Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neschopnost napsat jakoukoliv hru ke které stačí spustit instalaci ,a hrát je udivující
    a projevuje se to i v mišlení ,nelogické ,atd
  • Nepiš něco o čem nic nevíš. Výstřel z odstřelovací pušky se častěji provádí právě s nádechem nikoli s výdechem, ale možné jsou obě možnosti. Jinak díky za recenzi.
  • Naprosto nesouhlasim s recenzentem , jevi se mi jako hodne hodne povrchny, co se tyce multiplayeru, urcite je zabavny , a ne nudny , da se hrat , nekolika modech , kdyz je tam neco otravne , tak hackeri a glitcheri , a taky povrchni recenzeni!!!
  • Já jsem se s touto hrou královsky 9. hodin bavil.
    • Mozek
      Nemůžu než souhlasit. Na nic si to nehraje, nejsou tam takový stupidní WOW momenty ve stylu CoD a je to koncipovaný, tak aby člověk střílel na dálku i když třeba v nereálných scéneriích, ale zato hodně pěkných. Hrál jsem na nejtěžší obtížnost a pokud to neprojedete jako odkojenec stylu ratatabum, ale snažíte se, tak vás to bude bavit a doba je opravdu okolo deseti hodin.
  • Srovnavat zvuk scifi zbrani v Crysis 3 z autentickou vyzbroji soudobych sniperu je vice nez usmevne. Copak asi autor rika na zvuky zbrani v ME3, take mu prijdou k smichu? *7*
    • kapalka
      Crysis 3 ma hrozne sci-fi zbrane no. Treba takova pistole, to se hned tak nevidi. Nebo klasicke utocne pusky ci sniperka. Sci-fi jak poleno...
      • Pokud zbran nema zaklad v realne predloze tak je scifi. Ktera armada aktualne pouziva Typhon, X Pack, Reapor Cannon, Gauss, K -Volt, L-TAG, M.I.K.E. atd. ja jen vim ze nektere vypadaji jako minomet, jine jako granatomet, mnohe jako utocna puska ale jak maji znit aby nebyli mistnimu znalci zbrani (autorovi recenze) k smichu bych si netroufal hadat. Mozna by nam to mohl prozradit on, co kdyby K-Volt znel jako stare dobre AK. Pak by to bylo ready?! Ovsem pokud to nema byt zvuk AK z CoD protoze ten je take scifi! *6*
        • kapalka
          K takoveto diskuzi je potreba znat mechaniku zbrani ze skutecnosti. Porovnavat strelbu s jinou hrou je zcestne. Nicmene to, ze daji zbrani jiny nazev, jelikoz na realne nazvy nemaji prava, samo o sobe neznamena, ze jsou to sci-fi zbrane.

          Jedina zbran, ktera vypada trochu nestandartne je Gaussova puska, ale nenech se mylit, ve vetsim meritku ji pouzivali uz daleko drive, bohuzel je hrozne nachylna na uvareni kvuli extremnim teplotam pri vystrelu. Ale u ni, jakozto u jedine zbrane se da primhourit oko a mluvit o nejakem sci-fi.

          Veskere pistole, automaticke pusky, poloautomaticke brokovnice a lehke kulomety, ktere jsou v crysis pritomny jsou prakticky totozne se svymi realnymi predlohami. Jine nazvy z nich ovsem sci-fi zbrane neudelaji. A pokud ano, tak doufam, ze zbrane budoucnosti nebudou znit jako plivani kulicek z detske pistolky.

          Timto prispevkem chci jen naznacit muj pohled na zvuk zbrani.
  • Horst_Fuchs
    Vyjímečně souhlasím se zdejší recenzí. Až na tu grafiku, tu bych moc nechválil. Od Cry enginu očekávám daleko víc, autorům se povedli jen některý objekty a pár efektů, zbytek pěkně odflákli.
  • maros.goc
    na moj vkus dost stroha recenzia, pri konci ktorej som zazival rovnake pocity ako recenzent pri dohrani hry..musel som si ju zacat citat od znova, pretoze som si myslel ze som nieco preskocil :DD
  • Zcela výjimečně souhlasím s recenzí i známkou,ikdyž za sebe bych se asi nebál dát i o stupeň horší známku,ale budiž.Hra je hrozně tupá,stereotipní a nudná.Njevíc mě vadí že se výrobci vůbec nepoučili z minulého dílu a udělali skoro stejný paskvil.Grafika je škaredá a působí dost nedotaženě.Rozhodně bych to hru nedoporučil.
    • Svatá pravda až na to že hra je stereotypní, ne snad?:D (sranda musí být ;)
  • michaliuz18
    presne tu vidno jak je vecina hracov naivnych.. vidia grafiku , nejaku peknu lokaciu pekny zaber jak odstrelim niekomu hlavu z 10kilometrov, fasa trailer... a to je tak vzdy v kazdej hre
    a pritom ked som si to zahral BLBA naskriptovana tupou AI popletena hra, ktora vodi za ruku jak zena pred oltar
    a este PRISNE zakazane odbocit mimo mapky lebo POZOR za 5 ..4 ..3..2 bude game over lebo som mimo mapu, chodte do zadku taketo hry, druhe sklamanie roka po walking dead pripečenom
    • maros.goc
      sklamanie z Walking Dead Survival Instinct? :) a kde si sa tam preboha sklamal, vsak ze to bude Cckovy budget bolo vidno uz z trailerov, takze nic prekvapive ze je to otrasna hra
  • S hodnocením souhlasím. Hru jsem dohrál zhruba za 4 a půl hodiny na nejtěžší obtížnost a je to opravdu hra která mi příjde jako by byla stále v Alfa verzi. Nejvíc mě zaskočila AI, která je opravdu na kritické úrovni. To ještě nemluvím o CryEniginu 3, který mi příjde v téhle hře opravdu zanedbaný. Kdyby ta hra vyšla před 4 lety tak se graficky někde mohla udržet. Za to se mi líbila grafika prostředí ( hezké lokace ). Co se mi opravdu líbilo je to jak jste běhali v Pákistánu. To byla asi na celé hře to nej.. No ale obličeje a pohyby nepřátel a spolubojovníků... ne... to se odpustit nedá. v dnešní době už ne. Běhají jako by byly po*raní.
    Příběh: no tady není o čem mluvit... strašně odfláknuté, až nevíte o co běží. Co se mi tak ukrylo v paměti je to, že ze začátku máte zachránit spolubojovníky v nějaké vile, potom zase jdete po jiném padouchovi co něco převáží ve vrtulníku a nakonec vás zradí bývalí parťák. No jak říkám: Je to opravdu hra na jedno dohrání. Nekoupil bych si to, protože v tom nebyla pro mě jistota práce vývojářů. City Interactive pro mě nějak nic neznamená a nevěřím nějak, že by vydala hru o které se bude mluvit alespoň měsíc. Za mě 5/10.
    • Podle tvé kritiky bych hádal 3/10, 5/10 je lehký podprůměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit