Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste fakt d.menti vsichni, resite k.kotiny, Pokud ti smrdi CR tak se odpakuj do jine zeme a tam si zvatlej trena tatrsky. Ja jsem hrdej na to, ze jsem Cech a cestina mi vyhovuje, at se ucej cesky, kdyz jsem lezou cizinci, ja se budu ucit anglicky, az jim budu chtit lez do prdelky jako ty hovada, co tu opjevujou anglictinu
    • prostě si zvikni nato že češi neumí udělat dobrou hru,jedina mafia 2 byla a je dobrá jenom kvůli americe.a navic v těch hrach ta angličtina neni až tak těžká abysis nedomyslel že se tam něco dějě.jebu na česko nejsem vůbec hrdej na to ž e jsem čech v česku neni nic.je to pičovina
  • Jediné, co nechápu, proč proboha si nikde nemůžu koupit zbraně. Hraju za člena Triád/Policie a nejjednodušším způsobem, jak přijít ke zbrani, je zabít fízla? WTF.
    • zrejme nesleduješ cutscény ... "v honkkongu sú zbrane niečo iné ako v štátoch"
    • v GTA je to taky nejjednodussi zpusob... =P
  • Prosim hraju sem na zacatku hry a hned problem stojim u elektricky bedny a musim najit kod na vypnuti kamery a vubec nevim jak zkusil sem uz snad vsechny kombinac cisel . Umite nekdo poradit hra se mi libi a takhle to odpiskat hned na zacatku se mi nechce . Dik predem
    • Hanzales
      Nejprve nastav nahodna cisla. Potom, pokud je cislo cervene, v kodu se nenaleza. Pokud je oranzove, nachazi se na jine pozici. Pokud je zelene, tak jsi ho trefil na te pozici. Pak staci oranzove cisla jen prehazet na jine misto a cervene nahradit uplne jinymi. Historie nahore pak muze trosku pomoct, aby jsi nezkousel nejake cislo 2x. Samozrejme to nekdy cele vyjde az na treti pokus treba. Pri neuspechu se samozrejme kod zmeni.
  • Vrook
    Super hra.. Skoro jako hrát film s Jackie Chanem.
    • Jack1947
      Jen o asi 25let mladsim, spis nez Jackie je to jak Jet li ci Chow yun fat nebo jakse jmenuje a temito filmy se to prave inspirovalo od Johna Woo prevazne.
      • víš doufám, že chow youn fat je jen o... propastný....1 rok mladší?
  • Je to super hra a skvělá zábava,ma par much,hlavne konzolidnich,ale dá se to zvyknout,ja se u ní fakt parádně bavím,když se to někomu nelíbí,ať mi políbí..nebo to prostě nehrajte,howk
  • Musím pochválit recenzenta. O hře jsem se dozvěděl vše podstatné ( žádné předchozí informace jsem nečetl) a teď s klidem v duši můžu říct, že ta hra není pro mně. Přitom jsem na tu hru byl zvědavej po reakcích na E3. Díky.
  • Sakra zrovna když prodávám Xbox ... vypadá to dobře.

    Mimochodem kdyby někdo chtěl Slim 4gb kinect ready matná černá, komplet vybavení vč. dobíjecího kitu a hdmi, zánovní od jara .. za 4tis... pisněte.
  • Já tu hru žeru xD *14*
  • Cahir
    Než se to tu strhne v ještě větší Nerd Rage, tak bych jen rád poznamenal, že Aleš používá při hodnocení celou škálu stupnice, takže osm opravdu není málo...
  • Som si všimol, že tu niekto porovnával tento odpad s RDR :D som sa nad tým tak okrajovo pousmial, samotný rockstar si nedovolí porovnávať GTA IV s RDR ...
    • vidím to úplně stejně, zkrátka Sleeping Dogs zkopírovali různé prvky z jiných her, ale na své originály nemají zdaleka. A srovnávat tuto průměrnou hru s GTA je špatně.
      • Pravíš pravdu priateľu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší