Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen 8/10 hoho asi vam nekdo zapomel poslat obalku do redakce , nebo byla moc tenka?
    • Neposlali tu obálku mně a já redakci nedovolil tomu dát víc než 8/10. Asi zapomněli, kdo je tady, sakra, šéf.
    • jen jsem cekal az se nejaky hejhula ozve *1* tady nejsi na Indianovi, kde se hry od nejmenovane firmy protezuji co to jde...
  • N7N7
    Výborná super zábavná hra, ale není v ní nic nového, a tak dáme jen 8/10. Co bylo nového ve Skyrimu? Co bylo nového v Mass Effectu 3? Takové argumenty neberu, hra by měla být hodnocena podle kvality a zábavnosti, a ne furt podle toho, "co je v ní nového".
    • DangerousDave
      kde píše, že v nej nie je nič nového ? a prečo si myslíš že tie 2 body dolu sú práve preto ?
      • Acindards
        Hru jsem ještě nehrál jen viděl na videích, ale taková interakce s prostředím při soubojích tu ještě nebyla. Ty souboje vypadají opravdu cool.
    • ales.smutny
      "jen" 8/10? Kristepane a pak nemaji mit manazeri hruzu v ocich, kdyz je na metacritics hodnoceni pod 90. Uprimne, vy jste duvodem devalvace soucasneho hodnoceni. Cehoz se odmitam ucastnit, 5 je porad prumerna hra, 6 nadprumerna, 8 vynikajici a 10 vyjimecna.

      Takove argumenty neberu, plus ja Skyrim ani ME3 nerecenzoval. A recenze je mnohem, mnohem vic nez proste cislo. Je smutne, ze zrovna u hry jako jsou Sleepimg Dogs se resi zase jen cisla... Opravdu se pak neda divit vlivu hodnoceni na odmeny vyvojarum... Prestavame umet cist a analyzovat psany text. "jen" 8/ 10. Pardon, do tohoto devalvujiciho rychliku nenasednu.
      • Výborně. Správný přístup.
      • N7N7
        Já bych ta čísla viděl úplně jinak: hodnocení 5 = sračka, 6 = pořád sračka, 7 = průměr, 8 = nadprůměr, 9 = skvělá hra, 10 = majstrštyk ... A ne, já opravdu nejsem důvodem devalvace hodnocení - vždyť to vy sami jste si to tady tak nastavili. Navíc jsem tu vůbec nechtěl řešit nějaká čísla, ale spíše otřepaný argument "nepřináší nic nového". Místo toho jsem se dočkal další otřepané fráze, jak jsou hráči zdechlí číst recenze. No nic, radši už mizím do pelechu... *2*
        • Proboha fix jaký fekalista potřebuje hodnotit "sračka" na šesti různých úrovních od 1 do 6? Nezmiňuju, že nechápu, jak může ten samý chytrák brát sedmičku jako průměr z desítky? Že potřebuješ mít i na balení papírových kapesníků nápis "Nejbělejší nejvíc papírový nejvíc sople sající diamantový super dee duper ultra týjo kapesníček" není důvod, aby zainteresovaná média hodnotily stejně zcestným způsobem.
      • Acindards
        a za co ty 2 bodiky dolu? V recenzi jsem nezaznamenal žádné zápory (kromě zmínky o špatném ovládání na PC).
        • ales.smutny
          Uf, tak jesze zde a jdu chrnet :) psal to Petr v prvnim prispevku. Hodnoceni nevznika jako odecet od absolutna. Je to proste, nutne limitovane, vyjadreni komplexnich hodnot hry. Ta hra neztratila, ziskala celych krasnych osm bodu.
      • Kdyby se zavedlo hodnoceni trema znakama, bylo by to podstatne lepsi. Rozdil mezi :( :/ :) je podle me mnohem jasnejsi nez rozdil mezi hodnocenim 6/10 a 7/10.
      • Souhlasím, že co se týče 8/10 je to dost. Jenže vzhledem k tomu, že se nikde nepoužívá hodnocení pod 5, tak se není čemu divit. Většina lidí se podívá jako na první věc právě na tohle číslo a srovná s ostatními hrami, pak samozřejmě vychází, že 8 je dost málo. Nevím kolik teď dostalo takové GTA4, ale jestli víc než 8, tak bohužel vypadá to, jako by tahle hra byla horší.
        • ales.smutny
          Ja pouzivam celou skalu, staci si projit me recenze :) Jak rikam, ja se te devalvace nezucastnuju :)
          • Devalvaci ste způsobili vy, ale nedá se s tím nic dělat.Někdy se holt stane, že do ruky dostane recenzent hru, jejíž serie je fanouškem viz. Luke a jeho TES.
            Dneska by bylo asi nejlepší řešení mít recenze dvě, nebo jednu kde by byly zakomponovány dva názory.
            Stačí se podívat třeba na Maxe Payna 3.Ty jsi tomu dal 9, ale podle toho co jsem slyšel ve video recenzi by tomu dal Luke třeba jen 7 (určitě ne 9).Takže kdo že devalvoval hodnoceni ? :)
            • zdeeneek
              Klidne muj komentar ber jako zbytecny. I kdyz uvadi veci na pravou miru - ne kazdy vi, kdo z redakce je ceho fanousek a kdo co recenzoval. Bud pouzivej civilni jmena redaktoru nebo jejich oficialni prezdivky, ktery tu maji - vyhnes se tak mystifikovani (v tomhle pripade neumyslnymu)
            • Bral jsem to jako Luke = Lukáš.Nevěděl jsem jakou má pavel přesdívku a ani mě to nezajímá :)
              Myslím že to každý pochopil a každý ví, že je LG fanoušek.
              Tvuj komentář beru jako zbytečný :)
            • zdeeneek
              Fanouskem TES serie je Janchor (Grygar) . Luke (Dobrovsky) ma mozna TES taky rad, ale Skyrim nerecenzoval.
          • Plně s tím souhlasím, díky stupidnímu užívání jen čísel 7-10 většinou recenzentů, se číselné hodnocení stalo úplně nic neříkající. Jen škoda, že každý pokus o reálné hodnocení je nakonec potrestán reakcemi čtenářů, ale jak sem řekl, není se bohužel čemu divit.
      • Já myslím že o hodnocení téhle konkrétní hry mu nešlo. :-)
  • Ikdyz jeste hru nemam dohranou, tak si myslim ze uz ted muzu rict, ze je to remeslne suprove udelany mix GTA a Jade Empire. Par veci bych bych udelal jinak (docela "divne" vyzniva hodne uveritelny a propracovany pribeh x skakani z auta na auto). Pro optimisty 8/10, pro pesimisty 6/10 (protoze tam opravdu nic noveho neni) a pro realisty 7/10, protoze to, co tam je, funguje a je to sranda :)
  • To, ze se v Cine se jezdi vlevo, jsem zjistil ve chvili, kdy me na motorce srazila dodavka :D
    • jindra.veliky
      jen v Hong Kongu...
      • Dik, to je jeste zajimavejsi nez jsem myslel :D
      • Přesně tak, bývala to Britská kolonie.
        • Jack1947
          No Zpocatku to byl spise pristav...
  • jindra.veliky
    Prvni dobra hra v roce 2012 *4*
  • Jack1947
    Paradni hra a za mne ma hra 9,2/10 Protoze jsem se bavil celych 15hodin a dokonce snad vic urcite vic jak u GTAIV. Wei Shen Rockz and have guts and balls on that.
    • Angličtina na pyču
    • zdeeneek
      9,2 ? *1*
  • Vrook
    Super hra.. Skoro jako hrát film s Jackie Chanem.
    • Jack1947
      Jen o asi 25let mladsim, spis nez Jackie je to jak Jet li ci Chow yun fat nebo jakse jmenuje a temito filmy se to prave inspirovalo od Johna Woo prevazne.
      • víš doufám, že chow youn fat je jen o... propastný....1 rok mladší?
  • Spiker01
    Ou Sleeping dogs, hraju to už druhej den. Přišlo mi to až včera, tak jsem to ještě moc nehrál, ale je to bomba, jen si nato zvyknout s klávesnicí no, to mi zatim moc nejde...
  • GTA V?? O kterém není nic známo? Kde sleepin dogs (neni ten pes něak často v nazvu?:D) vlastně jen upravuje Saint Rowt a GTA IV? A Nicko je pryč už hodně dlouho. Já bych to bral kdyby se zmínil u Mafiie ale Rockstar je už asi jeden světelny rok pryč od toho co ukazuje sleeping dogs a dnešní screny jsou toho důkazem....
    • Zerathus
      Sám si protiřečíš.Za 1 ani ty jsi nehral GTA V za 2 ze screenu se dozvíš kulový.Vem si modelky.Někdo jim upraví xicht v photoshopu aby vypadali líp a když je vidíš v realu bez make upu ani je pomalu nepoznáš
  • jindra.veliky
    kdyz vidim co ma vyjit do konce roku....tak tohle musi byt jasna GOTY *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit