Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru nedodporucuju nelze ji dohrat je tam chyba u te mise s V2 raketou ma se zneskodnit nejakej supervisor coz je v pohode pak to napise ukolo ubrante svoji pozici dokud se rakete nedoplni palivo coz delam ale uz to nezada ukol ze se ma raketa nejak zastavit ona odleti a je mision failed skoda docela me to chytlo
    • vole strel jakoby do nadrze vička te rakety/označeno jak třeba u tanku,nakladaku ap./ a ona vybuchne
      • Máku a kde je to víčko , nejméně už 50x mně dostali a žádné víčko .
  • musim rict odehral jsem 1 super odehral jsem i ghost varior super ale snip,eli.2 des mireni a prepinani zbrani hruza hrani tez .zatim nejhorsi hra kterou jsem hralnacku jako blech a par naboju .ani graficky nic moc cekal jsem vice u me -1.to uz radsi medal call of duty nebo battefield. *10* *16* *12* *13*
  • musím říct,že oproti jedničce opravdu špičkově propracované,jen při takovém rozmanitosti misí,a nápadům,je na můj vkus trošku krátká,když sem byl u brandenburské brány,opravdu sem čekal ještě další misi,a nečekal,že je konec,i tak mě hra více než příjemně překvapila,hodnocení 9/10 *1*
  • No tak jako vycitat stealth hre ze se samopalem blbe strili, to mluvi samo za sebe. Holt je poznat ze tendle zanr uz je mrtvej. Preji vam prijemne hrani CoD.
    • kickasl
      jenze jde o to ze ta stealth cast je uplne na nic, a dle recenze soudim (ja osobne hru po par minutach vypnul), ze v tech interierovych castech ani moc na vyber nemas.. ja mam rad stealth, ale tohle me opravud nebavilo
  • po asi 5 dalších misí beru chválu zpět. tu 6ku si to zaslouží. víc ne. tehnickou zastaralost bych tomu odpustil ale čekal sem více plížení. vždycka máte jen jednu cestu kudy se prostě chtě nechtě musíte prostřílet rambo stylem. pak se dostanete do bodu B a musíte odrazit vlnu 20 nacku nebo rusu. žádné plížení v týlu nepřítele za jedním cílem. když už máte nějaký význačný cíl, tak máte 5 sekund na přípravu. žádný sran í.. škoda
    • Nemáš pravdu, jen to neumíš hrát nejspíš. Stealth akce je tam dost. Uvedu jen například misi kde získáš nosin nagat. Začátek nvm no po 1h sem to rači vystřílel rambo stylem bo sem na to při nejtěžší obtížnosti neměl nervy, ale šlo by to kdyby jsi trochu přemýšlel a ne hnal kupředu jak blázen za zlatem, jakmile se dostanete k muzeu začíná sranda de to tam projít jak by jsi byl jen stín... Ale jak už sem řek o pár příspěvků níže. Hra má osobitý styl a ne každému sedne za mě 8-9/10.
  • pokud máte rádi komentované videa (lets playe) tak jeden sem udělal se jukněte :-) http://www.youtube.com/watch?v=i6Hz7CvPKWc&list=UUDDoxpmz747w6qraWBN1FSA&index=2&feature=plcp
  • jo pravda. hudba je nějaká nudnější a ten holub do brandenburský bráně zněl nějak divně :) ale to je to poslední. vážně žádnej budget. doporučuju. jestli bude na steamu akce tak určitě podpořím
  • 6/10 je nesmysl. tato hra si zaslouží videorecenzi. jedničku sem nehrál a sem teprve ve druhé misi ale ta hra nemá chybu. už jen to jak to jede plynule. žádné dlouhé loadingy ani bugy. do hry se dostanete během pár sekund. perfektní menu. perfektní intro. jinak dal sem si relistickou obtížnost jen úroveň nepřátel sem snížil na rokie protože se mi zdálo že jim moje kulky moc nevadí. můj první nácek měl smůlu že sem přeslechl vzdálenost a radu mířit výš a tak to dostal do koulí:D prostě pařba a po počátečním nadšení dávám 10/10
  • jsem asi v půlce a hra nemá chybu. Pravda, AI by mělo být vychytanější, zvlášť v takovýhle hře, ale jinak jsem spokojen. Hudba slabá, jak píše kolega pode mnou. 7-8/10.
  • Hra je v pohode az na otrasnu hudbu a chyby v AI.

    https://www.youtube.com/watch?v=Kpw0KILwPZM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit