Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poradí mi nekdo nemuzu nebo spiše nevim jak mam udělat tu misi Sleeping Dogs prime parking jak tak musite napichnou tu kameru nejde mi tam zadat ten kod skoušel jsem to podle videa na YouTube ale nefunguje to
  • Lidi tady při srovnávání GTA a SD asi zapomínají na srovnání trvanlivosti obou titulů. Nehledě na to, že jeden má Euphorii a druhý ne (a to je pro mě osobně zcela zásadní HRATELNOSTNÍ prvek). Příběh je jedna věc, ale když mě hra baví jen po dobu příběhu, pak je něco špatně.
  • poradí my ně proč mi nejde sleeping dogs? píše my to chybu dl11 něco dál????
  • Kdo chce kouknout tak tady je gameplay ze začátku hry https://www.youtube.com/watch?v=6RjXoCse77g&feature=plcp
  • no nevim pane Smutný, ale je smutny, ze jste schopen ve verdiktu odpalkovat GTA IV.jediny co maj SP lepsi je soubojovej system(po 6ti hodinach hrani)...tim to konci...pribeh srovnatelnej jako zadna hra nema nakej buhvijak strhujici a kulervouci pribeh, takova je proste realita...jizdni vlastnosti, to je nebe a dudy, pri prvni honicce s tou dodavkou, clovek okamzite pociti ten rozdil, tady SD tezce zaspali dobu...humor zadnej, GTA je vzdycky napechovany vtipem...atd., atd., GTA bylo je a bude vzdycky napechovany malejma detailama, ktery tvori klenot...btw uz jen kdyz srovnam radia, tak SP pouze par tracku, GTA stoji za to poslechnout komplet. poslechnout si vsechny hlasky, narazit na stary znamy charaktery, zasmat se u reklam atd....
    SD krom soubojovyho systemu nema nic, cim by konkurovalo GTAcku a vy tvrdite ze nastavilo latku...LOL...radsi se vykaslete na herni novinarinu a zacnete delat novinarinu zahradni, nebo co ja vim o co se zajimate a rozumite tomu
    • Kein
      V GTA4 jsou navíc dobrý taky televizní pořady.
      • original, to sou ty detaily...stravil sem ranec dlouho casu u tv...dostal me treba bass ruten a jeho tv show...GTA je proste napechovany takovejma detailama, v SD sem nic podobnyho nenasel
  • GTA V?? O kterém není nic známo? Kde sleepin dogs (neni ten pes něak často v nazvu?:D) vlastně jen upravuje Saint Rowt a GTA IV? A Nicko je pryč už hodně dlouho. Já bych to bral kdyby se zmínil u Mafiie ale Rockstar je už asi jeden světelny rok pryč od toho co ukazuje sleeping dogs a dnešní screny jsou toho důkazem....
    • Zerathus
      Sám si protiřečíš.Za 1 ani ty jsi nehral GTA V za 2 ze screenu se dozvíš kulový.Vem si modelky.Někdo jim upraví xicht v photoshopu aby vypadali líp a když je vidíš v realu bez make upu ani je pomalu nepoznáš
  • Spiker01
    Ou Sleeping dogs, hraju to už druhej den. Přišlo mi to až včera, tak jsem to ještě moc nehrál, ale je to bomba, jen si nato zvyknout s klávesnicí no, to mi zatim moc nejde...
  • GTA tu latku prekroci a da ju do takej vysky ze na nu SD nedovidi
  • pretexturovat stary kraviny umi kazdej blb
  • Jen 8/10 hoho asi vam nekdo zapomel poslat obalku do redakce , nebo byla moc tenka?
    • Neposlali tu obálku mně a já redakci nedovolil tomu dát víc než 8/10. Asi zapomněli, kdo je tady, sakra, šéf.
    • jen jsem cekal az se nejaky hejhula ozve *1* tady nejsi na Indianovi, kde se hry od nejmenovane firmy protezuji co to jde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit