Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radši si počkám na Black Ops 2 *14*
  • GTA tu latku prekroci a da ju do takej vysky ze na nu SD nedovidi
  • Pánové z Tiscali, ten titulek o nastavené laťce byste měli rychle vypustit. Jediná hra tohohle ražení, která kdy nastavila nějakou laťku pro GTA bylo vždy jen a pouze GTA samotné, rozhodně ne tohle.
    • Souhlas
  • pretexturovat stary kraviny umi kazdej blb
  • V radiu Roadrunner records hra Fear Factory. Hell yeahhh *2*
    • Jo, taky jsem si včera všiml, že tam bylo pár pěkných metalových kousků.
      • vlastik.plaminek
        Akorát tam mohli dát víc kapel a od každé jenom jednu písníčku. Takhle je tam asi 5 nebo 6 kapel a od každé 2 songy (kromě SoulFly a možná ještě něčeho), ale zase pořád lepší, než kdyby tam narvali tunu generického metalcoru a 5 metráků pop punku.
        • Všechny rádia světa včetně těch herních jsou lepší než Černá Hora *1*
          • vlastik.plaminek
            Když už si jednou z milion let něco naladím, tak jedině Beat. Nejlepší české rádio.
            • Jack1947
              Jo, naprostej souhlas jen ted s tim rockem tam tak nejak "vaznou".
  • Jediné, co nechápu, proč proboha si nikde nemůžu koupit zbraně. Hraju za člena Triád/Policie a nejjednodušším způsobem, jak přijít ke zbrani, je zabít fízla? WTF.
    • zrejme nesleduješ cutscény ... "v honkkongu sú zbrane niečo iné ako v štátoch"
    • v GTA je to taky nejjednodussi zpusob... =P
  • Jak tu můžete srovnávat GTA a Sleeping Dogs? :D:D Jak můžete psát, že je pro GTA V nastavena laťka vysoko? Když tu laťku by v klidu překonala i Pre-alpha verze GTA... Sleeping Dogs baví jen po dobu dějové linie, a co dál? Co třeba brát v úvahu trvanlivost titulu což je HODNĚ zásadní faktor! Zatímco GTA IV hraji pomalu do teď (3 roky) tak Sleeping Dogs mě už teď (2 týdny) po odehrání děje nějak nebere… Nesmyslné srovnání GTA je o parník jinde...
    • A tu trvanlivost určuje kdo ? Ty ? Stejně jako je pro tebe GTA naprosto boží a SD nuda to stejné může říct kdokoliv o GTA.
      A jako teda hrát GTA pořad dokola 3 roky....To je už docela na palici :)
      • trvanlivost urcuje lip navrhnuty mesto, sirsi vozovej park, lepsi zbrane a lepsi prestrelky, mnohem lepsi jizdni vlastnosti, vsechny minihry, nabitej televizni program, nabity radiovy stanice, lepsi charaktery, 2 datadisky, MP plnej lidi a plnej silenejch modu atd., atd.,
  • Hanzales
    Hej ten event s tema mnichama shaolinu "sundej, kolik jich zvladnes" to je drsne karaco nahodou :) Pribyvaji udery a zatim jsem jich ted dal akorat 81. Zajimalo by me co traba na tisicovce :) Jinak maximalni hra, hlavne i dejem a v neposledni rade hudbou.
  • Lidi tady při srovnávání GTA a SD asi zapomínají na srovnání trvanlivosti obou titulů. Nehledě na to, že jeden má Euphorii a druhý ne (a to je pro mě osobně zcela zásadní HRATELNOSTNÍ prvek). Příběh je jedna věc, ale když mě hra baví jen po dobu příběhu, pak je něco špatně.
  • Dle intenzity pravopisných chyb bych všem zdejším dementům doporučil přestat hrát videohry a přečíst si raději nějakou knihu. Děkuji za pozornost
    • Znova si přečti svůj výblitek, najdi vlastní chyby a pak si nafackuj *3*
      • jo fakt?
        • jo fakt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit