Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • prosim mate nekdo aktivacni klic? dekuji
 • čaute,potřebuju poradit jak sestřelit tank,už stim bojuju hodinu a pořad se mi nedari,nevite nekdo
 • hra hlásí chybu KB971512 co to je???
 • Jsem v předposlední misi, jedná se o dobrou hru, bohužel celkový dojem kazí dostatek chyb a promarněný potenciál. Začátek je slabší a pak se hra docela rozjede.
  Chybí mi tam nůž, mohli udělat více cest jak misí projít. Někdy projedete dalekohledem dům a stejně se tam pak objeví protivník. Miny a pasti se dají využít v omezené míře. Někdy jsou protivníci celkem chytří a jdou až za vámi a někdy vůbec. Co mě nepřestává bavit jsou zpomalené záběry to se hodně povedlo.

  Každopádně to není až tak hloupá střílečka ale potenciál je bohužel nevyužit.
 • Ahoj..muj PC splnuje požadavky na hru ale po spusteni naskoci ..out of range a je po ptákách,,poradte oswald1@seznam.cz moooc diky
  • Zkus přeinstalovat ovladače GK. Jaký máš procesor/GK/paměť?
 • Zas až tak úplně špatná hra to není, ale... Trochu mě zklamala umělá inteligence (či spíš debilita) nepřátel. Když několik vojáků prochází náměstí a já jednomu vylepším na dálku vizáž, hned začne hrát dramatická hudba a oni si hledají krytí a snaží se mě najít a zabít. Problém je, že když se na dostatečně dlouhou dobu někde schovám, hned se všechno vrátí do normálu a nepřátelé dělají, jako by se vůbec nic nedělo, a ani trochu je nevzrušuje představa, že tam pořád ještě někde jsem a můžu kohokoliv zase zabít. Na druhou stranu mají nepřátelé docela dobrou taktiku krytí. Když začnou chaoticky pobíhat sem a tam, je docela těžké se trefit. Taky je mi záhadou, jak mě dokáží nepřátelští snipeři vždycky rychle najít a odhalit, když třeba jenom ležím a prohlížím si prostranství dalekohledem. Co se příběhu týká, je to bohužel dost krátké a celé se to točí jenom kolem jedné věci - raket V2. Taky bych uvítal, kdybych si mohl před každou misí vybrat zbraně (po úspěšném dokončení prvních misí se mi nějaké nové zbraně odemkly, ale nikde jsem na ně pak nenarazil) a kdyby si některé mise daly udělat potichu, aniž bych se kvůli tomu musel prostřílet půlkou Berlína (mimochodem, nikde jsem tam nepotkal civilisty).
  Co se mi ale na hře naopak líbí, je nádherná grafika, relativně nízké požadavky na hardware a dobře udělané trosky města, ve kterých se dá dobře krýt.
  6/10
 • Čau, mám problém s instalací češtiny... spouštím jako správce, zkusil změnil cílové adresáře "text", ale pořád nic. Někde dělám kravinu, prosím poraďte.
 • Hra bohužel nedosáhne úrovně prvního dílu.Hodně mi tu chybí krytí,ať jsem jakkoliv daleko,v leže ve stínu nebo prohlížím okolí škvírkou mezi bednama,nepřátelský sniper mě okamžitě vidí :( Po jeho likvidaci se pár metrů vedle mě objeví další nepřátelé přestože tam není žádná cesta a chvilku před tím jsem to tam prohledal a okamžitě mě odstřelí.Asi teleport,no :D Jinak hra docela baví ale tihle z nebe zjevující se nepřátelé mě vytáčí.Za mě 7/10 a z toho jsou 2 body za grafiku
  • kickasl
   .. kam to spejem kdyz 2 body za grafiku, za 1. tahle hra nijak extra grafiku nema- bod bych ji za to neubral, ani nepribral, za 2. grafika opravdu neni nejdulezitejsi vec- pokud bys to mu dal 5 bodu(prumer) + 2 za grafiku=7b(prumerna hra s peknou grafikou??)
 • mam stejny problem jako "Carfi" docela bych uvital pomoc dekuji
 • Carfi
  Může mi někdo poradit, mám originální hru staženou ze steamu, ale po každém spuštění mi naběhne pouze černá obrazovka a někdy i hra spadne a nahlásí chybu, neměl někdo stejný problém a nejlíp kdyby i poradil, díky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit