Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako hraju na PS4 a nezaznamenal jsem nejak spatnou grafiku.Nebo spis nejsem narocnej :-D
  • Nechápu recenzi!! Zásadně s recenzí nesouhlasím!!! Hra je 100x lepší než debilní Mafie 3 a ta dostala vyšší hodnocení. Recenzi psal zas někdo chytrý!
    • Já s tebou jen a jen souhlasim. Přijde mi jako když recenzi psal člověk zaujatý proti City Interactive nebo někdo kdo vůbec nerozumí hrám. Horší recenzi jsem snad nikdy neviděl. V Recenzi jsou naprosté když to napíšu slušně hovadiny.
      Hra má nádhernou grafiku (samozřejmě se bavím o pc verzi), prostředí je naprosto úžasný a v tomhle ohledu se SGW3 jen tak nějaká hra nevyrovná.
      Mise nejsou vůbec špatné (dneska jsem to celé dohrál ve hře jsem strávil přes 50H ! takže vím o čem píšu)
      Tuhle hru táhnou ke dnu JEN A POUZE !!! bugy nic jiného! Kdyby hra nebyla zabugovaná jedná se o jednu z nejlepších her roku 2017.
      Mimochodem Sniper elite 4 také není dokonalé. Má nepřesných zásahů až až. Mnohokrát se stane že kulka letí 10cm od nepřítelovi hlavy a i přesto ho to zabije navíc je vše ukázano na zpomaleném rentgenu což vypadá celkem komicky. Když cosi proráží hlavu ale kulka je od toho 10cm. V té hře mám přes 110hodin takže taky vím o čem ¨píšu. Tomu by se zase mohl smát Ghost Warrior.
      • nightborne
        "Recenzi psal někdo, kdo nerozumí hrám"..."Sniper Ghost Warrior 3 by bez bugů byla jedna z nejlepších her roku".

        Ale tak jistě, mno ;).

        Mimochodem,
        http://foto.games.tiscali.cz/sniper-ghost-warrior-3-16919/798160
        http://foto.games.tiscali.cz/sniper-ghost-warrior-3-16919/798152
        http://foto.games.tiscali.cz/sniper-ghost-warrior-3-16919/798088

        Učiněná krása, což ;)
        • tomu řikáš pěkný screeny? :-) zapni Ghost Recon Wildlands nebo Watch Dogs 2..to je graficky úplně někde jinde
        • no trvalo mi dlouhooo než sem pochopil, že nemám hledat bugy ale že tím chceš ukázat na "hnusnou" grafiku:D Náhodou to ujde,
          • nightborne
            Tak ještě jinak. Srovnej:

            http://foto.games.tiscali.cz/sniper-ghost-warrior-3-16919/798166
            http://foto.games.tiscali.cz/tom-clancys-ghost-recon-wildlands-17307/779711
            https://static.gamespot.com/uploads/scale_super/1549/15496466/3214359-24938872013_905e3512b2_o.png

            Všechno to jsou open-worldy, stojej circa stejný prachy a jak Wildlands, tak Kingdom Come běží zásadně líp na stejný konfiguraci. To ti jako fakt přijde v pohodě?
            • nightborne
              Jasný, o tom se vůbec nehádám, obsahově Wildlands nebyly žádná sláva taky. Porovnávám čistě grafiku momentálně =). Wildlands jsem hrál v podstatě hned, jak vyšly, a v oblastech s míň vegetací to drželo v pohodě 60 fps, v lesích apod cca 45 průměr, což sou čísla, o kterých si SGW3 může nechat zdát.

              Kingdom Come sem zkusil před chvilkou, v lese jsem sbíral čelist ze stolu, a běží to taky okolo 40fps - a to se bavíme o betě, o který tvůrci otevřeně prohlašujou, že neni optimalizovaná.
            • TheGGG
              no zrovna wildlands měli taky z kraje pěkně mizernou optimalizaci a tunu bugů a u KC se bude dat něco řešit až vyjde plná hra... a na to že wildlands dělalo takové giga studio je to po obsahové stránce taky bída. Příběh mizerný, vedlejší úkoly generické, hra se rychle omrzí, ženské postavy do coopu nejsou ani pořádně nadabované, nelze customizovat parťáky, no wildlands má prostě taky moře problémů...
        • ??? možná se koukni na nějaký gameplay protože koukat do země ve hře opravdu nebudeš. Pust si jakékoliv video z PC verze a uvidíš proč píšu že hra má krásnou grafiku
    • Jenže to je chyba recenze u Mafie 3... tato je správná a mělo by to takhle vypadat pořád. Konečně se někdo nebál hodnotit AAA hru jen škálou 5-10, jak je zvykem... *3*
      • *nehodnotit
  • Tilwaen
    Podobné hry by měly vycházet častěji, protože jejich recenze jsou násobně zábavnější než u tuctových "bezchybných" her.
    • MickeyMutant
      Souhlas, navíc jako bonus přináší tyhle diskuze, do nichž postupně nalezou všechny zelený gumy, co jim recenzent šáhnul na "jejich" simulátor střílení, a snaží se argumentovat. Paráda!
  • kubi-wan
    Kdyby hra byla dobře optimalizovaná, aby se slušně hejbala, a zbavená bugů... dalo by se to aspoň považovat za guilty pleasure? Grafika mi přijde úplně v pohodě (nejsem na tohle náročnej) a blbý hry mě často i bavěj, když se u toho můžu zasmát (viz třeba Soldier of Fortune: Payback)...
    • Ta hra je až příliš obyčejná a šablonovitá na guilty pleasure. Je to více méně nepovedené Far Cry.
  • U těhle "stealth" akcí mě vždycky fascinuje, že postupně v tichosti zmizí x hlídek a nikdo si toho ani nevšimne pokud u toho neděláte hluk a nikdo vás přímo nevidí. Už od Commandos, ale je to prostě specifický žánr spíš logické hry, než odraz reality, ale stejně je vtipné, že Frantovi na stráži není divné, že už tady kolem dlouho neprošel Karel (a že chodil každé 2 min.) a posledních 30 min. někam zmizel i Pepa, ale pak na zemi z ničeho nic uvidí balíček cigaret (přestože koukal na to místo už dobrých pár hodin). Pud velí jasně. Nesmím se rozhlížet, upřeně zírám na balíček a běžím k němu... tady příběh o Frantovi končí.
    • Ristoro
      Dishonored II má tohle ošetřené. Jakmile zneškodníš hlídku a nějaká jiná hlídka má cestu kolem, všimne si, že chybí jeho kolega. A teď si nejsem jistý, ale myslím, že i Hitman 2016 už tohle řeší. Nějakou dobu jsem teď nehrál, tak nevím.
      • To ano, ale po chvíli se zase všichni vrátí to zajetých kolejí, jakoby se nechumelilo.
    • A jak bys to asi chtěl herně vyřešit? Po každém zmizelném nepříteli poplach? A dvoudenní pátrání? To by sis asi moc nezahrál.
    • pravda, ale tak to funguje i u triačkových her jako metal gear, far cry atd
      • Commandos není AAA? Respektive ve své době.
      • U triackovych her to takhle musi fungovat.
  • Kdyz tady hra dostane hodnoceni 8/10 je zle, pak neco schyta 4/10 a taky spatne. Takze bych navrhl redakci system hodnoceni s vychozi znamkou 5/10 s moznosti kliknout na "libi/nelibi" a mistni urvana "komunita" anonymnich univerzalnich mistru sveta a odborniku na vsechno, by si to sve hodnoceni proste naklikala.
    • Ale ved takto to je od cias prvych tlacenych hernych casopisov :) Nechapem na to to stale niekto rozobera :)
    • napíšeš nekdy neco i k tématu?
      • OK...jses etalon blba.
        • zase mimo... *13*
  • Autor se asi zbláznil. Hraju na PC a žádný ty chyby co říká se mi za celou dobu hraní stalo a rozhodně nahrávací casy netrvají 5 minut!! Hra špatná není a rozhodně si nezaslouží takové hodnocení!!!
    • recenzi psal i d i o t . 5 minut ani nahodou maximalne 2 min. Grafika krasna pokud teda hru ten i d i o t nehral na konzoli to se pak nedivim ze nadava na grafiku. Dlouho sem nehral lepsi hru kdyz zapomenu na bugy
      • flash789
        Krome fps mezi jednotlivymi verzemi nijak markatni rozdil nevidim, urcite ne takovy aby se dalo rict ze PC nadhera a konzole hnus, je to skoro stejny.
        https://www.youtube.com/watch?v=qevI3txos_Q
    • 5 minut trvají na konzolích, né na PC
    • *nestalo
  • Podle mne to hodnocení autor recenze dost zbytečně podstřelil. Srovnávat graficky nový Ghost Warrior, do kterého dal Ubisoft úplně jiné finance (a který je dost možná nejlépe vypadající sandbox současnosti) než má k dispozici polský City Interactive, je dost nefér. Sice jsem to nehrál, ale viděl jsem několik gameplay videí a vypadá to opravdu slušně, hnusné hry vypadají úplně jinak. Navíc,stěžovat si, že hra nejede v 4K 60 snímků za sekundu (ale "ubohých" 30-40, ve kterých jede standardně PS4 a nikomu to nevadí) mi příjde trochu na palici. Před 2 lety nikdo o 4k ani nepípnul a HD každému stačilo do boha a teď už je 4K na 40 snímcích špatně? Bugy se opraví, ale 40% hře v recenzi zůstane. Četl jsem spoustu recenzí, které za podobné chyby dostaly bez problémů 60-70%...
    • maros.goc
      aha, ale pýtať za hru identickú sumu peňazí, to je už od City Interactive fér? ;) ;)
      • Ty hry nestojí stejně, tedy minimálně na PC, ale tohle je správná poznámka. I tak si myslím, že recenze 40% je hodně tvrdá a ke hře vražedná, protože všechny odradí. Chybějící multiplayer (zatím) je tak trochu podraz, na druhé straně tohle si 99% lidí kupuje kvůli singleplayeru. Vím to, protože pracuji v herním obchodě. To platí pro všechny díly Sniper Elite i Sniper: Ghost Warrior.
        • "Vím to, protože pracuji v herním obchodě." *1*
          Asi náhoda, že já si to chtěl koupit hlavně kvůli multiplayeru... tím že se to nepovedlo a s jejich přístupem si to nejspíš nekoupím ani potom. A to jsem si ji chtěl fakt koupit. Byla na prvním místě mezi novými hrami, kterou jsem chtěl...
          • ghost warrior na multiplayer ?!?!?! NE !!! takovehle hry se na multiplayer nekupuji. Jdi radsi do Battlefieldu nebo COD.
            To same sniper elite 4 lidi z 99% chteji jen kvuli singleplayeru. Multiplayer je totiz dost spatny presneji nehorazne nudny.
            • *15* Mně tak budeš vykládat co si mám na co kupovat. Že máš omezenej názor, za to já nemůžu. Sniper Elite má náhodou dobrý multiplayer. To že tebe to nudí není relevantní. *3*
      • Nepřipadá mi 600,- a 1000,- identických. *3* V ČR za 850,-, což je pořád nižší cena... ale stejně bych si to nekoupil ani za těch 600,-. Možná až tam bude multiplayer a to musí byt sakra povedenej.
      • solomon.short
        Touchè! :)
    • Oprava - Srovnávat graficky Ghost Warrior s novým Ghost Reconem, do kterého dal Ubisoft...
  • repcak.petr
    Hra je parádní stejně jako předchozí díly není dokonalá,ale funguje jak hratelnost tak grafická stránka.Občasné probliknutí textur zamrzí,ale upřímně která hra to dnes nemá a jelikož CI Games není až tak movité studio musím smeknout.Řekněme že hra je tak trochu klon Far Cry 3-4,ale více syrovější a realističtější.Co se týče Sniper Elite tak to není hra v otevřeném světě a tím pádem je snadnější vše udržet pohromadě.Tomu komu se líbili předchozí díly se bude líbit i tento.
    • více sirovější? to je něco jako více richlejší?
      • tito internetoví češtináři mne vždycky totálně dostanou :D Nepochopil jsi význam věty nebo její obsah? Proboha..
      • repcak.petr
        O mocný jaký tragický omyl *7*
  • No ja s hodnocenim nedouhlasim. Dal bych 7. Spousta technickych nefostatku a jednodussi pribeh, ale js uz davno nehrajo hry kvuli pribehu, ale abych si prostd zahral. Takze texty nectu a videa preskakuju. Ale jinak krom tech obcas az silenych tech. nedostatku je to fajnova hra. Vxmazlene zbrane, hezka a tajemna krajina, super hudba a proste odstrelovani. Mam rad kdyz se muzu plizit, objevovat a vykradat. Nejvic bych to prirovnal k Far Cry 4. Ale je to vic drsnejsu, protoze nabehnuti je smrt. No proste me to bavi. Vsichni to srovnavaji s Wildlands, ale ty by si opravdu zaslouzili tu 4. Wildlands mi navic behaji mnohem hur a i hnusneji vypadaji nfz onen Ghost Warrior. Navuc he to klasika Ubisoftu. Porad vse dokola v silene velkem svete. Jo mimochodem dalsi pocin od CI co tu dostal 5 - Enemy Front - jsem si v mezi case opet zahral a musum rict, ze opet az na technicke ptoblemy nechapu proc Call of Duty dostavaji 7,8,9 kdyz toto je hratelne mnohem dal....
    • Neber mě zase ale špatně, mně se hrá líbí, mám komplet dohráno se všemi achievementy, sběratelskými předměty, všechny mise hlavní i vedlejší. I přesto si ale hra tu kritiku zalouží, protože minimálně dva problémy jsou opravdu do nebe volající (ztráta savů a vykreslování nepřátel na velké vzdálenosti). Jiné technické bugy mě naštěstí minuly, grafika je podle mě slušná a rozhodně mě to bavilo.
      • jak jsi ziskal achievement za toi ze vlastnis pistole a vsechny hlavni zbrane ? MAm je vsechny ale jaksi achievement nikde :( ... Hru mam prave taky dohranou jak hlavni tak vedlejsi ukoly. Zbrane vsechny koupene.
        • Odpovídám sice pozdě ale... No poslední hlavní zbraň byla ES-25, achievement mi také nenaskočil, takže jsem se u nějakého outpostu nechal zabít a při nahrávání posledního uloženého bodu mi naskočil. U pistolí a sekundárních zbraní jsem neměl problém vůbec.
    • "Navuc he to klasika Ubisoftu. Porad vse dokola v silene velkem svete." Hrál si to SGW 3 vůbec? Protože přesně to, co tady vyčítáš hře od Ubisoftu, je to samé v bledě modrém ve hře od CI. A pak to ještě přirovnáš k jiné hře od Ubisoftu *7* Ve výsledku je jediný rozdíl v tom, že SGW je více přizpůsobeno k sniper/stealth hraní, spousta keříků a vyvýšených míst, kde se dá schovat, ve Wildlands tohle tak jednoduché nebylo, ale jako stealth se to dalo hrát stejně dobře. A rozhodně tam nebyl problém s mizením nepřátel na větší vzdálenost, čímž SGW dost trpí. A u sniper hry je to dost podstatný problém.
    • Dekuji konecne nekdo me presvedcil a na tvoji reakci se potvrdilo moje presvedceni a verim ze hra opravdu nebude tak spatna.Kupuji ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit