Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tedy že si koupím svojí první hru na Steamu, cena mile překvapila. A ouha! Hra koupená, ale těch pár MB prý nejde stáhnout kvůli přetíženým serverům, milé přivítání hned takhle ze začátku.
    • Trefil ses zrovna do období "summer sale", nákupního šílenství a stahování, kdy servery Steamu nestíhají. S tím se musí počítat stejně jako s hromadou lidí v obchoďáku přes Vánoce :)
    • Kdyz jsou tyhle velke slevove akce,tak je steam vzdycky hrozne zasekanej.Ale mimo tyhle akce,kterych je tak kolem 3 do roka ,neni se steamem problem.
    • sleepless
      Staci to zkusit za moment nebo vyzkouset jiny server, to je kvuli te vyprodejove akci, obcas se to na Steamu stava
    • smejki
      nepodařilo se mi dostat dál než k malé hvězdě...
      • Hanzales
        tak to ja mel v jednu chvili tri stredni hvezdy a kolem toho par planet s meteoritama, ale pak to udelalo bum bum bum bum a zustala mi jedna hvezda a to jeste mala :D Nesika...
    • Urug
      Já jsem teda nebyl schopen v demoverzi vytvořit středně velké slunce.
    • Málem jsem zapomněl. Ve hře je kopec hodně specifického humoru. Jestli se v demu pousmějete, tak se budete celou "kampaň" dobře bavit hláškujícím stvořitelem vesmíru.
  • me osobne by to asi nebavilo ale to neznamena ze to neni dobry
    • johnysak
      Kdyžs to nehrál, tak nemůžeš vědět, že by tě to nebavilo.
  • no podle me taky trailer nic moc.. ale musí se to zkusit :-)
  • Vypadá to jako pěknej šit. *6*
    • Hanzales
      ...alias asdf, killer... Tohle zacina byt docela ukaz. A zaroven i hadanka... Je opravdu tak blbej, nebo chytrej, ale az tak znuzenej? *3*
      EDIT: pardon, pripadne jich je vice :)
    • jj no,malo tam toho boucha a je tam malo cool spomalovacek co?Ach jo :-D
    • To tvuj komentar taky a jsi tu. Za me je to proste neco jineho, ne pro kazdeho, ale jako indie hra..super, preju ji at si fanousky najde.
    • 13_11
      To leda tak tvůj "konstruktivní" komentář.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit