Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Rock!!
  • Typicky konzolove ovladani a kamera, neprislis povedeny system ukladani, aspon grafika je pekna.
    • Co je na ukladani stylem: Esc - Save a checkpointu nepovedeneho?
      • To, ze ten Save je tam k nicemu, teda aspon u me to funguje tak, ze save v ramci ukolu nefunguje, a checkpointy nejsou vetsinou zvoleny idealne
        • Abych nekritizoval moc, tak ocenuju ten bojovy system pres mys, diky cemuz nemusi clovek mackat spoustu klaves, jako to byva u jinych konzolovych konverzi.
  • BoB.2
    Co videorecenze Darksiders 2 *7*
    • counter strike GO?
      snad by si něco krátkého taky zasloužil
      • PS3Hrac
        Nevím co by si chtěl na hře která je poslední roky úplně stejná jenom grafické zpracování je jiné recenzovat možná tak nějaký článek ale asi vše.Alespon to není jak se sérií CoD u které vycházejí každý rok nové díli za plnou cenu *1* a cena CS:GO je skvělá a vůbec celá hra no nekup to *3*
    • counter strike GO?
    • janchor
      Je v plánu.
      • Jak se ti zatím líbí Darksiders 2?
      • BoB.2
        *1* děkuji.
  • Dá se to alespoň díky gamepadu ovládat nějak plynule, nebo to i s ním zatačí tak neandrtálsky?
    • Bohuzel i na gamepadu je to porad takove neandrtalske..Musim ale rict ze je to aktualne moje nejoblibenejsi hra..prerusil jsem i hrani Ghost Recona Future Soldier..
      • Ghost recon stál za starou bačkoru a pro mě především optimalizací i stereotypem.
        • Pro me predevsim prilis castym prerusovanim sekvencemi, kdy sundavam ruce z mysi a klavesnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit