Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim mate nekdo aktivacni klic? dekuji
  • čaute,potřebuju poradit jak sestřelit tank,už stim bojuju hodinu a pořad se mi nedari,nevite nekdo
  • Máku a kde je to víčko , nejméně už 50x mně dostali a žádné víčko .
  • hra hlásí chybu KB971512 co to je???
  • Jsem v předposlední misi, jedná se o dobrou hru, bohužel celkový dojem kazí dostatek chyb a promarněný potenciál. Začátek je slabší a pak se hra docela rozjede.
    Chybí mi tam nůž, mohli udělat více cest jak misí projít. Někdy projedete dalekohledem dům a stejně se tam pak objeví protivník. Miny a pasti se dají využít v omezené míře. Někdy jsou protivníci celkem chytří a jdou až za vámi a někdy vůbec. Co mě nepřestává bavit jsou zpomalené záběry to se hodně povedlo.

    Každopádně to není až tak hloupá střílečka ale potenciál je bohužel nevyužit.
  • kickasl
    me naopak demo velmi bavilo a dost jsem se na hru tesil, ale plna hra me zklamala, neni spatna, ale nijak skvela mi taky neprisla, navic to neni zrovna styl hry co by me bavil, ale tak nekohoo treba takovy styl hry bavi, proc ne.. me mnohem vic bavil (ze stealth her) deux ex, splinter cell, hitman
  • kickasl
    ja ho nijak nehajim, ale proc se kazdy k*rva hned navazi do CoD, kdyz s nekym nesouhlasi?
    sice to neni zrovna uzasna pecka, ale spatna hra to neni, sice dojej jak muzou, zmeny co nejmensi, hraci doba kratka, ale vzdyt te nikdo nenuti to kupovat a uz vubec ne kupovat kazdy rok se vsemi dlc.. ja bych si cod nekoupil- kdyz uz multak tak treba ghost recon,
    a kvuli singlu to za ty prachy opravdu nestoji, ale stahnout si ho a na par hodin si zastrilet neni vubec spatny (sezente si to jednou za 3/4 roky a hned vam ty dily nebudou pripadat tak stejny)
  • kickasl
    .. kam to spejem kdyz 2 body za grafiku, za 1. tahle hra nijak extra grafiku nema- bod bych ji za to neubral, ani nepribral, za 2. grafika opravdu neni nejdulezitejsi vec- pokud bys to mu dal 5 bodu(prumer) + 2 za grafiku=7b(prumerna hra s peknou grafikou??)
  • kickasl
    jenze jde o to ze ta stealth cast je uplne na nic, a dle recenze soudim (ja osobne hru po par minutach vypnul), ze v tech interierovych castech ani moc na vyber nemas.. ja mam rad stealth, ale tohle me opravud nebavilo
  • Zkus přeinstalovat ovladače GK. Jaký máš procesor/GK/paměť?
  • Ahoj..muj PC splnuje požadavky na hru ale po spusteni naskoci ..out of range a je po ptákách,,poradte oswald1@seznam.cz moooc diky
  • Zas až tak úplně špatná hra to není, ale... Trochu mě zklamala umělá inteligence (či spíš debilita) nepřátel. Když několik vojáků prochází náměstí a já jednomu vylepším na dálku vizáž, hned začne hrát dramatická hudba a oni si hledají krytí a snaží se mě najít a zabít. Problém je, že když se na dostatečně dlouhou dobu někde schovám, hned se všechno vrátí do normálu a nepřátelé dělají, jako by se vůbec nic nedělo, a ani trochu je nevzrušuje představa, že tam pořád ještě někde jsem a můžu kohokoliv zase zabít. Na druhou stranu mají nepřátelé docela dobrou taktiku krytí. Když začnou chaoticky pobíhat sem a tam, je docela těžké se trefit. Taky je mi záhadou, jak mě dokáží nepřátelští snipeři vždycky rychle najít a odhalit, když třeba jenom ležím a prohlížím si prostranství dalekohledem. Co se příběhu týká, je to bohužel dost krátké a celé se to točí jenom kolem jedné věci - raket V2. Taky bych uvítal, kdybych si mohl před každou misí vybrat zbraně (po úspěšném dokončení prvních misí se mi nějaké nové zbraně odemkly, ale nikde jsem na ně pak nenarazil) a kdyby si některé mise daly udělat potichu, aniž bych se kvůli tomu musel prostřílet půlkou Berlína (mimochodem, nikde jsem tam nepotkal civilisty).
    Co se mi ale na hře naopak líbí, je nádherná grafika, relativně nízké požadavky na hardware a dobře udělané trosky města, ve kterých se dá dobře krýt.
    6/10
  • Čau, mám problém s instalací češtiny... spouštím jako správce, zkusil změnil cílové adresáře "text", ale pořád nic. Někde dělám kravinu, prosím poraďte.
  • Hra bohužel nedosáhne úrovně prvního dílu.Hodně mi tu chybí krytí,ať jsem jakkoliv daleko,v leže ve stínu nebo prohlížím okolí škvírkou mezi bednama,nepřátelský sniper mě okamžitě vidí :( Po jeho likvidaci se pár metrů vedle mě objeví další nepřátelé přestože tam není žádná cesta a chvilku před tím jsem to tam prohledal a okamžitě mě odstřelí.Asi teleport,no :D Jinak hra docela baví ale tihle z nebe zjevující se nepřátelé mě vytáčí.Za mě 7/10 a z toho jsou 2 body za grafiku
  • mam stejny problem jako "Carfi" docela bych uvital pomoc dekuji
  • vole strel jakoby do nadrze vička te rakety/označeno jak třeba u tanku,nakladaku ap./ a ona vybuchne
  • Carfi
    Může mi někdo poradit, mám originální hru staženou ze steamu, ale po každém spuštění mi naběhne pouze černá obrazovka a někdy i hra spadne a nahlásí chybu, neměl někdo stejný problém a nejlíp kdyby i poradil, díky *1*
  • Hru nedodporucuju nelze ji dohrat je tam chyba u te mise s V2 raketou ma se zneskodnit nejakej supervisor coz je v pohode pak to napise ukolo ubrante svoji pozici dokud se rakete nedoplni palivo coz delam ale uz to nezada ukol ze se ma raketa nejak zastavit ona odleti a je mision failed skoda docela me to chytlo
  • musim rict odehral jsem 1 super odehral jsem i ghost varior super ale snip,eli.2 des mireni a prepinani zbrani hruza hrani tez .zatim nejhorsi hra kterou jsem hralnacku jako blech a par naboju .ani graficky nic moc cekal jsem vice u me -1.to uz radsi medal call of duty nebo battefield. *10* *16* *12* *13*
  • šup šup, kupuj dlc pro MW3!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit