Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Ale jo hra je to dobrá, ale mě prostě zatím moc nechytla. Včera sme dali s bráchou první 2 hoďky a nějak to není úplně ono. Grafika dobrý, řízení aut žádná sláva, "RAMování" autem mi na atmosféře nepřidává, ovládání KM mírně řečeno nic moc, boje ala batman čili dobrý, ale ten příběh a hlavně postavy mi v hlavě moc neutkvěly..v tomhle má u mě GTA navrch. Ale určitě se k tomu dnes vrátím a zkusím se do toho víc ponořit, chtěl bych si to užít.;)
    • No jistě, protože CJ nebo Niko se pamatují lépe než Kwai Chang Caine *1*
      • vlastik.plaminek
        Tak na to, že se hra odehrává v HK ma asi 99% postav anglické křestní jméno.
  • pamatuju, ze treba pro me jedna z nej strategii "combat mission" sbira v hodnocenich napt. gamestar 85, level 4/10 ...... a tak to slo vsude po svete. Cisla ale odpovidaly nazotu recenzenta a byly vzdy zduvodnene. Bohuzel spousta dnesnich recenzentu pise spis uvahy, takze nevime nic o hre, ani proc dostavaji porad stejne hodnoceni.
    • zdeeneek
      Ma pravdu ten chlapec.
  • Trochu mi tam chybí, proč teda osm z deseti. Myslím, kde to ztratilo ty dva body.
    • sleepless
      Ono to ty dva body neztratilo, nybrz neziskalo (nezacina se na 10/10 a pak jde dolu). Je to vyborna zanrova hra, ve ktere ale nic uzasne noveho neni.
      • co bys chtěl v dnešní době užásně nového?
      • Skyrim taky nepřinesl nic nového, který ještě ke všemu byl ve vetšině aspektech horší jak jeho předchudce, a také dostal 10/10.
        Takže že jsi to ty tak si milovníci žánru mohou přidat ty dva body na těch vytoužených 10/10.
        *3*
        • jenže skyrim je prostě lepší :P má svoje kouzlo který nemá žádná jiná hra :P
          • arena ,daggerfall , morrowind maj mnohem lepsi kouzlo ;)
      • OK, dík.
    • Malej před-hype? *5*

      (Nic ve zlým pán Smutný, to já jen takovej joke. *3*)
  • Já to nechápu. To jsou lidi tak zdegenerovaný, že se budou hádat nad blbým číslíčkem? Proč? Máj se přestát psát recenze a jenom se známkovat? Už takhle je toho textu méně než bylo zvykem.

    Co vám to udělá pokud to dostane "jenom" 8 z 10"? Přestanete to hrát protože je to jen osmičková hra? Kdyby mne bavila hra, kterou by někdo ohodnotil jednou z deseti tak jí mám zahodit? A nakonec není náhodou důležitá argumentace proč je ta hra tak hodnocená? Číslíčko doopravdy nic neznamená...
    • Neber to tak vážně. Že se mrákoty bavěj hodiny o čísle tě zajímat nemusí. Já jsme s textem naprosto spokojený, protože zhruba vím, o čem a jaká ta hra je. Teď vím, že si radši koupím něco jinýho, protože recenze mi odpověděla na všechny otázky, který bych měl na někoho, kdo tu hru hrál.
  • Merwis
    Parádní recenze, díky! Trošku mě vyděsilo, že ovládání gamepadem je příjemnější, ale snad to zvládnu i klasicky s klávesnicí a myší.

    Jo a pro ty z vás, kteří tu zas řešíte čísla - radši si přečtěte celou recenzi a číslo prostě neřešte. Nechápu tyhle žabomyší války ohledně číselných hodnocení. Liší se u každýho autora, tak si na to prostě zvykněte.
  • Jack1947
    Paradni hra a za mne ma hra 9,2/10 Protoze jsem se bavil celych 15hodin a dokonce snad vic urcite vic jak u GTAIV. Wei Shen Rockz and have guts and balls on that.
    • Angličtina na pyču
    • zdeeneek
      9,2 ? *1*
  • jindra.veliky
    Prvni dobra hra v roce 2012 *4*
  • Hanzales
    Hej ten event s tema mnichama shaolinu "sundej, kolik jich zvladnes" to je drsne karaco nahodou :) Pribyvaji udery a zatim jsem jich ted dal akorat 81. Zajimalo by me co traba na tisicovce :) Jinak maximalni hra, hlavne i dejem a v neposledni rade hudbou.
  • Vrook
    Nechápu proč dokola řešíte nějaký z*urvený číslo.
  • eroror
    osmička rozhodně zasloužená, celou dobu jsem se výtečně bavil a až u týhle hry jsem si uvědomil, jak mi chybí model GTA IV
    doporučuju všem, ovladač po ruce se vážně hodí
    • Nevic co tu ma kazdy proti ovladani, podle me se to hraje na klavesnici s mysi dobre a ikdyz mam gamepad, tak nemam duvod menit. Jen ta kamera u auta je trochu hodne citliva, ale clovek s ni pri jizde stejne temer nepohybuje.
      • eroror
        arkádový řízení do sandboxovky? to se spíš hodí do NFShitu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit