Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je mimo tema ale DNESKA VAM KOMUNITA CRYSIS VYTRVALIM BOJEM ZARIDILA PC MP DEMO tak proc to tu jeste neni? :D nicmene majitele PS3 nebylo dostatek aby udelaly takovy natlak na foru a tak ti zatim demo nemaji...
  • smejki
    největší technologický boom nastal v době, kdy se patenty zavedly, ty rozumbrado
  • Spatne prirovnani zase ty auta jablka/hrusky.Výrobce vozu ti proda auto vydela penize a tim to pro nej konci a jestli si nekde jezdis 150 nebo 350 je mu uplne jedno i kdyby to bylo na verejny komunikaci protoze skoda pri prestupku nebo nehody vznikne jen zakaznikovi /a na nahradnich dilech vydela zase vyrobce :D/.Kdezto u konzole dostane vyrobce zaplaceno za ps3 kterou sama Sony par let dotovala s tim ze nejvetsi zisky bude mit z prodeje her a o tom to je o penezich.
  • Na jednu stranu je mě to buřt, na stranu druhou ten frajer nejenom nadrbal PSko, ale i iphony....

    utok pravníků moh čekat rep. jeho rodiče , protože byl nezletily v době hacku PS3. ( co já vím ).
    A věřím tomu, že se i dnes najdou lidi co zničí svoji konzoli za svobodu. A sony to pocítí.

    Sem zarytej PCčkář už od mala, model - hry co mě baví si kupuji, ale pokud nevím do čeho jdu ....

    Sem vlastníkem iPhone, špica foun, ale nelíbí se mě marketing Apple, tak mam jailbreak...
    A díky takovym frajerum jako je geohot je potřeba se ptat zda je spravné co Sony dělá i vice versa.... z těch 10miliard lidí je mě jasny je geohot není jedinej kdo tady for fun hackuje konzone etc. etc. spousta lidí soi to nechá pro sebe
  • Jen pro úplnost to ještě možná příde a říká se tomu technokracie. ;)
  • *1* já myslel, že si děláš prču, to jsem netušil, i když možná je to kachna? těžko říct *4*

    http://www.maxconsole.net/content.php?44034-Sony-sent-Geohot-1-to-prove-he-was-profiting-from-PS3-hacking&commentid=1294848
  • A kdo říká, že chce jezdit 150 u nás na dálnici? třeba chce na okruh, na soukromý pozemek nebo do zahraničí, po tom už je každýmu kulový a výrobci obzvlášť, když si koupim auto, tak mi s nim po jeho zaplacení nemá nikdo právo co dělat, analogie se Sony je snad jasná.
  • a když s ním pojedeš v německu
  • ňouma co může snížit výdělky sony o h´´odně
  • možná by sis měl sehnat holku
  • ááááá, pan provokatér, určitě jsi tu konzoli nikdy ani neviděl, že?
  • Ano, zvláště když maximální povolená rychlost je 130 km/h. Ale nač si lámat hlavu s dodržováním zákonů, že?
  • Rozhodně to stojí za zamyšlení, představa, že člověk platí za právo užívat nebo vyrábět např. vše co je kulaté nebo za elektřinu či za ty desítky předmětů, které člověk denně využívá je absurdní.

    Holt je to asi tak, že většina rozhodla, že něco je ve veřejném zájmu a bez nároku na vlastnictví a něco si člověk může nárokovat pro sebe.
  • Vytrtkane SONY , vytrtkana konzola-kto kupi nerozmyšla.
    Ale takych je bohužial vela, bude len dobre ked si urobia negativnu reklamu.
  • Nejde o exemplární příklad, ten ňouma se u hackování PS3 nahrál na video, proto můžou vést spor jen s ním. Other OS není v základní nabídce a byl to jen bonus. O peníze jde všem, nebuď naivní. :)
  • Inu, $ony má teď docela velký problém, a to na více frontách. Subjektivní odhad:

    Nejvíce Sony vadí možnost poškození pověsti, ztráta renomé bezpečného systému; v tomto bodě si ale sama herní divize Sony podkopla vlastní židli, když (dle výsledků snah GeoHota a Fail0verflow) fatálně podcenila zabezpečení své konzole kvůli fixnímu bezpečnostnímu klíči.

    Další problém je obecně současný stav. Masivní kampaň proti jednotlivci (skloňuje se GeoHot, skupina Fail0verflow je v pozadí) dává tušit snahu o exemplární trest a zastrašování. To ale po kotrmelcích typu odstranění OtherOS (reklamou propagovaná funkce je zákazníkům odebrána "pro jejich bezpečí") nebo zjištění průstřelnosti PSN (viz hacky v Modern Warfare 2) působí spíš jako zoufalé kousání do jediného možného slabého místa ve snaze zachovat si vlastní tvář v průmyslu digitální zábavy.

    Tady nejde jen o o jednoho šedého klobouka a jeho ego. Tady jde o několik fatálních chyb herní divize Sony, které kvůli jejich vlastní politice vyplavaly na povrch. Ano, GeoHot začal, zkoušel do konzole zasahovat přes OtherOS, tak tu funkci kvůli němu Sony zrušila. JENŽE. Mne jako platícího zákazníka nezajímá, že má Sony problém s nějakým hackerem. Mne zajímá, kam se poděla reklamou slibovaná funkce. Aha, Sony mi ji zatrhlo, protože má problém s někým, koho osobně neznám, prý pro "moje bezpečí".

    A co takhle vrátit pětinu ceny? A jo, to nejde, transakce je jednou daná a nevratná. Tak si OtherOS podomácku vrátím zpátky a bude. To pro mne znamená rozpoznat architekturu, abych si tuto funkci mohl povolit. Co? To se nesmí? Tak kde je ta pětina ceny za funkci, která mi byla odebrána? Aha, nikde, dávno zaúčtovaná v transakcích $ony. A proč se to vlastně nesmí, když mi nevrátí peníze? Jo tak, mám konzoli vlastně pouze v jakémsi druhu nájmu. Takže Sony má právo ji klidně třeba znehodnotit (prostě protože se pracovník Sony takto rozhodl a já využívám služeb PSN) a donutit mne koupit si novou konzoli, jestliže chci tento systém používat?
    Ne ne, tohle je rvačka o víc, než o pár let za mřížemi. Tohle je opravdu boj o postavení zákazníka. Přeji GeoHotovi aby tento spor ustál. Nejde o pálenky, jde o přístup firmy k zákazníkům. Jestliže firma tvrdě upřednostňuje své finanční zájmy na úkor zájmů svých zákazníků (kteřížto mají být spokojeným zdrojem financí), tak je něco v nepořádku. A že $ony v této při není úplně pevné v botách je vidět z nedávné kauzy s jedním dolarem, poslaným na Geohotův účet. Howgh.
  • Nevím proč ale predstavuju si ho jak ho nekde ve vezeni znasilnuji svalnati cernosi. je to takovej ten typ.
  • Hlupaku... Kdyz si koupime auto a vyrobce nam s nim zakaze jezdit rychlej jak 150kM/h, udelali bychom vsichni to same...
  • http://www.libinst.cz/tl/tl_12_2001.pdf
    Doporučuji přečíst.
  • Minimálně jeden dollar od Sony, aby mohli tvrdit, že měl z hacku zisk :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit