Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius mě předběhl v komentáři :)
    Jen dodám, že očekávání u tehle hry taky nebyla malá ( aspon do te doby kdy neukázali gameplay video ) , ale i tak co s tim má to tvoje ''očekávání '' dělat ?
    • - Měla to být reakce na uživatele malyvelkyvaloun.
  • Ringwraith
    Tož kdo za to může?
  • Miserius
    Hra je to opravdu prumerna. Dnes 6/10 jsou proste hry ktery si clovek koupi tak v Tescu za 299. Dobry to prijde max lidem co videli zatim jen videa...bohuzel...
    • jindra.veliky
      nehral si tak nekomentuj *12*
      • Miserius
        Hral jsem, tak komentuju, normalni budgetovka.
    • Prdlajs jak řikám hrál jsem demo a vim že inteligence tak blbá neni pocit ze střelby je super a celkově se ta hra hraje skvěle
      • Ted je otazka, zda verit cloveku, co neni schopnej psat carky.
        • Hrál, jsem, demo, a, rozhodně, to, bylo, příjemné, překvapení, AI, je, průměrná, a, pocit, ze, střelby, je, skvělej, demo, bych, ohodnotil, tak 7,5/10.
          Jak, vidíš, mě, věřit, můžeš.
          • Ty je taky neumis spravne psat.
            • Nepovídej a já myslel že to mám dobře, vidím že už jste to na základce probírali.
  • 6z10?Podle dema se mi teda nezdá že by si hra zasloužila tak málo UI není tak blbá jak píšeš horší je v cod nebo battlefieldu 3 mimo to copak jsi od toho očekával skyrim nebo co?
    • Miserius
      CoD i Battlefield maj singl zalozenej na probehnuti a za minutu zabiti 150 nepratel. Tady jich behem mise nezabijes ani zlomek. Tak kde stupidita vynikne vic? U dvou nacku behajicich po ulici, nebo u 30 rusaku uprosted New Yorku s vybuchujicim vsim co muze vybouchnout a zmatek nad zmatek?
      • jasně cod je tupá hra které jste myslím dali 7ku?V této hře je alespon něaký náznak taktiky.Hra má možná blbou UI ale tupá jako cod (celkově)určitě neni ani omylem.
        • Miserius
          Dobrá cod je tupa hra, ale evidentne jsi me nepochopil. Jasne pisu ze se ta tupost ztrati v "epičnosti" (bejvávalo) kampaně, kdežto tady je jen ulice/prostranství/cokoliv po kterem chodi 5 vojaku a jakmile vystrelis uvidis ze tam behaj jak slepice bez hlavy. Mas hloupou a osklivou holku a pak mas hloupou ale hezkou holku...
          • Jestli přirovnáváš hezkou holku ke CoDu tak sory ale jezdíš na dost starým enginu.
            • Miserius
              Psal jsem bejvávalo.... To tady musi clovek kazdemu blbci jednotlive dopisovat co si spatne precetl?
  • Číselnému hodnoteniu nedôverujem, aj tak si hru kupujem a teším sa ako malý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit