Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Lol ... ale musím říct že nadávat u téhle hry že má jenom 8/10 je fakt úlet .... tah hra si opravdu víc nezaslouží. Gameplay je celkem o ničem a nebýt těch bojů bezezbraně tak bych dal 7/10, grafika nic moc (auta se lesknou jak psí koule), a to ovládání je dělané pro 3 ruce. Navíc někdo si řekl: "minihry pro všechny" a divím se, že tam není nějaká minihra pro použití záchodu. Já pochybuju že tu hru dohraju protože mě to celé začíná nudit.
    • tak to bude zalezet na uhlu pohledu ja se bavil kralovsky hlavne jsem se po dlouhe dobe do hry dokazal ponorit to se mi dnes u her uz bohuzel moc casto nestava
    • Od jiných her tohodle typu jako SR nebo GTA se to nijak neliší, takže 8/10 úlet není.
      8/10 by byl úlet kdyby ta hra měla jen hlavní příběh, co by šel dohrát za 10h a nenabízel nic víc.
      • walltar
        No tak to říkám ... 8/10 tomuhle sedí.
  • RazorProduction
    Videorecenze inak to nema ani zmysel pisat *7*
  • Nechapu to vsichni rikaji jak je to spickova hra atd. ja jsem si ji koupil a tedka zjistim ze do toho neni cestina jsem tedka uplne v haji.... Nebo pokud vite o nejaky funkcni cestine tak sem hodte odkaz jsem nasraty jako hovadko *11* *16*
    • Se nauc anglicky, trapaku *5*
    • Zajímavé, takže ty hodnotíš kvalitu hry dle české lokalizace? *15*
      • cestina by se hodila to se musi nechat,koupil sem ji na steamu.. jinak srandy kopec..
  • řešíte tady hovadiny, samozřejmě že záleží kdo hru recenzuje. Já jakožto fanoušek TES (líbí se mi svět, prostředí, příběh atd. atd) bych mu dal bez váhání 10/10. Zaklínači bych dal 5/10 protože ten mě nebavil opravdu vůbec (nelíbí se mi ten svět, ani hlavní postava). Můj brácha např. by Skyrimu dal třeba jen 6/10 protože to je teenager co hraje LoL a CoD atd... a je to na něj prostě moc složitá hra se spoustou možností.. Recenzovat by měli třeba tři lidi a dohodnout se na jednom verdiktu. Ale po kom to mužeme chtít že... Proto by měli i v dnešní době prostě vycházet dema.
    • si de*ent a demagok. Už jen ta věta s tvým bráchou tím chceš jako říct že komu se nelíbil skyrim tak byl moc hloupej na to aby ho pochopil? Asi tě sklamu jestli jsi si myslel že dohráním skyrimu se zařadíš mezy tvrdý HC hráče, ale sory skyrim je jednoduchej jak facka to nejsou žádný složitý mechaniizmy
      • kostejnesmrtelny
        Wow. Demagok... Jako viděl už jsem leccos, ale tohle teda ještě ne *1*

        Až dokončíš základku, dej si radši zrovna ještě jednou...
      • Hele bohužel tak to je to je fakt a tvoje urážky to nezmění. Ale věřím že se cítíš jako velký kluk ;)
      • jo jasný mam respekt z hráčů cod kde jen držim šipku dopředu a klikám na myš :D:D
        • Tak to aby se pán přihlásil do gamebattles a uvidíme jestli s šipkou (kdo vůbec používá šipky k hraní?) a klikáním na LTM
          • omg tak "W" no... a neni nic lepšího než několik hodin jen běhat jak magor a střílet a chcípat. zábava :D z tohohle sem vyrost už někdy v šestnácti
      • bobsh
        demagok, to je nějaká bakterie, ne?
        • smejki
          to je demagokok
      • demagok lmao *1* *1*
  • Recenze je fajn, ale tyhle diskuze mě trochu děsí... Asi by nebylo od věci hodnotit to 1 - 3 hvězdičky a šmitec, byl by klid.
  • Mato1987
    poslednú dobu tu braky ako napr. nedávno spec ops the line dostávajú neúmerne vysoké hodnotenia...začínam sa obávať, že black ops 2 bude ohodnotený 10/10.
    • USER47
      Další hra, kterou dokážeš zrecenzovat z traileru na youtube?
      • ty si riadny user :D po spec ops the line si pripravený vehemetne obhajovať aj ďalší brak menom sleeping dogs? poď do mňa
        • kolko mas rokov?
          • 2, mama ma len pred mesiacom odstavila
        • USER47
          Sleeping Dogs jsem nehrál, tak to obhajovat nehodlám. Narozdíl od tebe mi nestačí na zhodnocení kvalit hry článek na wikipedii.
          • tak načo sem lezeš z toho podpalubia?
    • Spec ops se mi taky nelibilo
    • Nejdřív si to alespoň zahraj, ty braku.
      • keby bola možnosť hru si niekde skúsiť, respektíve za euro alebo dva prenajať na pár dní tak zahrajem, ale platiť za takúto hovadinu 35 ojro, kde predpokladám, že je prichystaných asi 10+ DLC nemienim.
        • Nevidím tedy důvod, proč na tu hru všude házíš síru, když si ji nehrál. Místo brak, hovadina, přehypovaná kravina, stačí třeba říct, že tě hra ničím nezaujala. A k DLC, je zdarma...
        • Paul_cz
          Na steamu máš demo.
          • Mato1987
            ako hovorím, demo tak isto ako u spec ops the line nepomohlo, demo v tomto prípade robí medvediu službu tak isto ako to bolo u spec ops the line.
        • Hlavne že máš o nej jasno ... *7*
  • Kein
    Jak někdo může vydat hru s tak otřesnou kamerou a přeakcelerovaným pohybem? Tohle konkurence pro GTA? Bi*ch please...nejen, že je tato hra stavěna na úplně rozdílném základě, ale zdaleka nedosahuje kvalit a zpracování města jako GTA.
  • Zdravím... v misi The Election ( ta mise, jak na začátku voláte Jackiemu a najdete ho za rohem mrtvýho viset s rozpáraným břichem ) se nemohu dostat dál kvůli chybě hry. Shlédnu si video, kde Weie mučí, on potom uteče a po utopení chlápka v záchodě a seběhnutí schodů vymlátí těch pár triád a potom uteče na lešení... Chvíli se běží po lešení a za rohem je jeden velký skok, a s Weiem se utrhne lešení a zůstane viset a drží se pouze rukama... v tu chvíli je nutno mačkat SPACE, aby se vytáhl nahoru.. a můj problém je v tom, že ať mačkám jak mačkám ( pomale, rychle,..), tak hra na mě nereaguje, Wei spadne dolů a konec, můžu to jít znovu :D zkoušel jsem v ovládání nastavit skok i na LTM nebo jiné klávesy ale, pořád mám stejný problém ... Chci se jen zeptat jestli to má někdo stejně, a jestli ano, tak co se dá proti týhle chybě dělat... Sleeping dogs je výborná hra a já skrze tuhle prkotinu nemohu hrát dál ;) Díky za rady, pokud nějaké příjdou :)
  • No ja jsem cekal neco trochu jineho. Hra neni spatna ale dost me mrzi ten jizdni model ten zustava od GTA zatim neprekonan. Cekal jsem trosku pestrejsi vyziti ve meste zabava tam je akorat v podobe karaoke coz mi stacila jedna pisnicka a uz me to nebavilo a hackovani kamer ktere je po case rovnez nudne. Kupovani hader bylo uz i v GTA a taky to neni nic co by zabavilo misto misi. Vedlejsi ukoly typu jdi na rande dovez auto zazavod si...Nic noveho. Ale msuim pochvalit souboje ty me bavi. Velke + ma pribeh ten se povedl. A Hong Kong je prijemna zmena. Ja bych hre dal 7 z toho duvodu ze nic extra noveho neprinesla mozna kdybych si prihmouril oci a musel bych i p*del to bych pak mozna s tou 8 souhlasil. A ted do me perte minuska klidne.
    • "dost me mrzi ten jizdni model ten zustava od GTA zatim neprekonan"

      Mafia II, jízdní režim simulace ^_^
      • Jo to mas recht f mafii byl jizdni model taky dobry ale stejne me vic bavilo jezdit v GTA.
      • mno tak to teda nevim teď jsem mafii dohrál jízdu jsem měl na simulaci a přišlo mi že to programoval někdo kdo vživotě neseděl v autě prostě jednim slovem děs.
  • RazorProduction
    Velmi příjemné překvapení, které hodilo s kantonskou nadávkou rukavici GTA V. - nj a preto tato hra odvas dostala 8 z 10 co ? :D nebude smiesny *7* engin tejto hry jakeby z vice city fizika aut jak z krabice ot vlociek,takze tu netarajte ze latka je nastavena vysoko GTA 5 tu latku nielen ze prekona ale aj splachne *6* amennnnn....
    • ked som si po pol hodine jednotvarneho mlatenia do ludi sadol do auta tak instant ALT+F4 lebo to neni fyzika to je complete fail
    • original, proste pan Smutný by mel recenzovat hry typu Crusader Kings a podobne, ne hateovat GTAcko...jako sorry niko, ale kung-fu wej šena je lepsi, a proto sou SD lepsi...ani nahodou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší