Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eroror
    osmička rozhodně zasloužená, celou dobu jsem se výtečně bavil a až u týhle hry jsem si uvědomil, jak mi chybí model GTA IV
    doporučuju všem, ovladač po ruce se vážně hodí
    • Nevic co tu ma kazdy proti ovladani, podle me se to hraje na klavesnici s mysi dobre a ikdyz mam gamepad, tak nemam duvod menit. Jen ta kamera u auta je trochu hodne citliva, ale clovek s ni pri jizde stejne temer nepohybuje.
      • eroror
        arkádový řízení do sandboxovky? to se spíš hodí do NFShitu
  • No ja jsem cekal neco trochu jineho. Hra neni spatna ale dost me mrzi ten jizdni model ten zustava od GTA zatim neprekonan. Cekal jsem trosku pestrejsi vyziti ve meste zabava tam je akorat v podobe karaoke coz mi stacila jedna pisnicka a uz me to nebavilo a hackovani kamer ktere je po case rovnez nudne. Kupovani hader bylo uz i v GTA a taky to neni nic co by zabavilo misto misi. Vedlejsi ukoly typu jdi na rande dovez auto zazavod si...Nic noveho. Ale msuim pochvalit souboje ty me bavi. Velke + ma pribeh ten se povedl. A Hong Kong je prijemna zmena. Ja bych hre dal 7 z toho duvodu ze nic extra noveho neprinesla mozna kdybych si prihmouril oci a musel bych i p*del to bych pak mozna s tou 8 souhlasil. A ted do me perte minuska klidne.
    • "dost me mrzi ten jizdni model ten zustava od GTA zatim neprekonan"

      Mafia II, jízdní režim simulace ^_^
      • Jo to mas recht f mafii byl jizdni model taky dobry ale stejne me vic bavilo jezdit v GTA.
      • mno tak to teda nevim teď jsem mafii dohrál jízdu jsem měl na simulaci a přišlo mi že to programoval někdo kdo vživotě neseděl v autě prostě jednim slovem děs.
  • Vrook
    Nechápu proč dokola řešíte nějaký z*urvený číslo.
  • Mato1987
    poslednú dobu tu braky ako napr. nedávno spec ops the line dostávajú neúmerne vysoké hodnotenia...začínam sa obávať, že black ops 2 bude ohodnotený 10/10.
    • USER47
      Další hra, kterou dokážeš zrecenzovat z traileru na youtube?
      • ty si riadny user :D po spec ops the line si pripravený vehemetne obhajovať aj ďalší brak menom sleeping dogs? poď do mňa
        • kolko mas rokov?
          • 2, mama ma len pred mesiacom odstavila
        • USER47
          Sleeping Dogs jsem nehrál, tak to obhajovat nehodlám. Narozdíl od tebe mi nestačí na zhodnocení kvalit hry článek na wikipedii.
          • tak načo sem lezeš z toho podpalubia?
    • Spec ops se mi taky nelibilo
    • Nejdřív si to alespoň zahraj, ty braku.
      • keby bola možnosť hru si niekde skúsiť, respektíve za euro alebo dva prenajať na pár dní tak zahrajem, ale platiť za takúto hovadinu 35 ojro, kde predpokladám, že je prichystaných asi 10+ DLC nemienim.
        • Nevidím tedy důvod, proč na tu hru všude házíš síru, když si ji nehrál. Místo brak, hovadina, přehypovaná kravina, stačí třeba říct, že tě hra ničím nezaujala. A k DLC, je zdarma...
        • Paul_cz
          Na steamu máš demo.
          • Mato1987
            ako hovorím, demo tak isto ako u spec ops the line nepomohlo, demo v tomto prípade robí medvediu službu tak isto ako to bolo u spec ops the line.
        • Hlavne že máš o nej jasno ... *7*
  • Recenze je fajn, ale tyhle diskuze mě trochu děsí... Asi by nebylo od věci hodnotit to 1 - 3 hvězdičky a šmitec, byl by klid.
  • Paul_cz
    Vynikající recenze. Osobně bych šel na 9 , Sleeping Dogs překonalo zatím všechny hry tohoto žánru, uvidíme s čím se vytáhne GTA V.
    • Tak urcite *1*
  • Merwis
    Parádní recenze, díky! Trošku mě vyděsilo, že ovládání gamepadem je příjemnější, ale snad to zvládnu i klasicky s klávesnicí a myší.

    Jo a pro ty z vás, kteří tu zas řešíte čísla - radši si přečtěte celou recenzi a číslo prostě neřešte. Nechápu tyhle žabomyší války ohledně číselných hodnocení. Liší se u každýho autora, tak si na to prostě zvykněte.
  • walltar
    Lol ... ale musím říct že nadávat u téhle hry že má jenom 8/10 je fakt úlet .... tah hra si opravdu víc nezaslouží. Gameplay je celkem o ničem a nebýt těch bojů bezezbraně tak bych dal 7/10, grafika nic moc (auta se lesknou jak psí koule), a to ovládání je dělané pro 3 ruce. Navíc někdo si řekl: "minihry pro všechny" a divím se, že tam není nějaká minihra pro použití záchodu. Já pochybuju že tu hru dohraju protože mě to celé začíná nudit.
    • tak to bude zalezet na uhlu pohledu ja se bavil kralovsky hlavne jsem se po dlouhe dobe do hry dokazal ponorit to se mi dnes u her uz bohuzel moc casto nestava
    • Od jiných her tohodle typu jako SR nebo GTA se to nijak neliší, takže 8/10 úlet není.
      8/10 by byl úlet kdyby ta hra měla jen hlavní příběh, co by šel dohrát za 10h a nenabízel nic víc.
      • walltar
        No tak to říkám ... 8/10 tomuhle sedí.
  • michaliuz18
    8 ? tak malo? jasnych 9 ... neviete co je dobre , ta hra si zasluzi aj viac, ta hra ma vsetko tak vymakane jak interaktivny film s jackie chanom :D proste super hra ,ma vsetko co má mat spravna hra ... a jedno je jasné .. wei shenovi sedi kazde oblecenie , a tie tricka co maju na trhu , take proste normalne a pritom vymakane, kam sa hrabe niko s jeho bezdackou bundou ,nema styl proste, ale hej je to starsia hra ..tak neni tak prepracovana ... ale u mna sleeping dogs.. hra roka ...
  • A tak to dopadá, když se na serveru napřed rozdává absolutní nebo vysoké hodnocení hrám, které jsou při vydání zatíženy nemálo chybami a firmy daných titulů přímo počítají s tím, že to buď nějakým zázrakem nikomu vadit nebude nebo že chyby za ně odstraní zdarma fandové. A pak se takové hodnocení obhajuje zuby nehty. A nakonec se na tom samém serveru diví, že něco takového si místní štamgasti budou pamatovat. Budou, ať už se to líbí nebo ne. A naneštěstí jak je vidět, málokdo rozlišuje kdo recenzoval co.


    Za mne - děkuji panu Smutnému za hezkou recenzi, celkem jste mne nalákal ke koupi. Ale napřed bych se rád zeptal:
    - útočí na hráče v pěstním boji všichni nepřátelé zaráz nebo se jedná o Batmanovské divadlo, tedy jeden po druhém v rychlém sledu tak, aby hráč nemusel manévrovat a stačil mu blok a útok?
    - chytačky v boji: brání se soupeři nějak pořádně, nebo si je hráč může chytat a vodit téměř dle libosti? Z gameplay záběrů mi přišlo, že snad každého soupeře jde chytit, proběhnout se s ním půl kilometru k nějaké zdi/budce/větráku/sloupu/popelnici a efektně ho tam oddělat na jednu techniku.
    - umí chytat a kontrovat i nepřátelé? Nemusí všichni, ale třeba alespoň pokročilejší jednotky.
    Díky všem za odpovědi.
    • tak první věc : je to klasickej assassins creed ... boucháš a když nepřítel zčervená, zmáčkneš něco jinýho a on provede protiútok, takže všichni naráz neutočí ...

      druhá: každého chytit nemůžeš, jsou tam i silnější postavy, které se chytnout nenechají, ba naopak chytnou oni tebe, ale z toho se dá vykroutit, jde jen o správnou kombinaci tlačítek a i když ty nejslabší chytneš, tak s nimi daleko jít nemůžeš, pak se ti pustí, a ty je musíš chytnout znovu ...

      třetí: na to už jsem vlastně odpověděl nahoře, ti silnější to občas udělají, takové velké gorily *5*

      za mě: hra je skvěla, parádní koncept, ale co mě zklamalo a štve pořád a u každé podobné hry tipu: GTA je ovládání aut ....... je strašný !!! podle mě se ovládání u GTA 4 nic nevyrovná, a doufám, že podobným duchem bude i 5 *4*
    • walltar
      Útočí vždycky jeden a navíc červeně blikne takže souboje sou díky tomu celkem lehké ... jediné kdy tě můžou zasáhnout je když děláš nějakou animaci.

      Některé nepřátele chytit nejde a někteří tě odrazí.

      Chytit tě může i jeden typ nepřítele ... drží tě za ruce a ty můžeš jenom kopat nebo se vysmeknout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit