Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahrál sem demo, nelíbilo, nekoupim, nebudu ani stahovat, stojí to za prd.
    • šup šup, kupuj dlc pro MW3!
      • kickasl
        ja ho nijak nehajim, ale proc se kazdy k*rva hned navazi do CoD, kdyz s nekym nesouhlasi?
        sice to neni zrovna uzasna pecka, ale spatna hra to neni, sice dojej jak muzou, zmeny co nejmensi, hraci doba kratka, ale vzdyt te nikdo nenuti to kupovat a uz vubec ne kupovat kazdy rok se vsemi dlc.. ja bych si cod nekoupil- kdyz uz multak tak treba ghost recon,
        a kvuli singlu to za ty prachy opravdu nestoji, ale stahnout si ho a na par hodin si zastrilet neni vubec spatny (sezente si to jednou za 3/4 roky a hned vam ty dily nebudou pripadat tak stejny)
  • Baví, ozvena odstrelovačky medzi budovami je zrejmä mätúca, niekedy sa točia ...
    U mňa za 8 a ak to bude nad 15 hod tak aj 9.
  • Ellendway
    Dovolím si něčím přispět do diskuze, protože hru si užívám.

    Demo na Steamu obsahuje druhou misi, která není celá. Zdá se mi, že je to demo upraveno tak, aby se nepřátele chovali podivně. To, co se dělo v demu se mi v plné hře zatím nestalo. Nepřátelé mají určitou inteligenci a je pouze na hráči, jak se k tomu postaví. Je jasné, že pokud hráč bude pálit na 10 nepřátel stále ze stejného místa, budou o něm vědět. To, že se do vás netrefí je další věc. Zkuste si vzít pitomou devítku a střelit na 100 metrů a uvidíte, že je to docela složité. Co se týče mise, která byla obsažena v demu... stačí se trochu více hýbat, střídat okna a v klidu si to všechno prostřílíte, protože nepřátele budou v koncích.

    Bohužel jde vidět, že mnoho zdejších má návyk z Call of Duty, Battlefieldu či jiné FPS her. Pokud si myslíte, že nejlepším způsobem jak hru proletět je běžet dopředu a střílet, jste tak trochu na omylu. Není nad to si s nepřítelem hrát. V pozdější fázi hry máte k dispozici nášlapné miny, kamínky a další ptákoviny, kterými si hru rozhodně zpestříte. Zatím mě stále baví rozdělit skupinku Sovětů pár hozenými kamínky tak, abych je vraždil jednoho po druhém, pak odnášet těla, aby na to ostatní nepřišli. A jakmile jde poslední, tak mu tam hodit minu *1*.

    Hra obsahuje mnoho skvělých věcí, které v jiných hrách nenajdete. Jen to chce pátrat, trochu si pohrávat a nesnažit se projet hru do půl hodiny a pak tady nadávat jak je to špatné. Seberte trochu odvahy, pusťte těžší obtížnost a hrajte si na odstřelovače... ale se vším všudy. Trocha stealth akce nikdy neuškodí.

    Hru zatím nehodnotím, protože jsem v sedmé misi a nevím, jak se to bude vyvíjet dál, ale momentálně jsem nad míru spokojen. Přeci jen je to něco úplně jiného než zmiňované FPS, ze kterých tady blázní plno lidí.
    • kickasl
      me naopak demo velmi bavilo a dost jsem se na hru tesil, ale plna hra me zklamala, neni spatna, ale nijak skvela mi taky neprisla, navic to neni zrovna styl hry co by me bavil, ale tak nekohoo treba takovy styl hry bavi, proc ne.. me mnohem vic bavil (ze stealth her) deux ex, splinter cell, hitman
  • Ja kdyz totu procitam... existuje vubec nejaky subjektivni nazor recenzenta? Prijde mi to az absurdni, kdyz se tu objevuji opravdu vasnive nazory na recenzenta samotneho :D. Jako ty recenze jsou od toho, aby vas uspokojily, ze vase oblibena hra dostane patricny pocet bodu nebo abyste vedeli jestli to je dobra ci spatna hra? Samozrejme obcas recenzent napise dobre hre spatnou recenzy a naopak, ale uvedomte si, ze to nepise zadny herni guru, ktery ma vzdy pravdu, ale hrac jako my tady vsichni. Je to jeho subjektivni nazor (coz tento fakt jiz bylo receno nekolikrat, ale nikdo to asi necte). Jako kdyz jeden vas kamarad rekne, ze CoD je nejlepsi hra na svete. Proste mu nevymluvite, ze CoD je porad o tom samem, protoze ho to proste bavi.
    Pokud nesouhlasite s hodnocenim recenzenta, tak tu mate prave ty komentare, kde reknete nejakym slusnym zpusobem reknete svuj nazor a ne se navazet na recenzy ci recenzenta. At tu hru recenzuje "kde kdo", protoze ta hra je prece urcena "kde komu".
    Kdo se ridi recenzemi, nema svuj vlastni nazor. Recenze jsou tu jen od toho, abyste priblizne vedeli do ceho jdete pokud chcete dannou hru koupit :)
    • Existuje, a jeho subjektivní názor pak (nejen u Games.cz) visí na Metacritics.com a v nejednom případě se od recenzentova subjektivního názoru, kterým "kdo se řídí, nemá vlastní názor" odvíjí dodatečné finanční benefity pro vývojářský tým.

      Nicméně souhlasím s vaší myšlenkou. Napadat přímo recenzenta je nízké.
      • Samozrejme, ale ja jsem to myslel v kontextu zdejsich ctenaru. Metacritics je preci jen trosku jiny a o neco slozitejsi svet.
  • Mne sa to pači. Pozrel som si Nepriatel pred branami a vravim si, toto by mohla byť dobra gamesa...splnilo sa mi...ked sa kryjem za prekažku, vystrelim a znovu sa schovam, tak nepriatelia nevedia kde som su zmeteny, ale ked som vystrčeny, tak mam po vtakoch, aj AI je rôzna, podla mňa tiež neboli všetci uplne blbi, ale zopar blbcov sa tam našlo, a zase nie totalny zabijaci, mne sa to zda Good, za mňa 9, velmi dobra atmosfera...
  • Tak já nvm, ale demo mě chytlo a nahrál sem na něj přes 3h. Kdosi tu psal že kompabilita je špatná ale hra mi běžela na starém železe velmi slušně. AI je asi jediné mínus co jsem tak postřehl ale jak řekl Miserius je to demo. Uvidíme jak mě zabaví plná verze, ale co sem tak brouzdal tak Snip. zatím dostává průměrně 8. Hra má osobitý styl a nesedne každému, mě baví takže není co řešit. A ti co tu jen nadávají by se měli trochu probrat, stačí to říct slušně a ne se tu hned vyjadřovat jako by vás vychovával nějaký sedlák. :D Lovu zdar.
  • Presne takéto hodnotenie som od hry po skúsení dema..očakával.....AI je naozaj nulová....a aj ked efekty zásahov..sú pekné....po krátkom čase...to omrzí.
  • je plno lidi co na tuhle hru hodne dloho cekalO a sou radi ze vubec vysla je to kvalitni hra ne tuctova proste jina stejne jako byla 1 a pokud to ma par nesvaru ty urcite brzo vyresi naky ten patch a ono soudit hru podle dema na low obtiznost mluvi samo za sebe.Jedina Srajda co tu pisete je ta slatanina od polaku ghost warior ci jak se to jmenuje ale tohle je kvalitni hra co si sve hrace najde stejne jako to bylo u 1 a vubec to nemusi byt masy jako u tupe akce jako je COD
    • 1) Už jednička byla poměrně tuctová hra

      2) Sniper: GW je v podstatě to samý, akorát first person. Obě hry selhávaj v tom základním - aspoň trochu autentickej sniperskej gameplay. Jak Sniper Elite, tak Sniper: GW spočívají v cestě koridorem z bodu A do bodu B a likvidování desítek tupých nepřátel po cestě. Od ostatních stříleček se liší jen větší mírou používání sniperky v naprosto standardních střetech.
  • Skvela recenzia! Hlavne sa mi pacili dojmy podporene screenshotmi. Inak s hodnotenim plne suhlasim. Vyskusal som sice iba demo a necakal som ze to bude plnohodnotny sniperksy simulator ale CoD so sniperkov som necakal. Hru sa urcite oplati kupit.... .....ale az bude stat 9.99 Eur.
  • Chtěl jsem to koupit kvůli Multiplayeru, co myslíte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit