Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Už jen jméno recenzenta... nevím, zda-li to mám brát jako parodii na něco. Hru jsem již hrál na xboxu a nemůžu si stěžovat. Je to něco jiného, než proplacený CoD nebo Battlefield.
    • vlastik.plaminek
      Možná redakce zkouší obdobu Zlověda z hrej.
  • Tak sam nevim tedy sam cemu verit *1* recenze 6/10, i kdyz recenzim moc neverim, v diskusi hru nekdo chvali, nekdo plive stejne jako recenzent. Myslim, ze hra bude dost podobna hre Sniper Ghost Warrior, ktera byla velmi zajimava a celkem slusne me bavila, mozna na tom SNIPER GW je lip, opravdu nevim co si o hre myslet, ale rad bych si ji zahral a zaroven take nezklamal.....stealth akce a sniperovske hry mam velmi rad
    • prudislav
      Sniper Elite V2 je o hodně lepší než GW abych pravdu řek
      • rancor1223
        I Mario je lepší než příšerný, nudný a zabugovaný Ghost Warrior.
      • je to mozny, jak rikam stale si nemohu na tuto hru udelat nazor, pokud je to tak, pockam na dlouhe zimni vecery az hra bude stat par šupů
    • tu podobnost jsem myslel s tim, ze AI nekdy dobra a nekdy prasacka *1* taky se dokazala AI trefit na kilometr, nektere lokace paradni a nektere trochu v prumeru.....takze asi tyto hry budou dost podobne v tomto
  • Musim rict, ze jsem nastavil nejvyssi obtiznost a hral jsem to demo snad 10x zasebou. Ja se tesim.
  • "Ať se nám to líbí nebo ne, studio Rebellion není a nikdy nebylo žádnou zárukou skvělé hry."

    Autore, nic ve zlém, ale Alien versus Predator je těžká klasika, Judge Dredd: Dredd vs Death byl hodně slušný (a IMHO velmi podceňovaný), World War Zero: Iron Storm (třebaže remake) také nebyl špatný, Rogue Trooper byl naprosto fantastický, původní Sniper Elite byl zbytečně akční, ale pořád slušný a nový Aliens versus Predator se mi i jako fandovi původních AvP líbil výrazně více než většině recenzentů. Shellshock 2 a Rogue Warriora jsem pravda raději nehrál a s konzolovou tvorbou tohoto studia nemám zkušenosti.
    • Mechwarrior_bw
      máš pravdu ale vymenoval si iba zlomok z ich hier, ktoré mnohdy skĺzajú do kategórie totálneho braku. Za AvP som im vďačný, dokonca aj za AvP2010 ktorý síce (ako je u nich zvykom) prakticky zabili niekolkými neduhmi ... ale s výrokom, že "rebellion není a nikdy nebylo žádnou zárukou skvělé hry" sa jednoducho dá súhlasiť.
  • michaliuz18
    to je v keli a ja som si myslel o hre pravy opak z dema som bol nadseny, skoda , no ale inde recenzie su aj na 8 takze vec nazoru samozrejme :-)
  • Prosím pěkně autora, jestli by "kulomety" nemohl přepsat na "samopaly", které tím asi myslel... (jinak musím říct, že se mi moc líbí používání screenshotů jako podpora názorů v recenzi, well done!)
    • sleepless
      Diky za opravu
  • smejki
    korekce:
    odkaz "zapomněl dodělat" ukazuje na špatný obrázek. na konci je 6, což je obrázek o dva odkazy zpět. Čuju, že by tam mělo být 8, neboli http://games.tiscali.cz/sniper-elite-v2-14080/galerie/216238 namísto http://games.tiscali.cz/sniper-elite-v2-14080/galerie/216236
    • sleepless
      Je to tak, diky.
    • Miserius
      Ja souhlasim, ale do puntíku! Tudíž po hře šáhnu v "zimních nocích", tedy až bude za pár šupů - odpovídající cenu.
  • Me stacilo demo a diky nechci. Otresna balistika hodna typicke arkadovky.
    • MNĚ zase úplně stačila úroveň tvojí gramatiky a okamžitě vím,že jsem narazil na vypatlanýho blbečka na úrovni předškolního dítěte...
      • Ty mas mozna doktorat ale chovani reznickeho psa.
    • Boože a co si jako čekal? snajperský simulátor?? vždyt tahle hra,má být jen o zábavě a potěšení..
      • Minimalne jsem doufal ze kdyz je hra primarne o sniperovi tak tam na tu stranku bude brana patricna zretel. Ovsem misto radosti z "dobre" rany nam je servirovan pochybny killcam.
        Kdybych mel moznost se do toho snipera vzit tak bych byl ochoten ignorovat autorem zminena negativa. jenze to co dle meho melo byt silnou strankou hry nijak nevybocuje z prumeru beckovych arkadovek.
        Jestli to nekomu staci tak mu preji dobrou zabavu ale ja cekal ze to bude aspon na urovni Red Orchestra.
        • A co takhle, že by tam přidali "kempení" na jednom postu po dobu 20 hodin, přičemž cíl by se objevil v přesně určený čas na 15 vteřin, kdo by zrovna u pc neseděl, by měl jednoduše smůlu. Myslím, že by to bylo dost realistické, a možná by ti to i vyhovovalo.
          • Myslim ze si nerozumime, resis problem ktery nikdo nenastolil. Jak uz jsem rekl pocit ze strelby napr. v takovem Red Orchestra je o svetelne roky realistictejsi. A take tam nekempis 20 hodin.
            Za tri stovky na dlouhe zimni vecery to vidim jako solidni pocin ale rozhodne jsem od toho ocekaval neco jineho. Tohle je na urovni Snipera od Polskych City Interactive, jenze tomu aspon Cry Engine 3 zajisti slusivy kabatek.
            Zdejsi recenzent byl aspon soudny, to konkurence tomu dala 8/10.
          • Mechwarrior_bw
            prečo hneď zachádzaš do extrému ? osobne by som si kludne na ciel 10-15 minút počkal, dovtedy by som si pripravil únikovú cestu, nakládol pasce, našiel najlepšiu pozíciu atď a tých pár minút čakania by mohlo vcelku vygradovať atmosféru. Možno som zvrátený ale preferujem kvalitu pred kvantitou a radšej dám prednosť jednému dôležitému výstrelu po niekolkominútovom nervydrásajúcom čakaní ako pred prestrelkou kde predomnou lahne celé námestie.
            • Cahir
              To by fungovalo pouze v případě, že ona příprava by byla pokaždé značně originální. Kdyby to bylo pokaždé stejně, tak by desetihodinová kampaň byla čistý masochismus... U akčních her se člověk nestíhá nudit, tady by se museli designéři hodně snažit, aby to za něco stálo.
    • jindra.veliky
      si mel hrat na nejtezsi obtiznost *12*
      • BoB.2
        Na HARD obtížnost mě vadilo že sem se plížil a náckové mě viděli na 100m.
        • jindra.veliky
          a ty si jako nevsimnes borce v rozpadlym baraku na 100 metru?
      • Jeste ze si mi poradil. Nebej tebe a lonskejch brambor tak by nebylo co zrat. Takze i pro ty mene chapave, balistika je typicky akradova.
        • jindra.veliky
          kdo kdy rekl ze je to simulator? myslim z vyvojaru....
  • Odulin
    Dneska jsem hrál prvních pár misí na Xku a dojmy mám zatím podobné. X Ray kamera mi sice silně připomínala novýho Mortala, ale pocit z ní je příjemnej.:) Určitě tomu dám ještě šanci,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit