Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poradí mi nekdo nemuzu nebo spiše nevim jak mam udělat tu misi Sleeping Dogs prime parking jak tak musite napichnou tu kameru nejde mi tam zadat ten kod skoušel jsem to podle videa na YouTube ale nefunguje to
  • 13_11
    Pro pamětníky...
  • Poradte prosim malem uz letela klavesnice z okna . Zrejme uz finale vysim za jednu ruku na leseni a chce to po me abych mackal space jak macka tak mackam ruznejma intrevalama atd. atd. uz asi stokrat sem to skousel a dycky spadne Wei debilni . Je na to nejakej figl dik za radu predem .
    • mám ten stejný problém... *9*
  • Tak jsem si konečně zahrál kousek dema a zatím to vypadá na crossover batmana a assasins creed, ale mám pocit, že bojovej systém v batmanovi reagoval líp, hlavně co se týká counter-ataků....hodně jsem mlátil lidi po ulicích jen tak dobrovolně, pak byl první fight s bandou, a pak jsem čekal, že se konečně projedu, jenže mě zase nutili vymlátit celý skladiště, tak jsem to vypnul, protože už mě to nebavilo, ale asi se k tomu vrátím...jestli je tam aspoň nějaký lítání, ježdění a střílení, tak to nemusí bejt špatný *6*
  • Tak i když jsem v Turecku a nejde se mi přihlásit(heslo nepamatuju,všechna mám uložená doma v prohlížeči) tak tohle mi nedalo ale musím to okomentovat.
    Jak tohle může dostat 8 z 10?U T.Marného to chápu,ale u normálních lidí,kterých je tu většina?Viděl jsem ten gameplay co byl předtím a už jsem se divil,jak to lidi chválí ale doufal jsem,že to z lidí vyprchá.Soubojový systém divný,až retardovaný.A hrát za über-drsného gangsta-Číňana se mi hrát taky nechce(nic proti Číňanům).
    Hrál jsem GTA 3,Vice City a San Andreas a tohle mi příde tisíckrát horší.
    A ano,hru jsem nehrál a ani hrát nebudu-nerad si způsobuju psychické utrpení....
    • Hanzales
      "...ale doufal jsem,že to z lidí vyprchá"
      Chlape, měj si názor jaký chceš. Na tom, že se ti hra nemusí líbit (i kdž jsi ji vlastně ani nehrál) není nic špatného, nebo tak. Je to jednoduché. Některým z nás se hra líbí dost a hraje se jedna báseň a nutně se to ani nevylučuje s hraním GTA série. Některým z nás se hra dokonce líbí více, než GTAIV (smířit se s tím nemusíte). Ve výsledku pro mně třeba o jednu hru více, u které se královsky zabavím, pro tebe o hru méně. Mohl bych napsat "dobře ti tak" ale klesnul bych na tvou úroveň ;o) Jediné co nechápu, když už máte potřebu něco hatovat, nenávidět atd. a musíte to cpát ostatním, proč si přejete, aby i ti ostatní (z va3eho pohledu) prozřeli? Snažit se můžete, to jo, ale potěšení a nadšení ze hry tím nikomu bohudík nevezmete!
      • Já jako fanouškům přeju ať si to užijou,stejně jako WoWkařům.Ale upřímně nechápu,jak se to může lidem líbit.
        Když jsem viděl před tím ten gameplay co byl,tak jsem si říkal no to je hrůza.Pak jsem šel do diskuze a to jsem se opravdu divil že se to může lidem líbit.Doufal jsem,že to nadšení z lidí vyprchá,aby to nedopadlo jako DNF,na který se lidi těšili a bylo to zklamání roku.
        Nejsem žádnej blb,není to tak že bych chtěl fanouškům kazit hru,ale tohle je snad jediná hra,která se lidem na games líbí,ale mě vůbec.
        Btw nevykej mi,nejsem stařec a zatím nemám žádný titul,ani Doc,PhD,ani CSc(nevyřízené účty s tím borcem nahoře)
        • Hanzales
          Prvně Wowko nehraju, druhak DNF mně zklamal taky (jediná hra u které lituju utracených peněz). Každopádně Sleeping Dogs minimálně hraju a nejsem zrovna fanoušek GTAček, pouze mně hry tohoto typu baví (hlavně rozmanitost) a GTA IV jsem znovu rozehrál nedávno, ale ke konci už mně to moc podruhé nebralo. Ty datadisky mně taky asi bavily konstantně více. Sleeping Dogs mně ale neskutečně chytnul a možná to je zčásti i protože jsem měl akorát poslední dobou slinu na nějaký Hong-Kong-ský mafiánský materiál a najednou mi padla do ruky hra přesně onoho ražení a nečekaně v mnoha ohledech vypiplaná. A k tomu dáreček: souboje, které jsou prostě parádní. No a odemykání schopností jako třešnička na dort. Technické zpracování na výbornou, krom tupějšího ovládání s myší a klávesnicí. Pokud se ovšem při jízdě do myši nedrbe, po nějaké době (tzn. vyzkoušení několika aut/motorek, osahání jízdních vlastností více do hloubky) má nejeden mnohem lepší pocit z jízdy, než z kdejaké jiné arkády. Komenty (někoho jiného) typu "jak jsem sedl do auta, altF4 delete" mi hlava taky nebere. Nehledě na to že s gamepadem je to řízení hnedle zase trochu lepší. Pak není divu, že se to, nejenom tady, lidem líbí a hru řadí k téměř vyššímu nadprůměru. (Já osobně bych šel třeba i výše). Pořád ale platí, že 100 lidí..... Dávno tomu jsem taky ulítával na hře, která dostávala 3-4 z 10 a pak jednu 9kovou hru vůbec nepobral. Ale i když taky někdy nechápu spoustu věcí u některých lidí, nebudu doufat, že to z nich vyprchá (hlavně pokud jsem to nevyzkoušel). Hold každý poslouchá to své a žije si svým rytmem života. Nejblbší je, když se vytrácí tolerance. Některé skupiny jsou tolerantní ke všemu, jiné zase usilovně lpí na tom svém. Já třeba... ne nebudu. Je každého věc, co se mu líbí :)
          PS: sorry že jsem ti netykal po celou reakci ;o) Pro změnu jsem tak nějak reagoval i na toho pod tebou a podvědomě do toho zapletl GTAuberfans*cokoli*jineho*hate, zacož se velmi, ale velmi omlouvám! Jen slova jako "tisíckrát horší" mi přijdou silná, nebo v jedné větě shodit recenzenta (že u něj to chápeš) a pak i ty zaškatulkované "normální" protože je divné, že se nám to líbí? Právě že ...100 chutí, tak si tu svou světu klidně sděl, ale nedoufej, že z nás vyprchá ta naše ;o)
    • Hodnotit hru, kterou si nehral, podle videi je moc!!! Je to tvoje vec, ze ji hrat nebudes, ale nesud to co jsi nezkusil !!!!!!!!! To miluji takvoy debilky jako jsi ty .. Na facky :D
    • Tvůj komentář jsem zařadil do sekce "zoufalé" a nejsem sám jak se tak na to dívam :)
      • Já jsem si zase zařadil tebe do sekce lidí s názvem Zoufalci,takže jsme si kvit.
        • Podle sebe soudím tebe ? :) Je mi tě líto :)
          U tvých komentářů si ještě užijeme spoustu legrace. Jen tak dál :)
    • Něco ti "přijde" ? Stfu..
  • RazorProduction
    Velmi příjemné překvapení, které hodilo s kantonskou nadávkou rukavici GTA V. - nj a preto tato hra odvas dostala 8 z 10 co ? :D nebude smiesny *7* engin tejto hry jakeby z vice city fizika aut jak z krabice ot vlociek,takze tu netarajte ze latka je nastavena vysoko GTA 5 tu latku nielen ze prekona ale aj splachne *6* amennnnn....
    • ked som si po pol hodine jednotvarneho mlatenia do ludi sadol do auta tak instant ALT+F4 lebo to neni fyzika to je complete fail
    • original, proste pan Smutný by mel recenzovat hry typu Crusader Kings a podobne, ne hateovat GTAcko...jako sorry niko, ale kung-fu wej šena je lepsi, a proto sou SD lepsi...ani nahodou
  • no nevim pane Smutný, ale je smutny, ze jste schopen ve verdiktu odpalkovat GTA IV.jediny co maj SP lepsi je soubojovej system(po 6ti hodinach hrani)...tim to konci...pribeh srovnatelnej jako zadna hra nema nakej buhvijak strhujici a kulervouci pribeh, takova je proste realita...jizdni vlastnosti, to je nebe a dudy, pri prvni honicce s tou dodavkou, clovek okamzite pociti ten rozdil, tady SD tezce zaspali dobu...humor zadnej, GTA je vzdycky napechovany vtipem...atd., atd., GTA bylo je a bude vzdycky napechovany malejma detailama, ktery tvori klenot...btw uz jen kdyz srovnam radia, tak SP pouze par tracku, GTA stoji za to poslechnout komplet. poslechnout si vsechny hlasky, narazit na stary znamy charaktery, zasmat se u reklam atd....
    SD krom soubojovyho systemu nema nic, cim by konkurovalo GTAcku a vy tvrdite ze nastavilo latku...LOL...radsi se vykaslete na herni novinarinu a zacnete delat novinarinu zahradni, nebo co ja vim o co se zajimate a rozumite tomu
    • Kein
      V GTA4 jsou navíc dobrý taky televizní pořady.
      • original, to sou ty detaily...stravil sem ranec dlouho casu u tv...dostal me treba bass ruten a jeho tv show...GTA je proste napechovany takovejma detailama, v SD sem nic podobnyho nenasel
  • Kdo chce kouknout tak tady je gameplay ze začátku hry https://www.youtube.com/watch?v=6RjXoCse77g&feature=plcp
  • Prosim hraju sem na zacatku hry a hned problem stojim u elektricky bedny a musim najit kod na vypnuti kamery a vubec nevim jak zkusil sem uz snad vsechny kombinac cisel . Umite nekdo poradit hra se mi libi a takhle to odpiskat hned na zacatku se mi nechce . Dik predem
    • Hanzales
      Nejprve nastav nahodna cisla. Potom, pokud je cislo cervene, v kodu se nenaleza. Pokud je oranzove, nachazi se na jine pozici. Pokud je zelene, tak jsi ho trefil na te pozici. Pak staci oranzove cisla jen prehazet na jine misto a cervene nahradit uplne jinymi. Historie nahore pak muze trosku pomoct, aby jsi nezkousel nejake cislo 2x. Samozrejme to nekdy cele vyjde az na treti pokus treba. Pri neuspechu se samozrejme kod zmeni.
  • Kein
    Jak někdo může vydat hru s tak otřesnou kamerou a přeakcelerovaným pohybem? Tohle konkurence pro GTA? Bi*ch please...nejen, že je tato hra stavěna na úplně rozdílném základě, ale zdaleka nedosahuje kvalit a zpracování města jako GTA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit