Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • copak jizdni model. ale ta kamera pri jizde ! - to by meli patchnout ! ! !
  • Sakra, tak recenze mě taky navnadila, z toho co čtu, tak mi přijde, že je to stavěný jako Red Dead Redemption ( mimochodem, nejlepší sandboxovka co jsem kdy hrál), tudíž do toho asi půjdu :)
    • double post, sry
    • RDR byl parádní hra. Snad i lepší než jakýkoliv díl ze serie GTA, protože ani jedno GTA jsem nedohrál a celkově jsem ani neměl chuť GTA dál hrát.
      • Taky mě to bavilo mnohem víc než GTAčka. Vymáklá hra prostě :)
    • Paul_cz
      RDR jsem dohrál a Sleeping Dogs bych zařadil hned vedle RDR jako krále žánru. SD je kratší, ale narozdíl od RDR nemá hluchá místa (Mexiko v RDR byl vyloženě opruz).Jdi do toho.
      • Jo Mexiko stálo až na pár míst opravdu za prd :) Ale fakt, že mě ta hra držela ještě dobrejch 7 hodin po tom, co jsem to dohrál, a chtěl jsem udělat 100% completion ( což se mi nepovedlo, amm asi 98,2%), něco znamená. Jestli je tohle stavěný podobně, tak se nedá nic dělat chlapi, a kupuju :)
  • 8/10 ? Klasika lidi. :)
  • V radiu Roadrunner records hra Fear Factory. Hell yeahhh *2*
    • Jo, taky jsem si včera všiml, že tam bylo pár pěkných metalových kousků.
      • vlastik.plaminek
        Akorát tam mohli dát víc kapel a od každé jenom jednu písníčku. Takhle je tam asi 5 nebo 6 kapel a od každé 2 songy (kromě SoulFly a možná ještě něčeho), ale zase pořád lepší, než kdyby tam narvali tunu generického metalcoru a 5 metráků pop punku.
        • Všechny rádia světa včetně těch herních jsou lepší než Černá Hora *1*
          • vlastik.plaminek
            Když už si jednou z milion let něco naladím, tak jedině Beat. Nejlepší české rádio.
            • Jack1947
              Jo, naprostej souhlas jen ted s tim rockem tam tak nejak "vaznou".
  • Pete.palis
    hra mě taky překvapila na plný čáře...žádnej velkej ruch kolem ní a dá se říct, že herní orgasmus *14*
    • Acindards
      Square enix poslední dobou umí :)
  • Makres
    Konečně nějaká hra s pořádným příběhem. U toho GTA 4 ten příběh byl takový nemastný neslaný, fůra věcí mezi hlavními uzly. Těším se až si to zahraju, hra vypadá dobře.
  • A tak to dopadá, když se na serveru napřed rozdává absolutní nebo vysoké hodnocení hrám, které jsou při vydání zatíženy nemálo chybami a firmy daných titulů přímo počítají s tím, že to buď nějakým zázrakem nikomu vadit nebude nebo že chyby za ně odstraní zdarma fandové. A pak se takové hodnocení obhajuje zuby nehty. A nakonec se na tom samém serveru diví, že něco takového si místní štamgasti budou pamatovat. Budou, ať už se to líbí nebo ne. A naneštěstí jak je vidět, málokdo rozlišuje kdo recenzoval co.


    Za mne - děkuji panu Smutnému za hezkou recenzi, celkem jste mne nalákal ke koupi. Ale napřed bych se rád zeptal:
    - útočí na hráče v pěstním boji všichni nepřátelé zaráz nebo se jedná o Batmanovské divadlo, tedy jeden po druhém v rychlém sledu tak, aby hráč nemusel manévrovat a stačil mu blok a útok?
    - chytačky v boji: brání se soupeři nějak pořádně, nebo si je hráč může chytat a vodit téměř dle libosti? Z gameplay záběrů mi přišlo, že snad každého soupeře jde chytit, proběhnout se s ním půl kilometru k nějaké zdi/budce/větráku/sloupu/popelnici a efektně ho tam oddělat na jednu techniku.
    - umí chytat a kontrovat i nepřátelé? Nemusí všichni, ale třeba alespoň pokročilejší jednotky.
    Díky všem za odpovědi.
    • tak první věc : je to klasickej assassins creed ... boucháš a když nepřítel zčervená, zmáčkneš něco jinýho a on provede protiútok, takže všichni naráz neutočí ...

      druhá: každého chytit nemůžeš, jsou tam i silnější postavy, které se chytnout nenechají, ba naopak chytnou oni tebe, ale z toho se dá vykroutit, jde jen o správnou kombinaci tlačítek a i když ty nejslabší chytneš, tak s nimi daleko jít nemůžeš, pak se ti pustí, a ty je musíš chytnout znovu ...

      třetí: na to už jsem vlastně odpověděl nahoře, ti silnější to občas udělají, takové velké gorily *5*

      za mě: hra je skvěla, parádní koncept, ale co mě zklamalo a štve pořád a u každé podobné hry tipu: GTA je ovládání aut ....... je strašný !!! podle mě se ovládání u GTA 4 nic nevyrovná, a doufám, že podobným duchem bude i 5 *4*
    • walltar
      Útočí vždycky jeden a navíc červeně blikne takže souboje sou díky tomu celkem lehké ... jediné kdy tě můžou zasáhnout je když děláš nějakou animaci.

      Některé nepřátele chytit nejde a někteří tě odrazí.

      Chytit tě může i jeden typ nepřítele ... drží tě za ruce a ty můžeš jenom kopat nebo se vysmeknout.
  • 8 je malo. pc port v den vydani konzolovky. supr optimaliazce supr grafika, antialiasing, podpora gamepadu, asijska kultura a prostredi, paraaaaaaadni bitky atd atd.. jasna 10. novy kral zanru.. alespon do prichodu gta 5 (a vime jak to rockstar mysli s PC takze) asi i po nem
    • jojo novým králem se stává bezduchá mlátička :D:D
    • Ku kralu zanru ma to strasne daleko, dost podstatne veci su tej hre slusne povedane do...kurvene...Jazdny model uplne o nicom, suboje so strelnymi zbranami nemaju vobec stavu a nekonecny respawn policajnych jednotiek ci uz aut alebo policajtov, ides na aute, jedno policajne znicim a bum, dalsie sa zrazu naspawnuje za tebou...Pribeh je zatial absolutne clichovity, ako chapem, ze hry ala Stefan Segal v prestrojeni nevychadzaju ale fimov na tuto temu som uz videl do bludu a nemam do dovod chalit, zaital pre mna 7/10, leby to malo normalne ovladanie, mozno by som dal 8 z 10...A ako sorry, za to, ze niekto urobi dobry port z konzole, resp. celkom schopny, tak za to hre urcite body naviac nebudem, to uz mam chvalit jablkovy kolac uz len za to, ze su tam jablka...? Celkovo hraci maju dnes mimoriadne nizke naroky a ty to len potvrdzujes, pri kazdej novej hre, co je troska schopnejsia sa najde nejaky co vykrikuje, ze prisiel novy kral zanru... *7*
      • ja se jim ani nedivim, mezi tema sra*kama co vychazej Sleeping Dogs celkem zarej :)
        Btw jizdni model stoji za ho*no v kazdy hre posledni doby... a je to dobre, kdyby to melo simulovat realitu, pulka z hracu se nedostane ani z garaze :)
        • To s tou garazi nema chybu... *1*
    • Nic proti tebe, ale PC port v den vydani konzolovky by mala byt samozrejmost.
  • Jazz
    Jak se jmenuje ta motorka, co dostal Jackie a musel ji tlačit ?
    Popřípadě jestli se dá koupit a kde.
  • Myslim si ze 8/10, je spravne ohodnocené neni to nadhodnocené a ani podhodnocené,

    + Herni doba
    + Vizualni stranka
    + Prostredí
    + System Fightu
    + Příbeh
    -Jizdni model je fakt trosku spatnej no
    - Na krasnou "high" grafiku se nase PC trošku potí :D
    • Tenhle systém plusů a minusů (a nebo systém ála IGN, tj. každou kategorii hodnotit zvlášť a pak zprůměrovat) by se mi líbil i tady. A odkaz na ratings guide, co ho mají na IGN, má taky něco do sebe.
    • Tímhle ale nic nevyřešíš, pořád to je tvůj subjektivní dojem. Já si například k záporům můžu přidat zpackané ovládání na PC, chyby technického rázu, o kterých se zmiňuje několik webů i uživatelů na ofic. fóru. Co se týče soubojů, osobně mám raději přestřelky než pěstní zápasy, navíc styl, kdy kolem stojí 10 nepřátel a chodí po jednom, vypadá hrozně. Rádia, která např. oproti sérii GTA nejsou nikterak výrazná. Když zaprší, vše se leskne jak psí kule, věčná to tragédie ze série NFS. Doprava také nic moc, i při maximálním nástavení jsou ulice a hlavně silnice poloprázdné.
      Ale já zatím hodnotit nechci, začal jsem to hrát teprve včera, takže hře určitě dám šanci. Ale zatím spíš převládá dojem, že jsem rozhodně nevyhodil osm stovek nadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit