Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt vas tolik stve nejaky cislo? dyt je to jedno ne? Budete se u hry bavit vic kdyz bude mit plnej pocet nebo co?Ke hre bych jen rekl,ze je opravdu zabavna,jedina vec co me mrzi,je obcasne spawnovani aut pet metru prede mnou a jizdni model...Ten Hodne pripomina The getaway a Getaway black monday na ps2 nebo novejsi L.A Noire.
    • Hanzales
      Jízdní model bych k L.A. Noire asi moc nepřirovnával. V L.A. Noire je skutečně špatný (ale tam to tak nevadí) Naopak mám pocit, že se ty auta chovají reálněji, než třeba v NFS HP. Z pár závodů jsem měl vyloženě radost z dobře zvládnutého smyku, řadí to tak nějak realističtějc, při pomalejší jízě auto více zatáčí a aspoň to chce tu jízdu trošku naskilovat. Dost dobře se dá valit i s motorkou. Neříkám, že je to ovládání ideální v té hře, ale narazil jsem i na horší. Jediný kámen úrazu je pokoušet se za jízdy rozhlížet, ale jinak se s tím jezdí dobře (až na ty nejrychlejší auta, tam už si člověk moc ruční brzdy a bezchybné jízdy neužije. Po přečtení několika komentářů jsem nabyl dojmu, že jezdit s motorkou bude utrpení, ale přichytávám se u toho, jak si to naopak užívám. (technická, pokud jedete rychle s předklonem, motorka lépe točí, pokud ovšem nenajedete na výmol :) Ono celkově se to naklánění vyplatí používat.
    • DangerousDave
      na druhej strane mne v recenzii chýba kritika ... recenzent je predovšetkým kritik a musí vedieť jasne popísať klady aj zápory. Pokial strhne dva body z 10 musí byť z textu jasné, za čo tak urobil.
      • recenzent to tady už psal několikrát - nestrhnul 2 body, ale udělil hezkých 8...
        • Vtip není v tom, jestli šel odshora dolů nebo odzdola nahoru, ale proč si hra nesáhla třeba na hodnocení devět. Ono by v zásadě stačilo, kdyby do recenze napsal to, co pak v diskusi napsal mně, tj. že hra je sice dobrá, ale nepřináší nic nového, proto se to zastavilo na osmičce.
  • Jazz
    Skvělá hra se zajímavým příběhem, ale tak zkurv€nej jízdní model jsem v životě neviděl. *16*
    • Mato1987
      veru, to už aj jazdný model u just cause 2 bol lepší. čo nenávidím je tá otrasná parkinsonova kamera...
  • Tak me teda recenze uspesne navnadila - podivam se tomu na zoubek.
    Jen nechapu vetsinu tech rypancu do GTA IV. Z toho co ctu v recenzi bych se skoro ztotoznoval s Alesovym vkusem, ale ze by treba LC ve ctyrce bylo jen "místo pro různé skopičiny"? Jaky vlastne skopiciny? *15* Vzdyt vsichni u ctverky buleli, ze tam nejde skakat s padakem, davat si afro, apod.
    I u toho San Andreas by byla takova poznamka mimo, ale tady mi z toho padla brada - tim spis, ze zbytek recenze mi sedel naramne. Takhle pak nevim, co si vlastne myslet *15*
    Pro poradek uvedu pravdu svatou: pokud Liberty City z GTA IV neni perfektni pribehova kulisa, tak jen proto, ze je hlavni protagonista *2*
    (zadna jina sandbox hra ty kulisy nemela tak presvedcivy - jsem teda zvedav tady na ty Sleeping Dogs)
    • DangerousDave
      aj tak na GTA4 väčšina nadáva pretože ho nevedela rozbehať alebo s ním jednoducho mala problémy technického charakteru. Ja som hral štvorku iba nedávno, s patchmi, modom a na lepšej zostave vrátane TBoGT a bavil ma viac ako ospevovaný san andreas. Každý si predstavuje zábavu trochu inak niekto zmení postave účes a od radosti si ***** do gatí... mňa zase také keketiny nezaujímajú.
      • Taky tak. Teď to vypadá a hýbe se to, jak tvůrci zamýšleli, a je to super počin.
    • ales.smutny
      Nene, nezaměňovat porovnávání s GTA stylem s porovnáváním s GTA4 :) Osobně to mám na škále takhle San Andreas (prostor pro vyblbnutí, příběh to jen dolaďuje) - GTA4 (Příběh nabral na důležitosti, odmítá úplně absurdní prvky, ale nevzdává se všech skopičin) - Sleeping Dogs (Hlavně příběh a atmosféra, vedlejší "nepovinné" akce a blbnutí v mnohem menší míře, určitě žádná afra a padáky:)).

      Já měl čtyřku moc rád, ale ve srovnání se SD mne po čase přestal ten příběh tak táhnout (cca 20 hodin?) a přišlo mi, že je to až moc takový..."a teď si blbni, protože musíme chvíli přemýšlet koho hodit Nikovi do cesty", plus mi na čtyřce vadilo to fakt dlouhý přejíždění z některých důležitých misí. V HK znáš za chvíli skoro každou uličku a víš, kde má kdo, když to přeženu, stánek s nudlema a kdo kde kšeftuje s drogama. Z Liberty City jsem měl dojem několika skvěle prokreslenejch uzlů, mezi nimiž je často tuna paneláků bez života. Na druhou stranu, určitě bych neřekl, že čtyřka neměla dobrý prostředí :)

      Jak říkám, čtyřka mne dotáhla díky Nikovi hooodně daleko a měl jsem ji fakt rád. Ale Sleeping Dogs to zvládli po celou dobu, nedošel jim dech. Já se snažil naznačit, že právě ti, kteří mají GTA rádi kvůli afru a padákům tady asi nezaberou, protože tahle složka tu není :)
      • Hanzales
        Jsem to právě objednal :) Taky hlavně proto, že mám rád gangsterské asijské filmy a nějak už nemám z tohohle odvětví moc na co koukat. Sleeping Dogs jsem nějak nevědomě, zato absolutně ignoroval kvůli názvu, který překrýval (a překrývá) Watch Dogs, ale teď koukám na recenzi, nějaké videa a je rozhodnuto. A to už jsem letos krom Dishonored, Hitmana a Far Cry 3 vlastně nic kupovat nechtěl :D
      • To ja bych o Liberty City nic spatnyho rict nedokazal *4* Ani ty panelaky nejsou pres kopirak, a ta iluze skutecnyho mesta pro me byla dokonala.
        Takhle propracovany a presvedcivy prostredi jsem jinde nevidel, tak jsem zvedav na HongKong.
        Jeste bych si dovolil dve otazecky:
        - Jak bys odhadl rozlohu? Pokud je to vylozene maly, je to pro me trochu skoda. Rekneme alespon jeden ze tri ostrovu Liberty City?
        - Jak je tou ve hre s tim ass.creed-like parkour hratelnosti? Na screenshotech je videt jak panak drzi na rimse, a nekde jsem snad i videl sestrih, kde to vypadalo na dulezitou slozku hry... (s Watch Dogs si to snad nepletu:)

        Dik za odpovedi a fajn recenzi
  • Ikdyz jeste hru nemam dohranou, tak si myslim ze uz ted muzu rict, ze je to remeslne suprove udelany mix GTA a Jade Empire. Par veci bych bych udelal jinak (docela "divne" vyzniva hodne uveritelny a propracovany pribeh x skakani z auta na auto). Pro optimisty 8/10, pro pesimisty 6/10 (protoze tam opravdu nic noveho neni) a pro realisty 7/10, protoze to, co tam je, funguje a je to sranda :)
  • A je to tu znova, fandové nenašli u své hry minimálně 9/10 a je problém na světě... Aleši, dobrá recenze, nenech se strhnout.
    • Souhlasím. Já na číselné hodnocení nekoukám. Je to jenom pomůcka pro zařazení hry do správného "šuplíku". Jinak solidní recenze.
  • Tak sice mapa Hong Kongu vypada trochu jinak (na druhou stranu je to o dost lepsi ve srovnani napr. s HK v Deus Ex), ale to prostredi je zpracovany hodne dobre. Napr. trziste vypada fakt jak ve skutecnosti *4*
    At uz ta hra bude jakakoli, musim si ji uz kvuli HK zahrat *1*
    • smejki
      DE je vize budoucnosti *3*
      Ale např. v Driver San Fran taky není nijak přesná mapa skutečného předobrazu, i kdeyž je to pěkné. Jen to má podobný tvar a je tam pár vzájemně správně napozicovaných pamětihodností.
    • Inquisitor
      Tak s Deus Ex bych to zrovna nesrovnával. To bylo pokuď vim z budoucnosti a s realitou nemělo moc společnýho.
  • Tahle hra je pecka s koupi jsem nevahal ani chvilku, 3D vision rulez, hluboce smekam panove ze Square Enix a dekuji. Ucebnicovy priklad portovani z konzole na PC ostatni studia by se mohla ucit viz GTA4 (ale to bych asi prisel na buben :) Omluvte me jdu si nabrousit katanu a nechat si na zada vytetovat cinskyho draka, banzai !!!
    • Lukyz
      Portu není co vytknout až na převedení ovládání z gamepadu na klávesnice+myš - tohle je jediné co mi na hře vadí *13*
  • Jednoznačně jedna z nejlepších her loňskýho roku, když teď čtu recenzi po takový době, co vyšla, ještě teď se mi vybaví některý zásadní mise a z nostalgíí zavzpomínám na propařenej konec léta u týhle pecky *14* Proti GTA 4 mě mnohem víc vtáhl do děje příběh, kterej je neskutečně chytlavej, bojovej systém promakanej. Podle mě hodně opomíjená hra, za mě rozhodně 9/10, hodně silná 9. Určitě někdy zahraju zas, doteď mě mrzí, že sem ji prodal zpátky do jéercéčka, ale nebyly love a potřeboval jsem Borderlands *4*
  • Poradte prosim malem uz letela klavesnice z okna . Zrejme uz finale vysim za jednu ruku na leseni a chce to po me abych mackal space jak macka tak mackam ruznejma intrevalama atd. atd. uz asi stokrat sem to skousel a dycky spadne Wei debilni . Je na to nejakej figl dik za radu predem .
    • mám ten stejný problém... *9*
  • jindra.veliky
    jinak jak preladim radia? *15*
    • Jazz
      Šipkama a když to prý podržíš, tak se zvyšuješ/snižuješ hlasitost, ale mně to asi nefunguje.
      • jindra.veliky
        dik *3* to me nenapadlo zkusit sipky do stran

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit