Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělat něco na CryEnginu bych nechtěl, protože to vždycky dopadne jako technický shitt. A myslím si, že Kingdom come bude po technické stránce taky průseer, protože jede na tomhle idiottském enginu. Možná ne tak zprasené, ale bude to problém...
    • "Dělat něco na CryEnginu bych nechtěl"
      hele, a uměl bys to?
      • Dělal jsem v tom mapy.
  • Když nato koukám, není to jen modifikace na Zaklínače? (nejedná se o pobuřující trolling)
    Myslím to vážně, nasvětlování, stromy, textury, přijde mi to jako kdyby vývojáři vytáhli assety ze zdrojáku Zaklínače a jen si z toho vymodelovali hru...
  • Nejlepsi sniper hra je arma 3 (editor a komunitni scenare). Mody jako ACE + Alive vCom bCombat ze hry delaji excelentni zazitek.
  • Nejlepsi sniper hra je arma 3 (editor a komunitni scenare). Mody jako ACE + Alive vCom bCombat ze hry delaji excelentni zazitek.
  • Tady tohle se děje poslední roky a dopomohly k tomu servery jako Digital Foundry, Candyland, na jednu stranu je to fajn, na druhou stranu to dalo vzniknout uřvané PC Master Race, vždycky sem tam objevila nějaká hra s bugama, člověk se zasmál a šlo se dál, teď se to řeší jako třetí světová, samozřejmě jsou firmy, u kterých se to neřeší a přehlíží jako je CDP, pak jsou to firmy jako Bethesda, která to má neustále na talíři. Recenzenti jsou na tom podobně, někde to hře vyčtou a dají za to body dolů, někde se to ignoruje a dají se hře klidně desítky.
    • flash789
      +1
  • samuel.polak
    treba sa presvecit v piratskej verzii... toto asi tak skoro nebude opravene
  • Ahoj zajimalo by me co je tak spatnyho na te grafice?Podle gameplaye me to tak strasny neprijde chci poridit hraju na PS4
  • Tak jsem cekal podle reakci otřesnou zalezitost ale jako fanda serie (před par lety proste moc sniper her nebyla) musim rict ze po cca 14 hodinách hra bavi.. není dokonala, není nablyskana ale to jsem od ni necekal. Hraju na stredni obtiznost a musim rict ze rambo styl opravdu ne.e.. Osobne davam tak 7/10
  • Jeden důležitý nešvar autor nezmínil, asi měl tolik štěstí, že se mu to nestalo. Ale spousta lidí hlásí problémy s uloženými pozicemi, kdy hra vám je nerozpozná a přijdete tím o veškerý progres ve hře. Fix neexistuje a komu se tohle přihodilo, tak zkrátka na neurčitou dobu dohrál. Každopádně celá recenze by se dala shrnout do jednoho souvětí. Prostě je to odvar Far Cry s náznakem balistiky, otevřená mapa, hromada truhliček ke sbírání, crafting k ničemu, hromada zbraní a generické mise - v podstatě se vždycky jedná o vystřílení outpostu s nějakým tím vedlejším úkolem jako najít dokumenty atd. Jinak na 6600k + GTX970 + 16GB RAM mi to běželo v nastavení very high v rozližení FHD 45-60 fps.
  • flash789
    Lidi jsou strasne zmlsany, vyjit presne tahle sama hra pred par lety, recenzenti budou kadit blahem.
    Stalker svyho casu byl taky desive zabugovanej a technicky uplne v haji, a jake je z nej dneska legenda.

    Na 4k je proste brzy jen to nekteri nedokazou pochopit pac medialni masaz je tak silna ze slabsi mozky jako veskuv to berou jako ze uz je to tady, takze klidne da odkaz na 4k gameplay s tim ze uz je to normalka a proste to jede blbe. Hra bezi v 1080p 80 - 100 fps na GTX 1080 plne detaily, myslim ze je vse v poradku ohledne optimalizace.
    • Veskoslav
      Ty to vážně srovnáváš se Stalkerem? Bože, tobě už definitivně jeblo. A jestli vidíš zásadní rozdíl mezi low a high nastavení, tak gratuluji, jdi se přihlásit do nějaké laboratoře, kde můžeš fungovat jako mikroskop.
      • A ty se jdi prihlasit na vysetreni k ocnimu a kdyz uz budes v nemocnici, nech si vysetrit i hlavu
      • flash789
        zase si to cele upravujes tak aby se ti to hodilo, ja o nastaveni nemluvil, mluvil jsem o 4k. A Stalkera jsme uvedl proto ze to byla podobna hra a sveho casu vysla ve spatnem technickem stavu..
        PS: jen se snazis zamluvit svoji debilitu ohledne 4k, to je cele..
        • Podobná hra jako Stalker​ :D
          • flash789
            jasne, behas s flintou v ruce po lese..tetris to nebude zejo..podobnost je zcela jasna..
            • flash789
              To ja samo nevim co delas, ale rika ti to tady kde kdo, tak jsem se pridal:)
            • Veskoslav
              Jak říkám Flashi, posaď se vedle LV, dejte si "Paci, paci, pacičky" o tom, jak si naklikávám a dělejte ze sebe i nadále hlupáky. Jeden japonofil a druhý hardwarový guru....
            • flash789
              uz jsi doklikal? tak zalez :)
            • Veskoslav
              Takže tvůj první příspěvek nebyla humorná vsuvka. Ty jsi to skutečně tak myslel.....
            • Jj podobna hra jako Stalker, Doom nebo Battlefield. First person shooter se tomu rika... aspon myslim...
            • Tak určitě :D Ty si komik.
      • srovnává bugy. Je pravda, že Stalker byl daleko více zabugovanější a hrát to skoro nešlo, tohle aspoň dohraješ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit