Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ked domrvili ovladanie na klvaesnici tak sa to vobec neoplati hrat
  • Fakt vas tolik stve nejaky cislo? dyt je to jedno ne? Budete se u hry bavit vic kdyz bude mit plnej pocet nebo co?Ke hre bych jen rekl,ze je opravdu zabavna,jedina vec co me mrzi,je obcasne spawnovani aut pet metru prede mnou a jizdni model...Ten Hodne pripomina The getaway a Getaway black monday na ps2 nebo novejsi L.A Noire.
    • Hanzales
      Jízdní model bych k L.A. Noire asi moc nepřirovnával. V L.A. Noire je skutečně špatný (ale tam to tak nevadí) Naopak mám pocit, že se ty auta chovají reálněji, než třeba v NFS HP. Z pár závodů jsem měl vyloženě radost z dobře zvládnutého smyku, řadí to tak nějak realističtějc, při pomalejší jízě auto více zatáčí a aspoň to chce tu jízdu trošku naskilovat. Dost dobře se dá valit i s motorkou. Neříkám, že je to ovládání ideální v té hře, ale narazil jsem i na horší. Jediný kámen úrazu je pokoušet se za jízdy rozhlížet, ale jinak se s tím jezdí dobře (až na ty nejrychlejší auta, tam už si člověk moc ruční brzdy a bezchybné jízdy neužije. Po přečtení několika komentářů jsem nabyl dojmu, že jezdit s motorkou bude utrpení, ale přichytávám se u toho, jak si to naopak užívám. (technická, pokud jedete rychle s předklonem, motorka lépe točí, pokud ovšem nenajedete na výmol :) Ono celkově se to naklánění vyplatí používat.
    • DangerousDave
      na druhej strane mne v recenzii chýba kritika ... recenzent je predovšetkým kritik a musí vedieť jasne popísať klady aj zápory. Pokial strhne dva body z 10 musí byť z textu jasné, za čo tak urobil.
      • recenzent to tady už psal několikrát - nestrhnul 2 body, ale udělil hezkých 8...
        • Vtip není v tom, jestli šel odshora dolů nebo odzdola nahoru, ale proč si hra nesáhla třeba na hodnocení devět. Ono by v zásadě stačilo, kdyby do recenze napsal to, co pak v diskusi napsal mně, tj. že hra je sice dobrá, ale nepřináší nic nového, proto se to zastavilo na osmičce.
  • Myslim si ze 8/10, je spravne ohodnocené neni to nadhodnocené a ani podhodnocené,

    + Herni doba
    + Vizualni stranka
    + Prostredí
    + System Fightu
    + Příbeh
    -Jizdni model je fakt trosku spatnej no
    - Na krasnou "high" grafiku se nase PC trošku potí :D
    • Tenhle systém plusů a minusů (a nebo systém ála IGN, tj. každou kategorii hodnotit zvlášť a pak zprůměrovat) by se mi líbil i tady. A odkaz na ratings guide, co ho mají na IGN, má taky něco do sebe.
    • Tímhle ale nic nevyřešíš, pořád to je tvůj subjektivní dojem. Já si například k záporům můžu přidat zpackané ovládání na PC, chyby technického rázu, o kterých se zmiňuje několik webů i uživatelů na ofic. fóru. Co se týče soubojů, osobně mám raději přestřelky než pěstní zápasy, navíc styl, kdy kolem stojí 10 nepřátel a chodí po jednom, vypadá hrozně. Rádia, která např. oproti sérii GTA nejsou nikterak výrazná. Když zaprší, vše se leskne jak psí kule, věčná to tragédie ze série NFS. Doprava také nic moc, i při maximálním nástavení jsou ulice a hlavně silnice poloprázdné.
      Ale já zatím hodnotit nechci, začal jsem to hrát teprve včera, takže hře určitě dám šanci. Ale zatím spíš převládá dojem, že jsem rozhodně nevyhodil osm stovek nadarmo.
  • Jazz
    Jak se jmenuje ta motorka, co dostal Jackie a musel ji tlačit ?
    Popřípadě jestli se dá koupit a kde.
  • řešíte tady hovadiny, samozřejmě že záleží kdo hru recenzuje. Já jakožto fanoušek TES (líbí se mi svět, prostředí, příběh atd. atd) bych mu dal bez váhání 10/10. Zaklínači bych dal 5/10 protože ten mě nebavil opravdu vůbec (nelíbí se mi ten svět, ani hlavní postava). Můj brácha např. by Skyrimu dal třeba jen 6/10 protože to je teenager co hraje LoL a CoD atd... a je to na něj prostě moc složitá hra se spoustou možností.. Recenzovat by měli třeba tři lidi a dohodnout se na jednom verdiktu. Ale po kom to mužeme chtít že... Proto by měli i v dnešní době prostě vycházet dema.
    • si de*ent a demagok. Už jen ta věta s tvým bráchou tím chceš jako říct že komu se nelíbil skyrim tak byl moc hloupej na to aby ho pochopil? Asi tě sklamu jestli jsi si myslel že dohráním skyrimu se zařadíš mezy tvrdý HC hráče, ale sory skyrim je jednoduchej jak facka to nejsou žádný složitý mechaniizmy
      • kostejnesmrtelny
        Wow. Demagok... Jako viděl už jsem leccos, ale tohle teda ještě ne *1*

        Až dokončíš základku, dej si radši zrovna ještě jednou...
      • Hele bohužel tak to je to je fakt a tvoje urážky to nezmění. Ale věřím že se cítíš jako velký kluk ;)
      • jo jasný mam respekt z hráčů cod kde jen držim šipku dopředu a klikám na myš :D:D
        • Tak to aby se pán přihlásil do gamebattles a uvidíme jestli s šipkou (kdo vůbec používá šipky k hraní?) a klikáním na LTM
          • omg tak "W" no... a neni nic lepšího než několik hodin jen běhat jak magor a střílet a chcípat. zábava :D z tohohle sem vyrost už někdy v šestnácti
      • bobsh
        demagok, to je nějaká bakterie, ne?
        • smejki
          to je demagokok
      • demagok lmao *1* *1*
  • 8 je malo. pc port v den vydani konzolovky. supr optimaliazce supr grafika, antialiasing, podpora gamepadu, asijska kultura a prostredi, paraaaaaaadni bitky atd atd.. jasna 10. novy kral zanru.. alespon do prichodu gta 5 (a vime jak to rockstar mysli s PC takze) asi i po nem
    • jojo novým králem se stává bezduchá mlátička :D:D
    • Ku kralu zanru ma to strasne daleko, dost podstatne veci su tej hre slusne povedane do...kurvene...Jazdny model uplne o nicom, suboje so strelnymi zbranami nemaju vobec stavu a nekonecny respawn policajnych jednotiek ci uz aut alebo policajtov, ides na aute, jedno policajne znicim a bum, dalsie sa zrazu naspawnuje za tebou...Pribeh je zatial absolutne clichovity, ako chapem, ze hry ala Stefan Segal v prestrojeni nevychadzaju ale fimov na tuto temu som uz videl do bludu a nemam do dovod chalit, zaital pre mna 7/10, leby to malo normalne ovladanie, mozno by som dal 8 z 10...A ako sorry, za to, ze niekto urobi dobry port z konzole, resp. celkom schopny, tak za to hre urcite body naviac nebudem, to uz mam chvalit jablkovy kolac uz len za to, ze su tam jablka...? Celkovo hraci maju dnes mimoriadne nizke naroky a ty to len potvrdzujes, pri kazdej novej hre, co je troska schopnejsia sa najde nejaky co vykrikuje, ze prisiel novy kral zanru... *7*
      • ja se jim ani nedivim, mezi tema sra*kama co vychazej Sleeping Dogs celkem zarej :)
        Btw jizdni model stoji za ho*no v kazdy hre posledni doby... a je to dobre, kdyby to melo simulovat realitu, pulka z hracu se nedostane ani z garaze :)
        • To s tou garazi nema chybu... *1*
    • Nic proti tebe, ale PC port v den vydani konzolovky by mala byt samozrejmost.
  • U mňa zatial hra roka a je fakt že ked už davate titulom ako me3 skyrim vysoke znamky a na takuto pecku len 8? Smutne
  • Aleš Smutný: Napsat, že se devalvace nezúčastňuješ, mi přijde trochu jako napsat, že se nezúčastňuješ té trapné konvence jezdit po ulici vpravo... *4* Asi to těžko sám změníš, ale podstatné je, že ostatní účastníci silničního provozu ji očekávají.
    • 13_11
      „Zajímavý“ příměr... Nicméně tak trochu vytržený z kontextu, že? Zkusme to společně doladit.
      Jízda napravo je konsenzus, jenž by měl být pro většinu řidičů (!) výhodný z hlediska minimalizace jejich vlastních škod. Je to tak?

      Existuje však rovněž konsenzus pro jízdu nalevo. Věděl jsi o tom? V takovém Hongkongu (kde se odehrává Sleeping Dogs), ve Velké Británii, v Japonsku, v Austrálii, v Indii, v Thajsku, v Namibii... se skutečně jezdí nalevo. Jak to, když většina světa razí pravou? Jak to, že to většina světa doposud „nezměnila“?

      Dokud pro ně bude jízda nalevo přirozená a „výhodná“ (minimalizace škod), nikdo tam nic měnit nebude, nikdo na tom ani nic nezmění.

      Mám-li užít tvého příměru, pak to samé platí pro herní redakce. Každá redakce má svůj vlastní způsob bodování, jenž je pro ni přirozený a tudíž výhodný, a na základě svých vlastních pravidel si „jede“ po své vlastní „silnici“, již si vybudovala ve svém vlastním malém „státě“. (Doufám, že jsou připodobnění dostatečně srozumitelná.)

      Věc se má tak, že to vy si hrajete na „konvence“. Napochodujete si sem a řvete do všech stran: „Sakra, tady se nejezdí napravo! Já CHCI, aby se tady tak jezdilo!“ A dupete a štěkáte a jste celí zarudlí, zatímco okolo vás auta v klidu projíždějí nalevo. Pravděpodobně něco „očekáváte“... ale změny se třeba nikdy nedočkáte. Není pak „výhodnější“, pro tu minimalizaci vašich škod, přece jenom zkusit začít nalevo jezdit? Než se pravidelně vybourávat v místních diskuzích?
  • Tato hra je takový mix jednotlivých herních prvků Batmana(AA a AC) Assassin's Creed, GTA, NFS atd. Souboje jsou určitě velmi povedené, ale to ostatní mě nijak neoslnilo. Nejvíce mě zklamal samotný příběh a jak jsou zde zobrazeny triády, hlavně jejich chování. Určitě samotná příběhová linka je zde velmi slabá, jízda autem hodně arkádová. Nebýt soubojů, tak jsem skončil po prvních 10 minutách hraní. Takže pro mě velké zklamání a srovnávat toto s GTA serií bych si nedovolil, protože na GTA Sleeping Dogs nemá ani zdaleka. Za mě maximálně 6 z 10 a to jen kvůli soubojovému systému.
  • Sakra, tak recenze mě taky navnadila, z toho co čtu, tak mi přijde, že je to stavěný jako Red Dead Redemption ( mimochodem, nejlepší sandboxovka co jsem kdy hrál), tudíž do toho asi půjdu :)
    • double post, sry
    • RDR byl parádní hra. Snad i lepší než jakýkoliv díl ze serie GTA, protože ani jedno GTA jsem nedohrál a celkově jsem ani neměl chuť GTA dál hrát.
      • Taky mě to bavilo mnohem víc než GTAčka. Vymáklá hra prostě :)
    • Paul_cz
      RDR jsem dohrál a Sleeping Dogs bych zařadil hned vedle RDR jako krále žánru. SD je kratší, ale narozdíl od RDR nemá hluchá místa (Mexiko v RDR byl vyloženě opruz).Jdi do toho.
      • Jo Mexiko stálo až na pár míst opravdu za prd :) Ale fakt, že mě ta hra držela ještě dobrejch 7 hodin po tom, co jsem to dohrál, a chtěl jsem udělat 100% completion ( což se mi nepovedlo, amm asi 98,2%), něco znamená. Jestli je tohle stavěný podobně, tak se nedá nic dělat chlapi, a kupuju :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší