale moc se nedivim, že jich má tolik :D co taky čekat od nějakýho 9 letého smrada že vyplodí za moudro *15* *15* *1*
        • Jo, tento samí. Měl myslím - 77 u nějakého komentáře k Re.Play, konkrétně k Alžbětě.
          • V tom případě už rekord překonal :)
            • A vychutnává si svoji chvilku slávy dál, právě jsem dal -80 :-) ... a urcite nebudu poslední :-)
    • BoB.2
      Já doufám že ti to maminka nekoupí *5* dokud nedohraješ Tintina.
    • Spíš bych řekl že jsou Konzolový socky co nemaj na pořádnej Comp a ty nám pak brzděj hry..
    • bez pc bys tyto hry nemel tak nemluv skoro nikoho to nezajima (PS: mam all konzole a pc tak si nech pak reci ze jsem za*ranej pckar) preju hezky den
    • v diskusi není detekován troll ale k-r-l-p-l .)
    • A důvod oslavy? *7*
    • Ty jsi chudák *1*
  • spousta lidi, by radsi top stav grafiku a hratelnost tak na odpoledne, ze? *3* jinak je to trailer i kdyz podle stylu, jak prichazeji titulky rockstar atd., to vypada na intro ze hry a buh vi v jake fazi hra je a kdy bude ve finalni podobe *3* urcite se objevi nejaky ten zaber ze hry (actual gameplay) a prosimvas zase ty kecy o x360, ps3, pc, na kterou platformu to vyjde driv atd. si nechte, kazdy hraje na tom co ma a ne kazdeho trapi rozdily v grafice *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit