Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    pribeh - co by se asi tak dalo vymyslet za super monstrozne originalni pribeh v tomto obdobi a uprostred Berlina? malo naboju do kulometu? to jen ocenim protoze to je sniperska hra a autori chteli aby nenastalo to ze si vezmete sapik a vsechny pobezite rychle vystrilet. Hral jsem demo a taky mi to ze zacatku nastvalo ale pak mi doslo proc je tam tak malo naboju do samopalu. jinak na cheatujici AI jsem docela zvyklej z Crysis a Just Cause 2. V JC2 taky AI sla furt po vas i kdyz jste byli za zdi nebo budovou a celou jste ji chteli obehnout. A v Crysis zase kdyz jste se snazili potichu projit tak nenapadne miril nepritel k vam a furt vas drzel *1*.

    nejvic jsem teda zvedav na tu AI. na jednom videu z namesti se mi taky zdala spatna ale v demu pak dost prekvapila tak se uvidi.

    demo me docela navnadilo no tak se uvidi. snad mam jiny vkus nez recenzant *15* *4*
    • Mechwarrior_bw
      sry ale C1 mala jednu z najmenej cheatujúcich AI a vôbec najlepších AI aké sa kedy v hrách objavili... žial bola v mnohých smeroch príliš obmedzovaná a dá sa z nej teda vytiahnuť podstatne viac. Čo sa týka sniper elite, tak demo som síce ešte nehral ale z gameplay ukážok sa mi z AI ale aj celkovo z hry zdvýhal žalúdok. Paradoxne nie zo systému zranení, ktorý je podľa mňa podarený. Ale demo si zahrám, aspoň pre tú srandu :)
      • jindra.veliky
        ja si pamatuju jak jsem utikal z toho vedeckyho bunkru a priletela helikoptera. po kazdy jsem sel jinou cestou a pouzival jsem porad zneviditelneni (ukazatel jestli me vidi se nikdy nevyhoupl) a presto byla vzdycky helikoptera i ostatni korejci kolem me a smer menili podle toho kam jsem sel. *3*
        • Mechwarrior_bw
          helikoptéra je starý problém a nie je sa v tomto smere o čom baviť ale ak sa bavíme o kórejcoch tak pokial neboli ťahaní scriptami tak ich AI nijak necheatovala, dôkazom sú aj mnohé úsmevné situácie ku ktorým by v iných hrách nedošlo a dôjsť nemohlo. Ale k tomu je treba ai trochu viac skúmať a nerobiť unáhlené verdikty.
  • 6/10 ? Dyť demo byla perfektní zábava ! Hlavně že codku dáváte 7/10 ! Hanba vám ! *10*
    • Izmæl
      To je přesně to, co jsem myslel u toho článku ohledně Black Ops II. Každý se hned naváží do CoDka. Žádný BF ani MoH, jen CoD. *1* *1* Akorát nevím, jestli brečet nebo to ignorovat.
    • Miserius
      Odnaucte se soudit hru podle dema... To je jako v autobazaru nechat si testovaci jizdu v aute, ale naschval by vas pustili jen na jejich trat a na 2 kola. Pak vyjedes ven a po delsi ceste se ti to rozpadne atd atd... Proste je DEMO a demo...neni to jako driv...
    • Umaroth
      No jo, Cod je sice tupá hra, s tupou Ai ale na az zase tak moc a je technicky dotazene, ale radsi si zahraju sniper elite která má dobrej nápad a koncept, nez z jadra shnilé cod
    • jdi si radsi neco kalibrovat a autory do toho netahej
      • ????
    • BoB.2
      DEMO bylo spíš dost divný ale posoudím až si zahraju plnou verzi.
  • BoB.2
    Na EG to dostalo 8/10 a taky pěkna recenze no holt každej to vidí jinak.
  • ucho
    ve verdiktu si to autor recenze zachránil, ale za tohle "náš elitní ostřelovač" ho pošlete na 15 minut do kouta...
  • Co znamená zneužívání prostředí u sniperské práce? A jaký druh pastí takový sniper klade? A to je tam tak překulometováno? Nechci rýpat, jenom mě to zajímá.
  • BoB.2
    Škoda *16*
  • prudislav
    hra je super až na to patlání se s VPN aby šla hrát dneska - recenzi radši nekomentuji (po přečtení jména recenzenta mi najednou bylo všechno jasný) .
  • Tikov
    Omlouvám se, že budu kousavé, ale kvalita článku je v některých aspektech otřesná.
    Rusák? Vážně? To došlo v Berlíně k invazi švábů? Neobstojí ani Rus- tehdy to prostě a jednoduše byli Sověti.
    Mimochodem na zásahu kulometem přes celé náměstí není nic špatného- kulomety většinově za druhé války používaly stejné střelivo jako pušky. Něco jiného by to bylo se samopalem.
    • Prosím tě..co chceš od tohohle recenzentskýho blba..ten není schopnej ani sesmolit kloudnej článek,natož aby se zabýval takovými maličkostmi jako je rozdíl mezi sověty a rusy..
    • No jestli Rus nebo SOVIET nemas to fuk?:-)) tohle je recenze a ne historicky dokument :-) Co se tyka tech kulometu......co se tyka te presnosti. Nemecky kulomet MG 42, ktery za druhe svetove valky byl jednim z nejlepsich a nejsilnejsich, ktery budil respekt i ve vlastnich radach nemecka dokazal vystrelit 1550 vystrelu za minutu, jeho dostrel byl sice velmi uctyhodny avsak presnost na velkou vzdalenost diky rozptylu a rychlosti strelby bylo nepravdepodobne......ale zbloudila kulka je svina no, takze mas teoreticky v tomto pravdu *1*
    • To máš marný no.
  • Rebellion byli vždycky matláci. Za dvacet let svý existence udělali asi tak jednu dobrou hru, takže se ani nedalo čekat, že tohle bude nějaká pecka.
    • Seš stejně blbá KUN_A jako ta recenzentská nula..nehrál si to a už tady tlamuješ,blbče..takovýhle mám nejradši..
      • Děkuji, že jsi mě obdařil svou pozorností, šarmantní cizinče.
    • Izmæl
      Co třeba Rogue Trooper a Rogue Warrior? Uznávám, žádný pecky to nebyly, ale vcelku vzato pobavily adekvátně.
      • Rogue Warrior pobavil? No to nemyslis vazne, to byl snad nejvetsi hnus, ktery jsem si do pocitace nainstaloval. No pokud bych chtel byt nostalgicky a vratit se herne o 20 let zpet tak ano, opravdu pobavil. Jenze i DOOM a Wolf 3D byl zabavnejsi nez tohle....ale beru tvuj nazor, kazdy ma jiny pohled na hru a kazdeho bavi neco jineho, tak to urcite neber jako utok na tvou osobu
        • Izmæl
          Neberu, protože to byl hnus, to jo. Já osobně to ale beru jako GP záležitost, ale to mám s vícero hrami. Jednou si zahraješ, docela tě to zabaví, ale už nikdy se k tomu nevrátíš, if u know what i mean. *5*
    • AvP na Atari, AvP na PC, Gunlok, Rainbow Six, to je nic?
      • Rainbow Six dělali jen nějakou konverzi na PS, ne? Je fakt, že Gunlok jsem nehrál, takže to může bejt jejich druhá slušná hra po AvP.
  • Už pri gameplay videu som videl ze ta AI stoji za prd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit