Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo gta je klasika určitě kupuju, ale ješte víc se těším na TRUE CRIME HONG KONG teda s jiným názvem, mě je asijské prostředí bližší. No každopádně rok 2012 bude na hry dobrej.
    • No rok to asi spatnej nebude, ale ze by vyslo zrovna True Crime, ktere je snad 3 roky u ledu a k tomu GTA V, nevim nevim... Nekde jsem cetl, ze to chteli vydat dokonce az 2013! Ikdyz verim v pristi rok, GTA nikdy nebylo ohlasene moc dopredu!
  • gta 5 bude mat obrovske rozmery ,a bude vedsie ako san andreas.Zo s.a. nema nove gta nic spolocne len napis na kopci a niekolko budov ktore su prepracovanejsie.
    • Len Ťa chcem poprosiť, aby si nepoužíval cudzí nick. A keď sa už chceš vydávať za niekoho iného, aspoň si daj trochu námahy s pravopisom a interpunkciou.
      Vďaka.
  • Masakr!! At si říká kdo chce co chce, tak tohle bude pecka!!!
  • Sakra, na GTAčko jsem už pomalu zapomněl. Trailer mě nabudil a prostředí Los Santos a okolí (hlavně okolí) mě snad bavilo nejvíc. Tešim se a moc!
  • trolo
    ked sa pozriete na oficial channel youtube GTA tak pri tom videu je popis:
    Grand Theft Auto V Official Trailer #1

    The first official trailer for Grand Theft Auto V.
    Music: Ogdens' Nut Gone Flake (by Small Faces)
    Platform: Microsoft Xbox 360 & Sony PlayStation 3
    ....skoda no
    • jindra.veliky
      blbost a ifiko je to tady a tam nic takovyho nepisou

      http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs&feature=channel_video_title

      ale ymslim ze to stejne vyjde o pul roku pozdeji a navic pri spekulacich o GTA IV na PC sam nekdo z vedeni rockstar rekl ze ta znacka vznilka na PC a tak vzdy bude na PC vydavana *3*
    • No jestli nevydají PC verzi, tak u mě Rockstar zkončil *8* A já je ještě podporoval koupí originálek.
    • Na PC to snad taky casem daj - o tom bych snad ani nepochyboval.
      Ale stejne to nevydrzim, a na jare si pobezim pro konzolovou verzi ; )
  • osobně bych radši RDR 2 .. ale tímhle taky nepohrdnu ^^,
  • Kdyz chces vyvolavat flame, musis to delat inteligentne a ne takhle prvoplanovite, cimz ze sebe akorat delat blbce.
  • Tak a vyvoláme Flame.Tož nechápu jak se na tuhle píčovinu mužete těšit to je moje nejnáviděnější hra hrozna pí**vina která je o hovnu.
    • ZvacA
      Tož pochop to, já jsem se taky těšil na nějakou pi*u, tu nejnáviděnější, která je o ho*nu.... a vida, už je tady. Tak a odvoláme Flame.
    • a teď to jméno příteli..
    • Koho tím krmíš??
  • Johoho tuhle pecku tu si dam johoho uz aby jsem ji mohl hrat *14*
  • Ty jo super, tesim se. Moc resite grafiku a tak, to je hra, zijete ve snech? Nedelejte blbce, zarim to vypada paradne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit