Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jan.pospisil.35
    nejsem si upně jistej jestli se to počítá jako PvP ale nejni tam náhodou tréninková aréna kde se mužete s ostatníma normálně kydlit.
    • Je, ale vsichni cekali team areny a rating a odmeny a kdesi cosi, mlatit se nazdarbuh je zabavny asi tak deset minut =).
      • jan.pospisil.35
        Nazdařbůh? A co pocit výtěztví? To už dnešním hráčům nestačí?
        • Tak ono kdyz odhledneme od toho, ze u beznych postav, nepostavenych specialne kvuli pvp, je to vetsinou strasnej oneshot fest, aspon nejaka minimalni odmena, nebo alespon zaznamenavani vyher/proher, co ja vim, je proste potreba. Navic neexistuje nic jako nejakej random quick match, kde bys hral rovnou s nekym, musis celkem otravne hledat s kym s do ty drzky dat, a to lidi taky odrazuje.

          A za to "výtězství" si dej pohlavek =D.
          • Tak přeci se dá založit web, na kterém bude rozhodčí v daném souboji a ten bude na daný web psát výsledky, není to automatické a ingame, ale PVP v diablu je. Jde jen o to co s tím hráči udělají. V diablu 2 to bylo podobné, jen se nemuselo do arény ale jen za osadu či město, ale nevím o tom že by tam byly žebříčky, quickmatch atd. Blizzard to udělat chtěl, ale myslím že to na ně bylo příliš velké sousto a musely by zřejmě udělat vedle normal a hardcore serverů ještě PVP, kde by opět byly nové postavy, a nedaly by se využít postavy z normal a hardcore verze hry.
          • jan.pospisil.35
            stalo se :)
  • Diablo serie byla vzdycky hlavne o pve. Takze mne osobne to mini pvp v D3 vubec nevadi.
    Na druhou stranu je to ostuda, ze toho trojka v pvp nenabizi vic. A nakej balance bych vubec neresil. Stejne to vybalancovat nejde...
  • Dobře spekulativní soupiska :D
  • Anarcha
    Trochu mi to připomíná českou vládu ty taky něco slíbí a u slibu taky jenom zůstanou.Je sice nakrásně možný , že nemají kapacity a mají jiný priority nicméně já bych osobně věřil tomu , že se jim to prostě nechce dělat a to , že dost lidí si koupilo D3 s tim , že budou hrát PVP to jim je jedno hlavně, že slíbily vydělali a nedodrželi.
    • Anarcha
      Chlapče až na to , že PVP bylo původně avizováno před vydáním hry a pak bylo řečeno že bude přidáno v patchy , pokud ti lhaní a podávání zavádějících informací přijde normální tak tě lituji.
      • kostejnesmrtelny
        Ne, normální mi to nepřijde, jenom je mi to u zadele, protože mě PvP v D3 naprosto nezajímá. Navíc, na tom co jsem napsal to vůbec nic nemění. Chlapče.
        • Nemeni, protoze jsi napsal uplnou pycovinu.
    • kostejnesmrtelny
      Člověk, kterej si koupí hru výslovně kvůli něčemu, čím ta hra momentálně nedisponuje je tak blbej, že si skoro o ty prachy přijít zaslouží *1*
      • Jj, protoze ty pvp videa ciste rikaly preorderum ze tam pvp nebude. Oh wait. *15* To jsi fakt tak blby?
  • asi to je dobre. staci se podivat na wowko, kde kazdy balance at uz v pvp, nebo pve vetsinou posere neco na te druhe strane a stava se z toho never ending story.
    je spousta jinych her kde se pvp hraci muzou vyblbnout :)
    • Vybalancovat WoW je NEMOZNY. Ja hral dlouhy roky za paladina, porad za paladina. A nikdy sem si nestezoval, ze bych v pvp nestihal...
  • darthak
    my sa tam tiez nemusime druhy krat obajavit :D
  • A že by si jej komunita dodělala sama asi díky politice blizzardu nehrozí. Hack and Slash RPG rád nemám, ale kvůli PvP bych i uvažoval nad koupí DIII.
  • jak přinutit fungovat jasný design soubojů jednoho versus hrozně moc monster v situacích, kdy to bude jen jeden na jednoho, nebo dva na dva.... to jsem nepochopil copak v D3 se nebojuje proti bossum kde je to jen jeden na jednoho? samozrejmne ze bojuje jen se tu nekdo vymlouva!
  • A přemýšleli jste třeba o tom, že PvP v Diablu není proto, že udělat vyvážené PvP je v tomto případě docela záhul? Nepadlo to někoho? Nebo snad chcete, aby to bylo jako v PoE, kdy PvP je naprosto o ničem? Možná sliby, chyby. Ale v tomto případě to docela i chápu. Protože jakmile by to nebylo vyvážené, tak první, komu by se to nelíbilo, jsou právě ti, co nejvíce "řvou", jak Blizzard lže. Navíc ten, kdo si kupoval D3 kvůli příslibu PvP, je poněkud zvláštní:) Ale každého věc. Přeji příjemný den.
    • A nemelo by to jako prvni napadnout Blizzard? Oh wait! U vas doma je normalni ze si lzete a pak to omlouvate stupiditama typu "Tebe nenapadlo?". Btw, ty nesmis chybet nikde kde se leze do zadku, v tom jsi expert. *15*
      • On někdy Blizzard oficiálně potvrdil, že bude PvP v Diablu III? Nebo jenom řekl, že na to pracují a pakliže by nebylo PvP vyvážené, tak ho tam nedají? A doma jsi nelžeme, ale pakliže je nějaká věc nejistá, tak se mnohdy stane, že to nakonec nevyjde (dovolená atd.). To je naprosto normální. Možná pochopíš, až ti nebude 10;)
        • Az ti nebude 10 rika vlezdozadek a samoklikac. *15* Ja svuj nazor nepotrebuju obhajovat naklikavanim a lezenim nekomu do riti. *14*
        • Jeste pred vydanim existovala ve hre Arena, ktera fungovala na stejnem principu jako ta z WoW (link na jeden z prezentacnich gameplayu http://www.youtube.com/watch?v=lZrGE3VLiSk). Mam pocit, ze o tom vis kulovy, ale mas strasnou potrebu se s nekym hadat.
        • Anarcha
          Ano oficiálně už před vydáním avizoval , že tam PVP bude hned od začátku.
          • Je pravda, že v roce 2011 ukazovali na Blizzcomu Team Deathmatch. Ale také řekli, že není zcela jisté, zda-li se PvP objeví ve hře. Sami přiznali, že pakliže by PvP nebylo vyvážené a vybalancované, zručí ho úplně. A to zaznělo i na Blizzcomu. Stejně jako to, že zrušili vývoj módu Last man standing atd.
            • To s tebou souhlasím. Měli se na to raději vykašlat úplně a nedávat nějaké plané naděje. No nic. Skončila mi polední pauza, tak přeji příjemný den. A snad nás třeba Blizzard nakonec překvapí:)
            • Anarcha
              Tak potom se na to měli vykašlat rovnou a né komunikovat stylem mi na tom děláme bude to tam, pak vzápětí nebude to tam od vydání ale mi to tam dáme později. Následně zjistili jsme , že je to nevyvážené , ale stále na tom děláme musíme to předělat a po roce a půl nemáme na to kapacitu naděláme na tom asi to tam ani nedáme.
  • od firmy takové velikosti argument : "na pvp dělá pár lidí" opravdu neberu *7*

    škoda na to jsem se docela těšil již od vydání. Ale datadisk si koupím přeci jenom to je diablo *2*
    • Ono ja si osobne stejne myslim, ze by si blizz nedovolil to proste UPLNE vypustit (brawling se mi moc nechce pocitat), akorat to proste potrva nekrestansky dlouho... coz ale take, priznejme si, neni u blizzu nic noveho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit