Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že hra není více otevřená jako gta nebo saints row. Mám rad když mužu prorazit plot a sjet s kopce na jinou selnici. Nebo někam letět helikopterou.
  • Keyz
    Škoda,že když je mnoho her na videorecenzi tak to pak trvá než to bude hotové.Není možné aby v takovém případě dělal i někdo jiný?Přece jeden člověk to sotva zvládne když je toho více.Pak to vychází s velkým odstupem.
  • Příběh dohrán za cca 14 hodin, zbyly mi tam ještě nějaký závody a vedlejší mise. Jedna z nejlepších her co jsem v poslední době hrál, 9/10 ! *5*
  • Hraju teprve chvíli a tedy to fightění mi přijde jako neuvěřitelně nudný stereotyp.
    • Tak nebojuj, tam kde se to dalo, jsem nepřátele vždycky přejížďěl autem (minimálně tam, kde sbíráš kufříky, hackuješ kamery atd.), je to rychlý a spolehlivý způsob *1*
  • Škoda, že pan Grygar nezdůraznil, že z celého "skvělého soubojového systému" stačí v 90 procentech soubojů jenom kombinace "chytačka -> úder o zeď " a protiútok na ty, kteří se chytat nedají.

    Pro mne velké zklamání a přitom je mi to líto, vždyť zrovna v tomto ohledu se mohli vývojáři v projektu Sleeping Dogs odlišit od současné konurence a ukázat, že lepší a lepší bojové finty jsou opravdu k něčemu užitečné. Takhle jsou užitečné jenom pro hráčovo sebeuspokojení, že ty pohyblivé pytle s pískem jde zbít na sto a jeden způsob. Škoda, protože jinak je Sleeping Dogs velmi povedený kousek.
    • Nesouhlasim s tim, ze staci pouze "chytačka -> úder o zeď". Hodne typku me po chytacce koplo do bricha (bez jakekoli mackaci sceny).
      • "a protiútok na ty, kteří se chytat nedají. "
        • Jinak už chystám videozáznam. Druhá demomise, schválně na sebe natahám dvě grupy nepřátel zároveň a pak je stylem "chytačka -> úder o zeď " sundám všechny až na grapplera (ten má prostě naskriptovanou imunitu ) a na týpka s nožem (protože to je ten který tě kope, protože má taky naskriptovanou imunitu), na ty dva stačí stát a mačkat protiútok. Zbytek nepřátel nemá naskriptovanou imunitu, takže se nechá obouchat o zeď jako kozy na provázku.
          • Pokud to chces rozebirat a zjistovat co vsechno staci, tak ti reknu, ze celou hru projdes s kopem a blokem :)
            • Dokonce bych tipnul že jenom s protiútokem, pokud tedy v plné verzi nejsou nějací soupeři s imunitou na counterattack.

              A to je podle mne chyba designu. Nepotřebuji simulaci rvačky, ano je to arkáda. Ale když mají tak hezky udělaný melee systém a dali si s ním práci, proč hráče design pořádně neodmění za nákup lepších bojových vlastností (pokud nepočítáme líbivější divadelní představení)? A přitom by stačilo pár drobných úprav...
  • až na tie velké HW nároky v pohode hra
  • Je mi jasný, že pro spoustu asiatů to bude na dlouhá léta stejná modla, jako byla kdysi pro nás Mafie...
    • pro me po dohrani dema nic extra :) prvni nasrani bylo, ze po strazeni 3,3 gb byla herni cast dema snad jen 20 min, coz je opravdu luxusni pomer, hra samotna me oslovila jen peknou grafikou a zklamala hodne neprijemnym ovladanim na mysi a klavesnici, ovladani behu je slusne receno divne
  • Nevíte proč se mi nechce Sleeping dogs demo zapnout, když to ze steamu stáhnu? Odpověď jsem na internetu nenašel. Nehodí to ani error. Drivery mám aktualizovaný.
    • Skus vypnou STEAM klienta a běž do složky shrou a spusť přes spouštěcí exáč. Plno lidem to pomohlo, není to první případ u her ze steamu který tohle dělaj. Pak už by to mělo jíd klasicky spouštět, jde jen o to první spuštění.
  • Sleeping dogs mám téměř dohrané a musím říct, že se dle mého názoru vyrovná GTA a hraje se moc dobře. :)
    • Příběhově se mu možná vyrovná, možná ho dokonce i předčí, hratelností ale nikoli, kromě několika vedlejších misí, objevování kufříků, kamer a oltářů (a toho všeho je poskrovnu) není po dohrání ve hře co dělat. Dokonce i kompletní vozový park se dá pořídit celkem rychle, protože odměny za kradení a následný prodej vozidel jsou totiž neskutečně vysoké.
      Líbilo se mi, jak vyřešili randění a doufám, že GTA půjde podbnou cestou, tj. mise a úkoly pro přítelkyně a ne jen obyčejné ježdění do baru atd. Mohlo jich být ale víc (těch misí).
      Tohle jsou všechno takové drobné věci, které mě tam trápily, ale stěžuju si na ně v podstatě jen proto, že hra mě opravdu chytla a rozhodně bych ocenil delší herní obsah.

      Jen ještě podotknu, že jízdní model mi nakonec velmi vyhovoval, no a ovládání postavy, to jsem hold překousnul no.
  • Nevypadá to vůbec špatně, ale spíš si počkám na GTA 5. Přeci jenom mi ty jednotlivé akce alespoň z tohohle videa připadají tak nějak naroubované na sebe. Není tam ta lehkost a plynulost v herním prostředí. Ale třeba se mýlím nevím..
    • sa nacakas este

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit